reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
kłaczku, popieram dziewczyny, idź do lekarza, uspokoisz sumienie i serducho, i oszczędzaj się kochana :)

karola, też tak myślę - gdzieś tam jest napisany scenariusz każdego z nas, mimo, iż czegoś teraz nie rozumiemy, to pewnie ma sens. wolę w to wierzyć, że wszystko jest po coś i dla czegoś...

nisiao, ja na mojego chrześniaka też tak czasem reaguje, to chyba normalne... mój chrześniak to przyszły dopiero jest, bo chrztu jeszcze nie było, maluch ma niecałe 3 tyg :) staram się nim cholernie cieszyć, taki mały cud, wszystko co robi, jest dla mnie nowe, ale też nie raz płakałam, że ja nie mogę dotykać swojego brzucha, głaskać go, przygotowywać się... jeszcze przyjdzie nasz szczęśliwy czas, ja w to mocno wierzę :)

u nas dziś goście byli, dlatego dopiero teraz Was nadrobiłam i teraz piszę. mnie męczy okres, 4. po... i kolejna ciotka mnie wypytywała o dzieci, czy nie chcemy, nie planujemy, a ja się przyznać nie zawsze potrafię...
 
wiola: czyli te durne przeciwciała nie atakują dziecka? Mam nadzieję, że nie i że będę mogła miec jeszcze zdrową, śliczną córeczkę... albo synka jeszcze jednego do kolekcji.;-) Czekam na tę wizytę z utęsknieniem i tak trochę jak na wyrocznię i chcę już wiedziec na czym stoję. A Wiola czekałaś z ciążą 3 cykle czy dostałaś od razu zielone światło?

Głodna jestem!!!

zjola: magia, przeczucie, coś fajnego. Ludzie z ZD to szczerzy są. A gdzie Ty pracujesz?


Zjadłam nektarynkę...:eek:
 
Anilek slonce jesli jestes w pl idz do apteki i kup sobie chrom organiczny, dziala powoli ale skutecznie. Jedna tabletka naczczo i tyle. Chec na slodycze sama odejdzie. Nasz polski ostatnio kosztowal 5pln za listek (20 tabl.) nie kupuj BIO-chromu, pamietaj robic sobie tygodniowa przerwe, zeby organizm sie nie nauczyl tylko na chromie reagowac. Ja w 3 lata zjechalam 14kg, bez zadnych ekstra diet, po prostu 2 lyzeczki cukru na kawe bylo az za duzo po pewnym czasie generalnie apetyt mi sam spadl, a testowalam na cukierniach, bo sernik jak widze to chora jestem poki nie zjem. W efekcie jadlam co chcialam, a jak zjechalam z 44 do 38 (w biuscie 40) tak dopiero utylam w ciazy z Sara. Teraz znow mam 44, ale po chrom siegne po kolejnej ciazy, wczesniej nie ma sensu ;-)
Jablka sa lepsze ;-)

Zjola ja mam dobra pamiec, taka wybiorcza ;-) pamietam co chce :-D
niektorzy maja taki dar, ze widza ciaze wczesniej niz ginek, jak? sama sie zastanawiam

Klaczus mam nadzieje, ze juz sie to nie powtorzy i ze to tylko taki wyskok Gwiazdeczki :-)

Kasia trzymanie # w tajemnicy ma swoje plusy i minusy, minus taki, ze ciotki jak to ciotki pytaja i wcale nie w zlej wierze choc sprawiaja przykrosc nieswiadomie
 
zjola,a moze nie szaleniec tylko poprostu twoje zycie musialo byc takie jakie bylo i jest takie jakie jest zeby dostrzegac sens w kazdym zdarzeniu???? nikt nie mowił,ze bedzie kolorowo od narodzin az po sam koniec.nic sie nie dzieje bez przyczyny.
 
myszka, to raczej nie jest trzymanie w tajemnicy, bo ci, którzy wiedzieli, że miał być junior, wiedzieli też, że go nie będzie. gorzej nam idzie z powiedzeniem komuś: wiesz, mieliśmy mieć dziecko, ale maluch zrezygnował. osoby ważne dla nas wiedziały, a jakoś nie mam ochoty z resztą o tym rozmawiać...
 
reklama
Karola - uwierz mi, że moje życie składało się dotychczas z samych zakrętów. Doceniam każdą najmniejszą pierdołę od urodzenia i umiem cieszyć się z najdrobniejszych rzeczy, ale uważam, że naszym życiem rządzi przypadek i nic innego a my możemy sobie czasami sami pomóc labo sami zaszkodzić dokonując różnego rodzaju wyborów. No trudno tak już mam ale widać nie potrzebuję wiary w co innego.
 
Do góry