reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cos innego niz mleczko...

No u nas tez jest tak czesto ze chce czegos sprobowac co my jemy ale nie wszystko mu smakuje i wtedy od razu sie zniecheca i sobie idzie. Wiec dajemy mu probowac, no i czasem jest wlasnie tak ze chce strasznie to jesc czego ja nie chce mu dac a to co chce mu dac jest wtedy beee:crazy:
 
reklama
Pola wczoraj pierwszy raz jadła pizze. Oczywiście domową- sama piekłam, z szynka, pieczarkami, pomidorami, salami, papryką- Pola of course miała specjalny kawałek bez sera i zdjęłam jej też salami. Smakowało jej bardzo.
Generalnie Pola siedzi z nami przy obiedzie przy stole. My jemy swój obiad, a Pola swój (tz. taki sam, tylko bez białka mleka). Jakbyśmy jej nie posadzili przy stole jak my jemy byłaby awantura:szok:
 
A Kasiunka slyszalam ze papryka jest bardzo ciezkostrawna czy cos tam i powinno sie dawac dzieciom chyba nawet po 3 r.z:confused: Jak Pola przyjela papryke? Brzuszek nie bolal ani nic?
 
moja jadla i pieczary i papryke, ale papryki za bardzo nie lubi, na szczescie nic jej nie zaszkodzilo

pizze jedlismy juz nawet w pizzeri, Krysia wybierala to co lubi najbardziej a na koncu wciganela ciasto :-D jak znajde fotki to wkleje, na codzien staram sie gotowac zdrowo wiec od czasu do czasu maly wyskok nie zaszkodzi chyba :confused:
 
Dałam dziś młodemu mleko łaciate i nie chcial pić wiec musialam zrobic modyfikowane:-( Kurcze to co mam myslec ze narazie jeszcze cezas na to mleko????
 
reklama
Moja mleko laciate pije jak tylko roczek skonczyła chociaz niestety teraz od 3-5 tygodni walcze o to aby choc 100ml mleka wypiła nie chce za chiny ani rano po nocy jak jst glodna woli nic nie jesc ani na noc masakra macie jakies sposoby na to aby przekonac dziecko do kaszy mleka?? dodawalam juz owoce ale nic. Teraz mysle o płatkach sniedaniowych nie mam pojecia....
 
Do góry