reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

prija nie to nie jest głupie.tez sie tak czułam i chyba dziwne by bylo gdybys czuła sie inaczej...z czasem ten bol bedzie lzejszy.wiadomo nie zniknie,ale troche sie przytumi.pamietaj,ze nie jestes sama.masz meza a to wiele znaczy.razem przez to przejdziecie i dovzekacie sie pociech.wszystko w swoim czasie.as76 ja tez bym chyba nie czekała tych 2h...biorac pod uwage twoja przeszlosc 2h to duzo...a na sama droge masz 1h jak piszesz...pojechała bym teraz...bede trzymac && zeby nic złego sie nie dzialo.malami123:tak: nie bede sobie nic wkrecac-bynajmniej sie postaram:-) dzis mam dzien wymiotny.nic zjesc za bardzo nie moge az moj maz sie zdziwił,ze obiadu nie chcialam,ale jeden juz dzis zjadłam i o...ni ma go:baffled: jutro mam wizyte u nowego gina no ciekawa jestem bardzo...zjola hehehe dziekujemy za info:-D:-D beataj w kazdej aptece mozna to dostac???? ja akurat nie biore kapieli,bo sie boje siedziec w letniej wodzie nawet wiec biore prysznice.to jest jakis płyn rozumiem tak??? taki jak cos do higieny intymnej???? musze sie pozniej wybrac do apteki.dziekuje. bo faktycznie zanim bede miala wyniki to znowu minie kilka dni,a ja i tak juz sie boje...

a ja odczuwam takie kłucia znowu w podbrzuszu.dzis nie sa silne tak jak ostatnio.takie smyrajace bardziej,lekkie,ale i tak powiem jutro o nich lekarzowi.nie moge sie doczekac usg.dziewczyny słuchajcie dostalam skierowanie na usg genetyczne od tej lekarki z łodzi do ktorej jezdziłam od poczatq ciazy.czy teraz jak bym zmieniła lekarza prowadzacego to czy moge tam jechac z tym skierowaniem o tej ginki czy musze miec nowe od nowego lekarza????
 
reklama
Nadzieja1: Ja zaczęłam plamić w prawie 8 tygodniu. Nie chcę Cię straszyć, ale u mnie prawdopodobnie zapowiadało to coś złego. Byłam u gin, On dał tylko Duphaston, niby wszystko było ok, a dzień później dziecko zmarło. To moje doświadczenie, ale może ktoś inny miał inne i wszystko było ok.
 
nadzieja1 ja plamiłam w 3,4 tyg przez kilka dni bo tak miala termin @ i to bylo normalne.ale pozniej w prawie 6tyg mialam silne skurcze i krwawienie z plamieniem i pojechalam do szpitala.z dzieckiem bylo wszystko dobrze,ale okazało sie,ze mam krwiaka...wiec jedz do lekarza...do jutra nie ma co czekac,a tak to odrazu zrobia ci usg...ja gdybym nie pojechala do szpitala to napewno nie bylo by teraz mojej fasolki w łonie,bo myslałam,ze to poronienie i nie chcialam jechac,zreszta na pogotowiu tez mi powiedzieli,ze mam czekac az sie sama oczyszcze i co???? wyszłam ze szpitala ze swiadomoscia tego,ze słyszalam jak bije serduszko mojego dziecka...
 
As 76 nie czekaj tylko szybko do szpitala. Ty z Marek zanim dojedziesz, to może troche potrwać. Nie ma na co czekać. Lepiej dmuchać na zimne!!!

Nadzieja 1
ja zaczełam plamić w 6 tygodniu - trwało to 2 dni. czekałam i nie jechałam do szpitala bo wizyte miałam za kolejne 2 dni. I skończyło się tak jak się skończyło ... straciłam swoją dzidzie :(

Kobitka 22 ja na tarczyce dostałam Euthyrox w najmniejszej dawce. Myśle że dzięki rozpoczęciu zażywania tego leku udało mi się zajść w ciąże

Prija0 - trzymam za Ciebie. Ja poroniłam 16 stycznia i wiem jaki to ból... Ale musimy się trzymać!!! Może wkrótce uda nam się zajść i donosić ciąże
 
Ostatnia edycja:
Chciałam się pochwalić, dzisiaj zaliczyłam wizytę i serduszko pięknie pika. Co prawda nie słyszałam, a tylko widziałam, ale i tak ryczałam jak małe dziecko ze szczęścia. Termin na 12.09.2012 :tak:

Emy - super, że wyjazd udany.
 
liljanko nio mowiłam,ze bedzie dobrze:-) gratulacje...ja tez tylko raz słyszalam jak bije serdunio,ale chwilke,a za ostatnim razem tez widzialam i tez ryczałam:-).teraz dbajcie o siebie.ja mam termin na 6.09

a ja dzwoniłam do gamety w rzgowie umowic sie na usg prenatalne,bo tam maja na nfz i z racji dwoch poronien i siostry z zespołem downa mam za darmo tylko musze miec skierowanie na ktorym bede miala wyraznie napisane badania prenatalne...a mam napisane usg + test pappa...i ze dwa poronienia i choroba w rodzinie,ale powiedzieli,ze moge byc odesłana z takim skierowaniem jesli nie bedzie pelnej nazwy:wściekła/y: mimo to zarezerwowałam wizyte na 1 marca na 16.00.
 
reklama
Dziweczyny dawno mnie nie było. Ale już obiecuję ze bedę wiecej tak nie będzie :-). zaczeło sie wszystko przez to że w piatek bolał mnie troche brzuch w sobote znowu i pojechałam na pogotowie ale tam mi nic lekarz(nie weim czy mozna go tak nazwać) nie powiedział. dziś już poszłam do mojego lekarza i ten mi zrobił usg i wszystko jest o.k dostałam magnez i jeszcze mam dostać luteinę i tyle. najwazniejsze ze z dzidzia wszystko dobrze a ja mam duzo lezeć.
 
Do góry