reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tak wogóle myślę, że kobiety starające się o dziecko powinny mieć różnego rodzaju zniżki albo najlepej za free np. fitnes, kursy językowe, kursy gotowania, tańca, skok ze spadochronem, masaże, kosmetyczki & kosmetyki, książki za 1/4 ceny, wycieczki krajoznawcze i co która lubi, żebyśmy w kółko nie myślały o ciąży tylko zajęły główki innymi fajnymi sprawami :tak: w ramach NFZ oczywiście :blink:
To samo tyczy się ciężarnych :)
 
reklama
angel_ - dzięki że pytasz, pisałam na poprzednie stronie, że dzisiaj już trochę mniej jest tej krwi, ale nadal jest... na szczęście cycki nadal bolą, więc mnie to trochę uspokaja. ogólnie nie wiem czemu, ale dzisiaj wierzę, że może to krwawienie nie oznacza wcale nic złego, a wręcz przeciwnie, może to tylko ten krwiaczek pękł i już będę miała go z głowy :-)
a co do tego śluzu, to ja też jak próbowałam go obserwować, to się wkurzałam bo raz był, następnego dnia go nie było, później się w jakiś magiczny sposób znowu pojawiał... w końcu stwierdziłam, że będziemy działać co 2 dni i jakoś wyszło :-)
 
bett to super nie ma jak dobre nastawienie:-) nie stresuj sie kochana na pewno bedzie dobrze.
Musisz teraz byc spokojna zeby dzidzka czula twoje cieplo i spokoj.Masz racje najlepiej co drugi dzien probowac w koncu kazda z nas ma inny organizm inaczej reaguje i funkcjonuje.Mam nadzieje ze to nie sa jakies zaburzenia w sumie to sama nie wie jak bylo u mnie wczesniej z sluzem bo nie obserwowalam.Najlepiej przestac mylsec i isc na zywiol:-)
 
Oooo tak... na żywioł... :-):-):-)
Nam za pierwszym razem udało się w czwartym cyklu starań, ale przy dwóch kolejnych ciążach udawało się przy pierwszym cyklu starań, ku mojej radości i rozczarowaniu mojego małżonka, który bardzo lubi też sam proces starań...
 
zjola cos ty???ja czytalam ze musi miec wyglad kurzego jaja i byc rozciagliwy.
Kurcze skoro tak mowisz to dzisiaj dzialamy:-Dpowiem mezowi ze jak bedzie wracal z pracy to niech juz idac po klatce sie rozbiera:-D
 
Angel - owszem w większości dni płodnych może być taki, jak piszesz ale w tzw dniu szczytu śluzu płodnego może być wodnisty i u niektórych kobiet nierozciągliwy, ale w dość dużej ilości, dający uczucie wilgotności.

Znalazłam wypowiedź ginekologa:Wygląd i konsystencja śluzu płodnego bywają u różnych kobiet bardzo różne. Nie musi on tak bardzo przypominać książkowego „białka jaja kurzego”. Wodnista konsystencja z pewnością nie stanowi przeszkody w doprowadzeniu do zapłodnienia. U niektórych pań śluz dni płodnych jest w ogóle trudny do zaobserwowania.
 
Ostatnia edycja:
ja z tym śluzem, to później miałam taką technikę, że patrzyłam czy chociaż trochę się świeci papier toaletowy po podtarciu, jak chociaż trochę się świecił, to stwierdzałam, że jednak trochę tego śluzu jest i trzeba działać. gorzej jak akurat byłam w pracy... :-D:-D:-D

taki mi się głupi dowcip przypomniał: co mówi blondynka w ciąży? - ciekawe czy to moje... ;-)
 
zjola no wlasnie mam takie uczucie wilgotnosci wiec moze nie jest zle.Tak ogolnie to ja nigdy nie mialam tego sluzu duzo czy tez widocznego,teraz zaczelam probowac cos zaobserwować.Zobaczymy moze sie uda to bedziemy razem test robić;-)
bett chyba kazdy facet lubi czas staranek o bobaska,wtedy ma seksu pod dostatkiem :-D
 
reklama
witam
tak sobie czytam i troche zazdroszcze wam tych chętnych mężów
mój mąż sam proces starań owszem lubi ale chyba się boi ponownego zajścia w ciążę i odpukać w niemalowane ponownej straty
 
Do góry