reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Robiłam sobie test we wtorek i nic nie wyszło, więc mysle że w ciąży nie jestem:no:
nic pozostaje czekac do poniedziałku na okres... Na nic pozytywnego się nie nastawiam:-(
I chciałam się Wam jeszcze pochwalić że moja koleżanka po 2 poronieniach urodziła we wtorek pięknego synka:-D a dwie następne są w ciąży. Może przekażą mi trochę szczęścia;-)
 
reklama
Kwiatuszku nic nie wyszlo teraz, poczekaj, nie od razu Krakow zbudowali. W kazdym razie nie martw sie tym plamieniem bo to moze byc tylko sprawa fizjologiczna i pozniej (w nastepnych cyklach) sie unormuje. Gdyby sie powtarzalo to pojdziesz do lekarza, ale moze to tylko jednorazowy wybryk. Tez to mialam w nastepnym cyklu po #. Bylam u gina i mi powiedzial, ze czasem sie tak zdarza, bo bylam "czysta".
 
Lilijanna pytalaś co u mnie.....jest coraz gorzej, doszla choroba ojca, operacja mamy, nie mam juz na to wszystko sily......wiem juz ze nigdy nie bede miec dziecka, za pozno juz na wszystko....poprostu przegralam juz swoje zycie.....i nie ma juz ono dla mnie sensu.............
 
Kwiatuszku - na test było zdecydowanie za wcześnie!

Onaxxx - nie wiem jak cię pocieszyć :( Wiesz, że zawsze bardzo ci kibicuję i nie zgadzam się z gadaniem o przegranym życiu. Mam nadzieję, że znajdziesz w końcu swoje miejsce i zaznasz szczęścia, na które zasługujesz. Trzymaj się kochana. Życzę zdrowia twoim rodzicom.
 
Lilijanna pytalaś co u mnie.....jest coraz gorzej, doszla choroba ojca, operacja mamy, nie mam juz na to wszystko sily......wiem juz ze nigdy nie bede miec dziecka, za pozno juz na wszystko....poprostu przegralam juz swoje zycie.....i nie ma juz ono dla mnie sensu.............

ej, ej onaxxxx nie możesz tak mówić, nie możesz się poddawać!!!
 
Ilii - ja miałam za wysoką prolaktynę (wyszło mi to po pierwszym poronieniu). brałam na to norprolac - draństwo strasznie drogie, ale pomagało, bo później 2 razy udało mi się zajść w pierwszych cyklach starań. mi lekarz powiedział, że ta wysoka prolaktyna raczej nie była przyczyną poronienia, bo ona częściej powoduje właśnie niemożność zajścia w ciążę. głowa do góry, będzie dobrze
Karola1388 - dziękuję za opis Twoich doświadczeń, no właśnie u mnie było tak, że brzuch mnie w ogóle nie bolał, poszłam normalnie na siku i jak się podcierałam to zobaczyłam coś różowego, prawie niezauważalnego. dopiero jak po chwili przyłożyłam papier jeszcze raz, to widać było już wyraźnie krew, później byłam jeszcze 2 razy w wc i było już o wiele więcej tej krwi. dzisiaj na szczęście jest już jej mniej, ale i tak się boję chodzić do łazienki. a no i brzuch mnie tylko tak delikatnie ćmi - nie wiem czy to dobrze czy źle. nie wiem też czy przy tych krwawieniach powinnam przyjmować luteinę dopochwowo - zapomniałam spytać doktorka...? a tak w ogóle, to on nie pracuje w szpitalu, kiedyś pracował, a teraz przyjmuje prywatnie, ale ma super sprzęt, pomógł wielu moim koleżankom z "trudnymi" ciążami i jakoś tak wyszło, że od kiedy poszłam do niego z pierwszą, niestety już wtedy martwą ciążą, to ufam mu w 100%. ważne jest też dla mnie to, że w każdej chwili mogę do niego zadzwonić jak mnie coś niepokoi.
 
reklama
witam dziewczyny tak sie rospisałyscie ze dostaje oczopląsu :-D kochane ja jestem dzisiaj lekko podlamana wczoraj myslalam ze zaczynaja sie dni plodne,po obserwacji sluzu a dzis sluz wodnisty sama nie wiem co sie dzieje chyba nie mam owulacji w tym cyklu do tego nie wiem kiedy dostane @ wkurza mnie juz to wszystko:-(
zjola mam nadzieje ze zrobisz tescik i przyniesiesz nam wspaniale wiesci to mi sie humor poprawi:-)
pozdrawiam wszystkie bez wyjatku:)
bett kochana jak samopoczucie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry