reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie moje słoneczka,melduje się,że żyję i nareszcie mam chwilkę żeby Wam cosik napisać...dziękuję z całego serducha za wsparcie dla mojej mamy,z mamcią już dobrze,jest w domciu i powoli dochodzi do siebie,choć ból uniemożliwia pełną rekonwalescencję,ale mama zuch dzielnie daje radę...miałąm kilka spraw urzędniczych na głowie,ale jakoś w miarę udało mi się wszystko pozałatwiać...codziennie myślę o Was,o tym jak tam w te mroźne dni żyjecie,bo dla mnie ciepłoluba jest ciężko...ale dzielnie codziennie rano szkrobie szyby i ruszam w świat...Jutro mam wizytę kontrolną,nerwy są ale wierzę,że to moje cudo jutro pokaże się mamuni,że ażserce pęknie z radości...jak zawsze proszę o wsparcie i kciukasu:***Za tydzień mam USG genetyczne więc może podpatrzymy co tam mamy między nóżkami:)))))Oby całe i zdrowebyło to moje maleństwo,bo kocham je całym moim sercem i duszą...
As kochana życzę Ci dużo spokoju,obyś opanowała sytuację,a Karolinka napewno sięe uspokoi i wytrzyma do maja...odpoczywaj i ucałuj Kubusia:*
Babeczki moje każdą z Was ściskam i całuje w czoło jesteście supr laski i bez Was trudno byłoby misię odnaleść w tej ciąży,naprawdę....
Muszę Wam jeszcze napisać jak mój cudony synuś mnie ostatni oszokuje,np:potrzebował skrzynki na narzędzia mojego męża do skręcenia tam jakiejś swojej wyrzutni,odsunął olbrzymiom szufladę i berze się za wyciąganie tejskrzynki,ja podbiegam żeby mu pomóc,a on łapie mnie za dłoń i mówi:mamo kobiety w ciąży nie powinny dzwigać ciężkich rzeczy,dlatego usiądź a ja sobie dam radę..ty odpoczywaj:-DMoje cudo,jak ja kocham tego mojego synula:)
Mart skarbie o której masz wizytę, ja idę na 14 a za Ciebie i Twoje szczęście mocno trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie kochane, już dawno mnie nie było, hmmm bardzo dawno. Aż wstyd........:zawstydzona/y: Mam nadzieję, że mniejeszcze pamietacie ;-) Nawet nie próbuje Was doczytać bo nie ma szans, tyle tego sie nazbierało. Miałam niz demograficzny, nic mi sięnie chciało, każdy dzień taki sam. Co raz częsciej myślę o drugim bobasie..... :-) Pozdrawiam Was serdecznie kobietki ;-)
 
Mart, Agniesia- trzymam mocno kciuki&&&&&&&&&&&77
Bella- witaj z powrotem.
Karola- no leczę go tym co mam wczoraj od 12 do nocy był spokój potem w nocy zrobił i rano i jak dotąd spokój może mu to pomału mija.
u mnie nic nowego siedzimy z młodym i oglądamy tv
 
Witam dziewczynki.
U mnie minimalnie lepiej .
Zamykam się w liczbie 2-3 skurczy na godzinę ,ale mocne skubane są ,bolesne i ból przemieszcza się na kręgosłup w odcinku lędźwiowym .:sorry::sorry:
 
Ilonko - trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&
As- mogłyby już odpuścić te skurcze kurczę ,trzymaj się kobietko będzie dobrze , musi być.
 
ilonka &&&&& trzymam
As cholerka czemu one nie ustąpiły jeszcze !!!!!

karolinko a Ty jak sie czujesz????? u mnie nic z tego dzis jakies plamienie sie zaczeło

Enya81 a Ty?????jak tam dzis????czekam z niecierpliwoscią
 
reklama
witajcie :-)
dawno mnie nie bylo ale staralam sie nadrobic was :-)
as odpoczywaj jak najwiecej wiem ze to trudne przy autystycznym dziecku i ze latwo sie mowi no ale chwilke sie zawsze znajdzie i trzymam &&&&&& by skurcze minely jak najszybciej :-)
karola kochana jak sie czujesz kiedy wizyta?
ja bylam u gina w poniedzialek i mamy zielone swiatlo wiec dzialamy :-) efekty dopiero za jakis czas no ale jestem dobrej mysli ze sie wszystko uda i fasolek zamiesza w brzuszku moim :-)
buziaki
 
Do góry