reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Kasia potwierdzam dobry wynik tsh:-) wiem co mowie.

Anetha, wez sie w garsc dla malenstwa i nie stresuj go dodatkowo.

Lady wrazliwosc niestety dopada nas wszystkie, a im wiecej czasu uplywa tym gorzej.

Czarna jak tam nastroje? Poprawilo sie nieco Twojemu lubemu? mam nadzieje ze tak i trzymam za Was kciuki.

Zjola doczekalas sie , w koncu Twoja kolej;-)


Kobietka, co u Ciebie? Jak tam poszukiwania pracy? szukasz jeszcze czegos, czy juz sobie odpuscilas?

Ewelinak, klaczek, Emy, Karolcia, Gosiulek buziaki.

A wiecie cos o Magnusiku?
Dobrej nocki
 
Witajcie kochane, tak rzadko teraz tu zaglądam, normalnei nie mam czasu :( zaczeliśmy remont tej naszej kuchni, juz prawie wszystko skonczone. Jak sie z tym wszystkim uporam to mam nadzieję, że wróce na dobre . A ile czeka mnie czytania, nawet na bieżaco nie jestem i nie wiem co u Was słychać. Na dodatek wkurza mnie to zmienione BB....
Moja Zosiulka kończy dziś dwa latka !!!! :-):-):-D Jutro imprezka..... i przede mną sporo szykowania....
Ilona24 wszystkiego najlepszego dla Twojego męzusia :rofl2: bo on też ma dziś swoje święto :-p
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, mocno... A nowe aniłkowe mamusie Witam cieplutko ....
 
Ostatnia edycja:
Cześć kochane wczoraj troszkę podczytałam ale najpierw Martusiu GRATULACJĘ KOCHANA NASZA ale ja się cieszę Boże cudowna wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEREK :-D Niech twoja kruszynka rośnie zdrowo będę się za Was MOdlić ależ ja sie cieszę wczoraj tak miło na serduchu mi się zrobiło jak przeczytałam cudownie niech teraz będzie wszystko ok &&&&&&&&&&

Zaraz wrócę do odp

Ale się napisałam i mi wcięło jak chciałam zapisać jakiś error wykoczył ehhhhh

LedyMK dobrze masz z tymi starankami :):) Trzymam za boboseksy kciukasy :D Ja od 20 tyg abstynecję mam :( 5 miesięcy ło też już niedługo sobie odbiję tak jak mówi EMY :) W przyszłym roku to ja chcę być w ekstazie miłosnej :p

Czarna jak tam boboseksy u ciebie???

Anastazja kochana a u ciebie przylazła @ ???

Olusia buziaki:):)

Wg teraz piszę do ciężaróweczek mało sie nas robi na wieściach więc proszę was wszystkie o ujawnienie się :):) Teraz trzymamy kciuki za ilonkę i ssabrinę za szczesliwe rozwiązanie a po nich EMY :) już sie nie moge doczekać zdjęć :)

Pozdrawiam was wszystkie i kazdą z osobna ściskam :)

Buziaki
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny pozdrawiam Was serdecznie...u nas na razie wszystko ok....przekroczyłam magiczne 12 tygodni...i mam nadzieje, że już nic złego się stanie.....

trzymam kciuki za wszystkie staraczki....warto walczyć....;-)
 
gratki dla Wszystkich nowych fasolek:) coraz nas więcej.... to forum działa cuda!!!

któraś z was miała do czynienia z pobieraczek.pl? wczoraj dostałam pismo z firmy windykacyjnej żeby płacić 95 zł....... byłam dziś u rzecznika praw konsumenta, ale nie miał czasu, mam iść w poniedziałek!!

załatwiłam praktyki... od poniedziałku będę w przedszkolu 2 tygodnie, a potem 4 tygodnie w świetlicy środowiskowej:( będzie dodatkowy stres... wcale nie fajnie!!
mdłości mi minęły tak jak mówiłam wcześniej... za to smak w ustach ciągle ten sam.. w związku z czym dziennie zuzywam ok. 30 orbitek:(
a zapachy.... masakra... do rossmana weszłam to chusta na nosie.. myślałam, ze będę wymiotować!!
w środę jadę na usg... tak się boję!! chcę zobaczyć, że fasolka rośnie i jest już duzia!! odkąd tamten mnie nastraszył tą torbielą to codziennie myślę, czy mojej fasolce jeszcze bije serduszko...:(
 
No i nawet karolcia zaczyna inaczej spiewac!:-D Ciesze sie, ze jestes spokojniejsza. W sumie mnie tez po 12 tygodniu cokolwiek ulzylo. Jedziemy dalej i ma byc dobrze.
Ilona, uwazaj na orbitki - to czysta chemia, a jesli uzywasz w duzej ilosci to niewskazana. Coz - gwaltownie zrywajace sie rzygulce, "miekkie nogi" pod wplywem zapachu w sklepie... Normalne! Masz do w gratisie do dziecia!:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jakoś dzisiaj wyjątkowo spokojnie na BB... :szok: Czyżby wszyscy już na weekend wybyli!?

Karolcia - czyli pierwszy etap zaliczony - SUPER! Tylko pozazdrościć... :zawstydzona/y: Dalej to już na pewno będzie tylko z górki... ;-)
 
Do góry