reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

To takim ciekawskim, zawsze odpowiadam ze jak przyjdzie czas i bedzie pora;-) na glupie pytania sa zawsze glupie odpowiedzi;-) myslalam, ze nie mowiliscie jak wiekszosc z nas, co by potem nie katowac sie uswiadamianiem kazdego z osobna.
 
reklama
teście mieszkają rzut kamieniem od nas, rodzice - dwa rzuty ;) i akurat wtedy jechaliśmy na urodziny do przyjaciół, a nie dało się przed nimi ukryć naszej radochy. już i tak ukrywaliśmy prawie 3 dni, od zrobienie testu, do wizyty potwierdzającej. więc najbliżsi wiedzieli. a takie pytania ciut dobijają... ale cóż, już mi lepiej :)
 
gatto- świetnie, że wszystko po wizycie ok

kłaczku- oby te plamienia się już nie powtórzyły


a ja właśnie odpoczywam po weselu mojego jedynego braciszka, oj były łezki w kościele, dobre weselicho, ale dzisiaj to masakra
 
Emy kochana && z całego serca !!!!!!!!!!

ziółko
widzisz jak wszystko się fajnie układa :D

Gatto cudnie hehe tak sie cieszę

kłaczek albo jumpingi Karolkowe albo plamienie niektóre babeczki mają w okolicach @ lekkkie plamienia nawet przez całą ciążę, mimo iż przy wcześniejszych ciążach nie miały takich niespodziewajek.
Co do Karolkowego hopsania może coś dmuchanego kupcie teraz pewnie duży wybór w sklepach jakiegos big babana krokodyla czy delfina do pływania po tym se bedzie hopsiał a ty go tylko za rączki bedziesz trzymać (ja taki sposób na chrzesniaka se wziełam 4 lata temu - bo domagał sie ciągłego hopsiania, piłka z nivea długo nie pociągła ale i on miał radochę i ja 100% wieksza wydajność z tym że piłka kula wiadomo lubi se wędrować a jak coś podłużnego będzie bardziej stabilnie myślę). Powodzonka

onaxx witaj kobitko co tam u ciebie?

anilek77 && za samodyscypline i wytrwałość :D

anii no sama ostanio miałam nieciekawie w sprawach rodzinnych to jest masakra .... współczuję, powiedziałabym myśl o sobie i o maleństwie ale wiem że nie da się całkiem wyłączyć, jedyne co ci pozostaje to unikać imprez rodzinnych jak narazie, ale pewnie rodzinne sensacje dotrą do ciebie pocztą pantoflową, w momencie gdy będą cie pojedyńczo odwiedzać ... ale zawsze lepiej tak niż ... bezpośrednio patrzeć na to wszystko ... eh....
 
Ostatnia edycja:
IZW - a jak Ty się czujesz kochana?

Onaxxx - cieszę się, że zajrzałaś :) Tak, to jest to co myślisz ale suwaczka jeszcze nie wstawiam, bo uważam, że za wcześnie. Buziaczki
 
kłaczku trzymam kciuki &&&&&& mam nadzieję że to jednorazowy incydent. niestety ale mamy ten sam problem bo mamy dobrze zbudowanych chłopaków i troszkę ruchliwych, ale damy radę. może poszukaj na tych twoich wyprzedażach coś takiego , ja kiedyś kupiłam Tomkowi na allegro i jestem mega zadowolona, chociaż już za duży na to ale jak korzystał to i z godzinę miałam go z głowy, naprawdę polecam:
NIEBIESKI SKOCZEK LEAPFROG LEARN AND GROUVE (ZDJ) (2494001917) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pozdrawiamy!!!!
 
a ja czuje się dobrze a nawet bardzo, ni ma upałów nie ma hobbitowych stóp
w ostatni tydzień upałów zawsze wieczorkiem czułam szmyranie regularnie - miałam nadzieje że to ruchy, teraz jest chłodno i czasem coś czuję czasem nie ale nie wiem juz czy to kruszyna, choć bardzo bym chiała żeby tak było :D
za 10 dni dowiem się (mam nadzieję) czy to synek czy córka

a w domu wszyscy starają się żeby było dobrze i bez zgrzytów sie to udaje oby tak dalej :D
 
IZW - to bardzo się cieszę, ze możesz sobie spokojnie ciężarówkować :) Ja pierwsze ruchy młodego, to czułam tak jak by jakiś malutki motylek trzepotał skrzydełkami.
 
reklama
ano i właśnie cosik podobnego odczuwam małe gilgoty jakich nigdy wczesniej nie czułam :D hehe
fajnie że mogę z wami pociężarówkować hehe

a co ja tam miałam jeszcze napisać z tym 6-tym zmysłem aż mnie ciarki po plerach przeszły, coś w tym jest
moja siorka nie wiedząc jeszce że jest już w ciąży pojechała ze mną do mojej szwagierki jej (wtedy 5 miesięczny) synek wlepił wnia patrzałki otrwał buźke i tak bite 30 minut bez najmniejszych uśmieszków grymasków - się w nią wpatrywał, ciągle z ta sama miną, uśmialiśmy sie wtedy na maxa bo było to coniemal dziwne - w jakielkowliek by pozycji nie był nie spuszczał z niej wzroku - za niespełna 2 tygodnie okazło sie że siorka jest w ciąży w połowie 6 tygodnia :D więc cosik w tym jest

lenka sen cudny i życze ci żeby sie spełnił
i znów historyjka o mnie i mojej siorce która jak sie dowiedziałą że jest w ciąży nie długo po tym miała sen że obie łazimy z wielkimi brzuchami, powiedziała mi o tym dopiero jak okazało sie że równiez jestem w ciąży
Dziś mamy brzuchy jednakowe 92-95 cm w pasie :D przy czym moja waga startowa była 54,5 kg a siorki 47 kg przy tym samym wzroście 156 cm - ona miała talie a ja boczki :D hehe będzie rodziła o 7 tyg wcześniej
a więc widzisz sny sie sprawdzają
 
Ostatnia edycja:
Do góry