reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

aniunia nio to moze zaskoczyłas???????:-)??????? ja tez nie mialam plamen przed @.wiesz ja juz wczesniej cos podejrzewałam i test w dzien @ wyszedł mi pozytywny,ale tak słabo.te plamienia tez mnie zestresowały,bałam sie,pisałam tu o swoich obawach itd,ale zadzwoniłam do ginki i powiedziala mi,ze takie plamienia na poczatq zamiast @ sa normalne takze moze zrob test???? u mnie trwaly 3-4 dni,ale pewnie dlatego,ze u mnie generalnie tyle trwała @.2 dni po pierwszym testowaniu drugi test był juz piekny,grubiutki tusciutki z dwoma krechami:-) as76 no napewno powiedzial ci o tym wszystkim dla waszego bezpieczenstwa,a nie po to zeby cie zestresowac.jako kierowca jestes bardziej narazona na stres,a jakby cie nie daj Bog złapał jakis skurcz czy cos to wiesz.a w komunikacji miejskiej to cie wytrzesie za wszystkie czasy.ja tez sie nie poruszam ani autobusami ani tramwajami.bedzie dobrze nie martw sie.dobrze,ze tak szybko masz wizyte.uspokoisz sie troszke napewno.

a ja musze poszukac ksiazki na allegro poniewaz moj pies ja zeżarł mowiac krotko,a była z biblioteki i musze ja odkupic gdyz taniej mnie to wyniesie niz jakbym miala płacic kare...:crazy: och ten moj pies...chcial poczytac,ale ksiazka chyba za gruba była i mu nerwy pusciły...ale jak ja dosiegnał to nie mam pojecia...
 
reklama
Karola kup sobie w aptece korę dębu dokąpieli, to kozt jakiś 4 zł. Ja też miałam jakąś infekcję na poczatku stycznia i kąpiel w korze pomogła, to jest bez recepty i w ciązy można stosować, może pomóc, napewno nie zaszkodzi, a lekarz ten pewnie nic Ci nie da zanim nie zrobisz badań na posiewy a to kilka dni.

Dziewczyny pisałyście o bromergonie, ja brałam go przed pierwszą ciążą bo nie moglam zajśc z powodu za wysokiej prolaktyny. Skutki uboczne wszystkie miałam, coś okropnego, lekarka mi powiedziała że czasem nawet dwa lata się bierze, ale mi się udało zaraz w pierwszym cyklu zajść w ciąże! więc po 3 tygodniach odstawiłam. Także nie ma reguły na ta prolaktynę.

Przepraszam że nie pamiętam dokładnie imion, ale czasem kilka stron na raz czytam i później chce odpowiedzieć.
Któraś pisała o macierzyńskim po śmierci dzidzi, oczywście taki przysługuje w wymiarze 8 tygodni, a w szpitalu nie wiedza o tym, przynajmniej ja się z tym spotkałam. Powiedzieli że moga mi wystawić zwolnienie, ale zadzwoniłąm do pracy i w kadrach mi powiedzieli że mam macierzyński i tylko akt urodzenia dziecka trzeba dostarczyć. Co do formalności to jest sporo czasu, my z mężem dopiero dwa miesiące po pogrzebie synka zaczeliśmy wszędzie składać dokumenty. Nawet becikowe dostaliśmy. niestety pieniązki się przydadzą bo koszt pomnika w waie to prawie 7 tys, nie wspomne o miejscu na cmentarzu i pogrzebie. także też radzę dać sobie trochę czasu, zebrać siły i składac te dokumenty chociaż to przykre, ja wszędzie gdzie poszłam to płakałam...

pozdrawiam wszystkie
 
As trzymam kciuki ale moze jeszcze teraz dzwoń do doktora !!!

Aniunia może to fasolinka ;) trzymam kciuki

Karolka
,a Ty sobie nie wkrecaj nic bo wrrrrrrrrrrr niepotrzebie sie martwisz

Enya81 co dziś u Ciebie???????czekam z niecierpliwością :-D
 
As76: Jejku, to co mi przychodzi pierwsze do głowy: to jedź do szpitala. Ja wiem kazał Ci czekać, ale kurcze, czasami kilka godzin może coś znaczyć. Ja też tak słuchałam lekarza i co?
U mnie dziś zaczęły się krwawienia i bóle brzucha. Organizm postanowił działać. Boję się. Nie umiem się z tym pogodzić.
Czuję pustkę, obojętność i jeden wielki BÓL. Może to dziwne, ale na niczym mi teraz nie zależy. To głupie. :-(
 
reklama
witajcie pisalam jakis czas temu i przeczytalam wasze historie i troszke z panikowalam a tu dzis zaczelam plamic i strasznie sie boje bo poprzebnia ciaze trzeba bylo przerwac jutro ide na usg zeby zabaczyc co z malenstwem jesli ktoras z was plamila w 7 tygodniu piszcie prosze co sie dzialo pozdrawiam
As trzymam kciuki zobaczysz bedzie dobrze
 
Do góry