reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ameritum i tak właśnie zamierzam zrobić, nie muszę być pracownikiem roku :-D a na rzucenie pracy nie mogę sobie pozwolić, prolaktynę zbadałam i mam w tym miesiącu dwie konsultacje wyniku, nie odpuszczam tak łatwo.
 
reklama
hej dziewczynki!!!! nie było nie dawno a tu tyle:-)
kłaczek no sliczny usmiech.....ale on rośnie:szok:
as ale piekniocha a ta sukieniusia, balerinki........:-)
reszty i tak niedoczytam.....pozdrawiam dziewczynki buziaki
 
I.. Dziewczyny jak Wy się nie gubicie w tym co do kogo napisać?!!! Ja już notatnik otwarłam i spisuję niki, bo nie chce nikogo pominąc i urazić, a gubie się ;p
rany, mam dokładnie tak samo!!! dopiero się Was uczę, nie zawsze wiem, do końca, o czym rozmawiacie, nie wiem, jak się odnieść do niektórych postów i potem się martwię, że na buraka i egoistkę wyjdę :eek::-:)zawstydzona/y:

mamolinka90 jestem z Tobą... ściskam Cię mocno... mnie właśnie myśl o kolejnych staraniach trzymała przy zdrowych zmysłach...

Aniunia trzymajcie się dzielnie
:-)

Enya &&&&&& mocno mocno :D:D

As ależ cudna Dziewczyna :)

ja dziś pierwszy dzień z domu wychodzę :) ale czuję się już dość dobrze, krwawienie też już bardzo lekkie przechodzące w brudzenie w zasadzie :) zastanawiam się, czy zrobić jakiekolwiek badania przed czwartkową wizytą u pierwszej gin? co myślicie?
 
Ostatnia edycja:
angel super, ze jesteś :-) ja czekam na teściora 28,09 :eek: pewnie znowu doopa bo brodawki różowe i cyc nie boli, ale poczekam :-D a co u Ciebie kochana?


loi ja robię tak jak mi kochana bett kiedyś poradziła i mam wsio napisane i postów mi nie zżera. otwieram notatnik z menu start, czytam sobie spokojnie co u kogo, odpisuję w notatniku i potem wklejam w odpowiedź, bolduję i wysyłam :-)
 
Ostatnia edycja:
hej kobietki!

Martussia wiesz, od kilku dni czuje takie laskotki czy smyranie i we srode lekarka mi powiedziala, ze to jest to:tak: jeszcze bardzo delikatne, ale to :)

Klaczku no Karol jest po prostu cudowny. Ten usmiech rozwala!!

As juz ci kiedys pisalam, ze ty zdolniacha jestes!!!

Plenitude &&&&&&&&&&&&&&&&&&& jak zawsze

Dla tych co kojarza i pamietaja to informuje, ze wstepnie rozmawiajac z chirurgiem moja operacja odbedzie sie w polowie pazdziernika. Jeszcze prawie miesiac czekania:-(
 
Kłaczek jakiego boskiego chłopa masz w domu :-D A te zębolki- wymiatają :-) A śladu po ukąszeniu nie zazdroszczę!! A co do plamienia mam nadzieję że to implantacja!!! Ja też w tym moim niby nieudanym cyklu miałam plamienia a suwaczek zasuwa :-D

Anii mi od zawsze podobało się to imię, więc byłam szczęśliwa że mąż je dość łatwo zaakceptował :-) Jak się czujesz??

As ale masz Księżniczkę w domu :-D Śliczna :-)

Plenitude współczuję atmosfery w pracy :wściekła/y: Jesteś dzielną kobietą;*

Gatto zazdroszczę!! Ale mam nadzieję że zaszczyt łaskotek od środka i mnie niedługo kopnie!! Nie mogę się doczekać!! A co do samej operacji nie bój się- nie taki diabeł straszny jak go malują!! Na pewno traficie pod dobrą opiekę!!
 
gatto najwazniejsze ze juz wiadomo i nie bedziesz czekac i sie denerwowac bez konca,bedzie dobrze,buzka:tak:;-)plenitude trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&& ja czekam na malpiszona dwa dni temu robilam test bo brzuch mnie pobolewal jak na @ myslalam ze moze sie udalo ale oczywiscie negatyw wiec czekam na @.Wszystko do d..y:-(
 
reklama
Do góry