reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
agniesia84 nio to moje gratki:-):-) super.ja genetyczne mam 1.03...słuchaj a ty miasz ze skierowania to genetyczne???? co do wieku ciazy to ja tez mam o tydzien starsza niz wg mnie wg om...wg lekarza to u mnie 10tyg jest,a nie 9...
 
Witaj Karolciu,jak się czujesz słońce....ja na genetyczne bez skierowania,zadzwoniłam i się umówiłam na 10.02, bo to 14 tyg. trzeba zrobić. Koszt takiego USG to w Bielsku Białej o\170,00 zł a z płytką 200 zł.Lekarz dzisiaj nie zobaczył lulusia,tylko układ kości wskazywał by chłopaczka,Boziu jak się cieszę,że wszystko dobrze a i u Ciebie będzie dobrze...Ja od początku ciąży noszę tasiemkę św. Dominika i niebiosom zawierzyłam moje cudo....buziaki kochana:)
 
dziewczyny mam problem z zastrzykami z clexanu...mianowicie robia mi sie siniaki po wkłuciach i skora w tych miejscach mi twardnieje i nie moge sie wkłuc koło tego miejsca:no: niezbyt ładnie to wyglada.nie wiem chyba nie potrafie robic tych zastrzykow.ale to tez nie zawsze,bo czasami jak sie wkluje to jest oki.nie wiem od czego to zalezy.boje sie zeby pod skora jakies zrosty mi sie nie porobily...macie jakies pomysły???? a my z mezem jutro jedziemy do wydziału spraw lokalowych i składamy podanie o przyznanie mieszkania,bo wynajmujemy wciaz,a mamy juz tego dosc,bo to co dajemy za wynajmem to byłoby w kieszeni.podobno jak kobieta jest w ciazy to szybciej dostaje sie mieszkanie niz tak normalnie wiec trzeba probowac.
Karola a nie masz tam w pobliżu jakiejś przychodni??? Za kilka złotych powinni zrobić Ci fachowo zastrzyk. Moja mama tak chodziła i czasami nawet nie brali kasy:-) Rozejrzyj się!!

Dziewczynki
za wszytskie Wasze wizyty połówkowe, serduszkowe mocno, mocno trzymam kciuki!!!

Malami,
a Ty kochana nie marudź bo jak @ nie ma to i nadzieja jest!!! Wiem że łatwo mówić ale u Ciebie super tempa :-) - tendencja rosnąca!!!A u mnie tempka lata jak żyd po pustym sklepie, jutro pewnie znowu spadnie. A może tym razem @ będzie wcześniej niż 35 dnia??W sumie to chyba bym nie chciała bo mój mąż i tak na owu raczej nie przyjedzie, więc mam już obliczony kolejny cykl;-)
 
agus pytam kochana o to skierowanie,bo ja z racji 2 poronien i siostry zmarłej z zespolem downa moge miec na nfz w rzgowie w prywatnej klinice gameta...tyle,ze czepiaja sie o skierowanie a mianowicie o to jak jest wypisane.mnie lekarka napisała " usg+ papp'a" a kobita w recepcji powieziala,ze takie skierowanie bedzie odrzucone bo powinno byc " badania prenatalne"...rece opadaja...i teraz ten moj nowy lekarz nie wie czy on bedzie mi mogł wypisac takie skierowanie czy wogole moze juz...on mlody jest taki itd...bede musiala mu albo dac to skierowanie ktore mam i niech dopiesze tam co trzeba,albo on pracuje w szpitalu naszym i moze tam ktorys ze starszych lekarzy by wypisal.wszystkiego dowiem sie we wtorek,bo mam usg i ma mi powiedziec czego sie dowiedzial...a czuje sie dobrze,dziekuje...:tak: wlasnie ide sie zaraz polozyc,bo kreci mi sie w glowie i juz literki mi sie rozmazuja...

enya81 mam za blokiem pogotowie ratunkowe,ale przeciez nie bede codziennie chodzic o 7 rano zeby mi zastrzyk robili...od poczatq robiłam sama i bylo oki tylko jakos tak ostatnio pare razy mi nie wyszlo
 
Karola, to jest normalne że robią się siniaka i krwiaki, o zrosty się nie martw chyba żadna z clexanowych mam nie ma. Taki ich urok.Zastrzyki codzinnie robisz w innych miejscach?? Masz oprucz brzucha jeszcze ud i ramiona. Chcesz się więcej dowiedzieć wejdz wiesci-od-ciezarowek- milion razy przewijały sie twoje obawy
 
Karola, to jest normalne że robią się siniaka i krwiaki, o zrosty się nie martw chyba żadna z clexanowych mam nie ma. Taki ich urok.Zastrzyki codzinnie robisz w innych miejscach?? Masz oprucz brzucha jeszcze ud i ramiona. Chcesz się więcej dowiedzieć wejdz wiesci-od-ciezarowek- milion razy przewijały sie twoje obawy

kaira nie wiedzialam,ze mozna tez robic w innych miejscach niz brzuch...tak robie w roznych miejscach
 
Witam wszystkie
Agniesia84 super wiadomosci,wielkie gratulacje,ciesze sie razem z Toba

Meg to prawda,warto porobic badania po poronieniu.Ja tez robilam,okazalo sie,ze moja prolaktyna jest przeszlo 20 razy wieksza od normy,dlugo staralismy sie z mezem o dzieciatko i kiedy wkoncu sie udalo to szybko je stracilismy.Biore teraz bromergon,prawdziwe swinstwo,mnustwo skutkow ubocznych,ale jezeli to ma mi pomoc w zajsciu w ciaze i donoszeniu zdrowej dzidzi to bede je brala z usmiechem na twarzy.

Duncus a Ty jak funkcjonujesz po tej "trutce na szczury"?

Dziewczynki a moze jeszcze ktoras z Was ma doswiadczenia z bromergonem?Jak na Was to dzialalo,jak dlugo musialyscie brac?
 
Dziękuje kochane:)))Normalnie tak ciężko mi uwierzyć,ehhhh będzie Maksymilian....jak ja kocham tego krasnalka w moim brzuszku...no chyba,że za tydzień z Maksia Antosia się pojawi...
Karolciu myślę,że lekarz ten młody skoro prowadzi samodzielnie praktykę i posiada uprawnienia to bez żadnego kłopotu napisze Ci skierowanie:)))
Hona ajak tam Twoje torbielki i prolaktyna???Mam nadzieję,że sytuacja opanowania i wkrótce brzuszek zacznie rosnąć:))buziaki
 
reklama
Dziewczynki, przychodzę podzielić się moim szczęściem. jestem po badaniach, wszystko książkowo, kość nosowa, przezierność 0,9, rączki, nóżki, serduszko jak dzwon, oczy, uszy. Wszystko prawidłowe. Wyłam jak bóbr po wyjściu stamtąd, oczywiście jeszcze dużo przede mną, ale chyba najważniejsze za mną. Dołączam moje maleństwo.Zobacz załącznik 432976
 
Do góry