reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
A wiecie, ze moja siostra tez jest w ciazy??dowiedzialam sie w piatek.szkoda, ze mieszkamy bardzo daleko od siebie....
 
oo Gatto to fajnie, nie ważne że daleko jest net nie jest źle poklikać czy po klachać przez skypa ni ma problema :D Przyjdzie czas to się dowiedzą, na pewno w dobrym momencie, ja gdybym nie pracowała z moją siorką pewnie też bym od razu nie powiedziała.
Twoja siorka który tydzień ciąży?

no ja mam kota a w sumie "mamy wspólnego" jednego na cały dom który u każdego po trochu po siedzi, mieszany pers z jakimś tam innym też rasowym w każdym bądź razie albinos z jednym okiem niebieskim drugim zielonym, kocica 8 miesięczna, nie przechodziłam toxo i staram się unikać zabaw i sytuacji w których lubi wbijać pazurki, ale za to M z nią szaleje to równowaga jest, ale nie pamiętam jej zachowania z 1 tygodni mojej ciąży
 
Ostatnia edycja:
zjola:to niełatwa praca... wiem coś niecoś (ale naprawdę tylko niecoś) o tym. Zmykasz na zwolnienie?
gatto: a to się przyszłe babcie ucieszą!!!:cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry