reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Bobofrutku- w takim razie już trzymam za Was kciuki , żebyś szczęśliwie zaszła w ciążę i żeby była nuuudna :tak:
a ja robię małemu ryż i marchewkę, kapuśniaczek już też mam ugotowany czekam teraz na domowników.
 
reklama
malami123 a zawsze masz przed @ plamienia???? ja jak zobaczylam pozytywny test to tez plamiłam...ale okazało sie,ze to normalne bo akurat bylam w terminie @ i nic zlego sie nie dzialo i trwało to krotko bo tyle jak u mnie trwała@ czyli ok 4 dni.bobofrutek ciesze sie,ze mozecie zaczac dzialac.mowie ze na kazda z przyjdzie wreszcie pora.teraz tylko musicie wyluzowac zeby tak wciaz nie myslec o dziecku i czerpac przyjemnosc z przytulanek:-)

a jak sie czuje??? dobrze.nie mam juz az takiego apetytu choc ssanie w zoładku czuje.zauwazyłam,ze intensywnosc objawow zalezy od dnia.sa dni kiedy mdlosci mnie mecza,spac mi sie chce itd,a sa dni takie jak wczoraj,ze czuje sie wysmienicie.dzis np kreci mi sie w głowie.ale wieczorami mecze sie z bólami głowy...:-( 3 dni pod rzad...ehh...Bobofrutek usg mam we wtorek ten co bedzie...a wizyte mialam teraz we wtorek i jest wszystko ok.mecze sie tylko z ta infekcja moczowa szczypie mnie i piecze,ale pije sok z zurawiny i stosuje napar z kory debu wiec mysle,ze nie długo zobacze efekty.
dziewczyny mam problem z zastrzykami z clexanu...mianowicie robia mi sie siniaki po wkłuciach i skora w tych miejscach mi twardnieje i nie moge sie wkłuc koło tego miejsca:no: niezbyt ładnie to wyglada.nie wiem chyba nie potrafie robic tych zastrzykow.ale to tez nie zawsze,bo czasami jak sie wkluje to jest oki.nie wiem od czego to zalezy.boje sie zeby pod skora jakies zrosty mi sie nie porobily...macie jakies pomysły???? a my z mezem jutro jedziemy do wydziału spraw lokalowych i składamy podanie o przyznanie mieszkania,bo wynajmujemy wciaz,a mamy juz tego dosc,bo to co dajemy za wynajmem to byłoby w kieszeni.podobno jak kobieta jest w ciazy to szybciej dostaje sie mieszkanie niz tak normalnie wiec trzeba probowac.
 
karola no to jak pojdziesz juz we wtorek dzidzia bedzie duza :-) zurawit chyba jeszcze mozesz brac na te dolegliwosci. z tego co pamietam to nie szkodzi a jest skuteczny :-)
jeju jak ja tesknie za byciem w ciazy :-( co prawda nie dane mi bylo sie nia dlugo cieszyc no ale mam nadzieje ze zostanie nam to wynagrodzone i zobacze szybko upragnione dwie kreski :-)
 
nio bobofrutek ostatnie usg mialam w 6 tyg.wiec nio prawie 10tyg bedzie we wtorek,bo kazdej srody zaczyna sie nastepny...kochana doczekasz sie...ja tez myslalam,ze nie bedzie mi dane byc w ciazy a jednak...
 
Hejka laseczki:)))Ja dzisiaj fruwam,latam i unoszę się ze szczęścia!!!!!!!!!!!!!:-DMoja dzidzia dzisiaj na wizycie fikała,skakała a mamusia aż łzy w oczach ze szczęścia miała:))))))))))))))))))Wszystko w najlepszym porządku,mam lekką anemię ale tylko witaminki i po wszystkim...aaaaaaaaaaaaaaa,zapytałam pana doktora czy cosik tam już widać i na jego oko wygląda,że drugi synuś mi się szykuję:-):-):-)Za tydzień mam genetyczne 3d więc pewnie już więcej będzie widać...ależ ja dzisiaj jestem szczęśliwa....buziaczki i uściski dla wszystkich:*
Ps. według pomiarów moja ciąża jest o tydzień i 1 dzień starsza niż przewiduje termin ostatniej miesiączki:-D
 
Hej dziewczyny
Mam pytanie odnośnie badań po poronieniu. Czy robiłyście jakieś??????? Ja zrobiłam wszystkie podstawowe jakie się wykonuje + bad. genetyczne i wszystkie ujemne, a ciąży dalej nie ma. Jakie wy robiłyście???????
 
reklama
Do góry