reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ilii ja też miałam problemy z prolaktyną, i to chyba podobne wychylenia do Twoich. Zarówno przed pierwszą ciążą, jak i po stracie. Wszystkie pozostałe wyniki miałam w normie, hormony tarczycy itd. I u mnie nazwano to skokami fizjologicznymi - czyli jak tylko chciałam zajść w ciążę i chciałam żeby wszystko było super, to od razu skakała mi prolaktyna. Z powodu stresu, z powodu tego że tak bardzo chciałam, i o niej myślałam. I od razu skoki. Nie martw się niczym. Są dwie opcje, możesz wziąć przez 2-3 miesiące leki (polecam parlodel , bo ma mniejsze skutki uboczne niż Bromergon), albo poczekać aż samo się ureguluje. Bo naprawdę Twoje wychylenie jest niewielkie i zapewne świadczy o tym samym co u mnie. Przed obecną ciążą po stracie znowu miałam skok, i trafiłam do bardzo fajnego lekarza, który powiedział że to przez moją chęć zajścia w ciążę. Że mam iść do domu, wyluzować się, nie myśleć, kochać się z partnerem. I miał rację. Wszystko wróciło do normy i zaszłam w ciążę.

dziewczyny, rzadko zaglądam, ale pozdrawiam i przesyłam pozytywną energię. Będę miała synka. Czekam na powtórne echo serduszka, bo narazie jest jakaś drobna niedomykalność zastawki trójdzielnej. Ale staram się nie martwić, bo to ponoć częsta dolegliwość która najczęściej sama zanika jeszcze w czasie ciąży lub tuż po urodzeniu.

buziaki
 
reklama
Witam wszystkie dziewczynki, wpadam tylko na chwilke. Ja tam 13-go w piatek zawsze lubilam i lubie.

Karola jak super, ze macie date zaklepana. Mam sentyment do czerwca, bo sama wyszlam za maz wlasnie w czerwcu.....13-go:tak:

Emka ty bys mi sie tu przydala z twoim ADHD, bo u mnie odrom do zrobienia, a ja nie mam czasu:-(
 
A_gala, 5,34kg to on wazyl jak mial 4,5 tygodnia, jak mial 10 juz wazyl 7,300, teraz ma 13 i 8,140. Rosnie niesamowicie szybko bo przeciez urodzil sie taki zupelnie normalny. Nic mu na to nie poradze, nie bede przeciez glodzic. Bo on nie je - on wciaga jak odkurzacz i w tej chwili zdarza sie ze po pelnej butelce jeszcze by cos wciagnal.
Emy! Tak dobrze Cie widziec!
Agnieszka, nie panikuj, prosze - Twoj placz niepokoi dodatkowo mala, ktora i tak nie czuje sie najlepiej. Bol brzuszka u dzieci moze byc spowodowany wszystkim, nawet zwyklymi gazami i naprawde nie jest to powod do paniki.
Mart, bedzie dobrze - jak sama piszesz, w ciazy to sie zdarza i czesto samo zanika. Czekamy na Twojego syneczka.
 
Dziękuję za ciepłe słowa
Po tym jak straciłam moje maleństwo zaczęłam strasznie panikować , nie wiem co się ze mną dzieje . Dzisiaj moją córeczkę zaczął rano bolec brzuszek a ja nie wiem co mam robić , strasznie się boje o nią siedzę i rycze :-(.

Kochana spokojnie!!!!wdech wydech wdech wydech.....musisz to poprostu przecierpiec i bedzie ok dobrze ze masz corcie ona napewno Ci w tym bardzo pomoze:tak:
 
witam piatkowo i tzrynastkowo:-) dla mnie akurat to dzien jak co dzien,bo wlasnie urodziłam sie 13 maja i to w piatek:-D no wiec wiecie...bett nio najpierw bardzo zaczał mnie bolec brzuch wiec juz wiedzialam,ze cos jest nie tak,a jak poszlam do wc to zobaczylam dosc duzo tej krwi wlasnie w takim zywym kolorze dlatego myslalam,ze juz po wszystkim...troche to trwało...pozniej jak bylam w szpitalu to przez ok 2 dni plamiłam na brazowo raz mniej raz bardziej...wywnioskowałam z twojego postu,ze ten twoj lekarz w szpitalu pracuje tak??? no skoro tak to wie czy masz jechac czy nie.mart81 gratuluje synusia:-) ja bede wiedziala 25go.od samego poczatq nie opuszcza mnie przeczucie,ze tez bede miala synka,nie wiem czemu...moja siostra przedstawiła mi smieszna teorie na temat płci.pytała jaki mam pępek mowie,ze normalny na to ona,ze bedzie chlopak,bo wszystkie jej kolezanki z normalnym pepkiem rodziły chlopców,a te z wystajacym dziewczynki:-D:szok: a ty jaki masz pepek:-D;-) ?????? ilii kochana uspokoj sie.moze faktycznie jest tak,ze jak zaczynasz intensywnie o tym myslec i sie denerwowac to tam sie zaczyna cos dziac.widocznie nie wskazane sa nerwy.ja przed ciaza dowiedzialam sie,ze złapałam cytomegalie...załamałam sie bo to oznaczało czekanie na staranka.myslalam,ze po 3 tygodniach bedzie mozna,ze wynik bedzie juz ujemny itd,a tu dupa i musielismy czekac...no,ale mielismy przygode z gumką i jestem w 19 tc:tak: ale strach na poczatq był meeeega ogromny,ze poronie,bo mialam ta cytomegalie.na szczescie zdazyly sie wytworzyc dosc wysokie miana przeciwciał i lekarz powiedzial,ze zalpanie tego swinstwa na kilka tygodni przed zajsciem nie musi byc grozne.i nie było;-) wiec i u ciebie sie unormuje wszystko tylko badz cierpliwa,a Bog ci w dzieciach wynagrodzi:-);-) Emy witaj kochana.teraz jak pisze do ciebie to mam twoje zdjeica przed oczami:tak: po swietach jak to po swietach...nudy jeszcze raz nudy i duzo jedzenia:tak: a jak u ciebie??? u was????

a ja dzis,jutro i wogole leze,leze,leze...wczoraj wieczorem brzucholek mi sie napinał i sie wystraszyłam,bo zdaza sie to dosyc czesto wiec zapowiedzialam mojemu,ze wstaje tylko do wc i po jedzenie i koniec.takze przyłaczam sie do lezących:tak: w kupie razniej i pamietajcie,ze warto.
 
hey, hey;-)
Dla mnie 13 zawsze był pechowy. tego dnia dowiedziałam się że mam ciąże obumarłą a dzisiaj? Dostałam plamień!!! @ powinnam dostać w przyszły poniedziałek. Cykle mam regularne, nigdy nie plamiłam przed @. Jak myślicie co to może być?
 
hey, hey;-)
Dla mnie 13 zawsze był pechowy. tego dnia dowiedziałam się że mam ciąże obumarłą a dzisiaj? Dostałam plamień!!! @ powinnam dostać w przyszły poniedziałek. Cykle mam regularne, nigdy nie plamiłam przed @. Jak myślicie co to może być?

ja mialam plamienia raz mniejsze raz wieksze tak gdzies w okolicy dni plodnych bylam z tym u lekarza to powiedzial ze to moze byc spowodowane hormonami czy cos ale jak sobie teraz tak mysle moze to coz zwiazane z krzepliwoscia...jak myslicie????
 
Emy - witaj kochana :)

Marth - super, ze synuś będzie :tak:. Kciuki w pogotowiu &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Aha i nie bójcie się 13 w piątek :-D
Buziak dla wszystkich
 
hey, hey;-)
Dla mnie 13 zawsze był pechowy. tego dnia dowiedziałam się że mam ciąże obumarłą a dzisiaj? Dostałam plamień!!! @ powinnam dostać w przyszły poniedziałek. Cykle mam regularne, nigdy nie plamiłam przed @. Jak myślicie co to może być?

Moga to byc plamienia okoloowulacyjne, podobno co 3 kobietka tak ma, alboooooooo.......moze ci sie zagniezdzac jajo plodowe w macicy, czego ci zycze!!!!:happy2:
 
reklama
Do góry