reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
martyynaa81 gratuluję! jesli mozesz to zmien ta babe na jakiegos przyjemniejszego lekarza, wkoncu powinnas byc doinformowana. przed tobą długa ciąza i nie wyobrazam sobie chodzic do lekarza, ktory nie lubi pytan:confused:


Lady MK, wykorzystuj faceta ile sie da póki mozesz i nie tylko wtedy jak sie krechy ba tescie pojawiają, zanim się pojawią i jak juz ich nie bedzie :-) bo jak juz zajdziesz i lekarz wam zabroni seksiku to bedzie marnie.
Ja juz sie nie moge doczekac az mi doktorek posciaga te wszystkie szwy, wtedy nie daruje swojemu. przez ten caly czas trzeba meza ciut zabawic, i w tym samym czasie o malym myslec, coby sie skurcze nie przyplataly a ja na szarym koncu. Juz powiedzialam, ze maz duzo mi wisi i przez nastepny rok liczy sie tylko i wylacznie moja przyjemnosc :-D:tak:

buziaki babeczki!
 
Witam , melduję się :-).
Ja dziś trochę zalatana miałam gości , 3 dzieci z mamami na naszych 37 metrach , był hałas jak w przedszkolu, potem wypad na miasto z wesołą gromadką, i pomyśleć ,że mój Aniołek miałby już trzy lata i tak słodko wyglądał jak dzieciaczki , które nas odwiedziły ,ale co zrobić, od jakiegoś czasu jak widzę maluszki to mnie takie wzruszenie bierze ,że aż łzy w oczach stają nie wiem co się ze mną porobiło ,ja taki typ wrażliwca.No to się wyżaliłam.Pozdrawiam.
 
Witam
Ja czekam na wizyte bo lekarz nasz przyjmuje róznie zawsze trudno okreslic godzine .wiec wizyte bede miec dopiero wieczorem.powiedzcie jaki jest prawidłowy progesteron w ciązy u mnie w 10 tygodniu ok 21,5 troche spadł ostatnio byl 23 chociaz biore ultogestan duphaston,a hcg jak rośnie u mnie 7.5 dniu byl 90434.22
a w10 tygodniu 121744.33chyba za malo rosnie martwie sie
 
poziom progesteronu

Tydzień ciąży
Poziom
po owulacji
1 - 28 ng/ml
do 12
9 - 47 ng/ml
12-28
17 - 146 ng/ml
powyżej 28
55 - 200 ng/ml




Im ciąża późniejsza, tym wzrost HCG wolniejszy i w przedziale od 1200 mIU/ml do 6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml czas ten może być jeszcze dłuższy.

Anetha - myślę, że twoje wyniki są ok.
Jak by co, to możesz sobie poczytać więcej http://parenting.pl/portal/co-to-jest-beta-hcg
 
Ostatnia edycja:
As - no właściwie to mi nie zależy ;-) Doświadczenie w porażkach już mam, więc gdyby... nie kończę, ale zapewne wiesz, co mam na myśli... W każdym razie podoba mi się to hasło i chętnie zastosuję się do twojej rady... :-D

Emy - oj wykorzystuję, wykorzystuję... ostatnio to nawet jakoś wyjątkowo często ;-) nawet się moje chłopisko zdziwiło i zaczął dopytywać za każdym razem, czy to już "ten czas", że ja taka chętna jestem... :-D A ja przecież całkiem bezinteresownie, tak z...potrzeby fizycznej po prostu... ;-) No współczuje tej przymusowej abstynencji (wiem, jak to jest, bo u nas krócej było co prawda, ale i tak wystarczyło) - dobrze, że chociaż cel szczytny i rekompensuje te niedogodności... :-D No i całe szczęście, że są jeszcze "inne metody" dogodzenia naszym mężusiom, co by ich za bardzo nie nosiło... ;-):-)

kobietka22, zjola - podłączam się pod tą waszą "wrażliwość"...:-( U mnie oprócz dzieciaczków dochodzą też kobiety w ciąży, zwłaszcza takiej dość wysokiej już...
 
witam sie czwartkowo

Martyynna gratuluje :-)

Dziś odebrałam wyniki na TSH 1,73 to chyba dobrze prawda?

Dziwczyny wczoraj w mojej rodzinnej miejscowości znarł młody chłopak 15 lat, jak si dowiedziałam ciarki mnie przeszły, co w takiej sytuacji muszą czuć rodzice, ja mogę im tylko współczuć. najgorsze chyba dla rodziców jest właśnie śmierć dziecka. światełko
[*] dla niego
 
reklama
A u nas zginęło 5-letnie dziecko.:-(Wracali od lekarza.Uderzył w nich bus.Nikomu nic się nie stało tylko ten chłopczyk zmarł w szpitalu.Niestety nie był w foteliku tylko był przypięty pasami.
 
Do góry