reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam dziewczyny
dziekuje za kciuki jest wszystko dobrze jest serduszko dzidzia ma 4.5 cm machała nózkami i rączkami cieszymy sie bardzo :-) ale jestesmy pełni obaw co dalej mamy badania genetyczne na 3 listopada podobno najpierw usg a pozniej idziemy do labolatorium na jakies badanie trisomii wiecie na czym to polega bo ja jestem cała dalej w strachu nigdy nie przestane sie bac:-(pozdrawiam was
 
Ostatnia edycja:
reklama
Super wiadomość;) dalej też będzie dobrze, trzymam kciuki;););) ale tutaj dużo maleńkich fasoleczek, byle tak dalej;) :-):-D a mnie jeszcze dzis do tego przeziebienia doszedl ból ucha, chyba to wszystko symptomy starości:sorry2: ah...
 
Anetha , a tak się martwiłaś :) jest OK to się trzeba cieszyć.
Może chodzi o to że następne usg zrobią ci tzw genetyczne , czyli sprawdzą przeziernośc karkową NT (trisomia to nic innego jak zespół downa) , robią także pomiary wszystkich organów wewnętrznych dziecka (żołądek,serce ,płuca ,trzustka itp) , nie wiem czy teraz w każdym przypadku robią test z krwi , czy tylko ze względu na wiek proponują badania prenatalne.
Nic się nie bój , wszystko musi być dobrze - nie ma innej opcji . Ja za Ciebie szczególnie kciuki trzymam

Olusia , mój T to tak "robi" , żeby nie" zrobić" niestety. Ale ja bez plastrów , i narazie do nich nie wracam. Schudłam bez nich 2 kg , więc NO WAY ! Suwaczek mam żeby wiedzieć kiedy @ , bo na bank przylezie...
 
Ostatnia edycja:
Anetha-super wieści moje gratulacje:-)
Ilona1990- to fajnie ,będziesz miała zajęcie, trzymam kciuki za Ciebie cały czas.
Ja nadrobiłam jedną ostatnią stronę bo z prędkością mojegu netu nadal kiepsko.
Zebrałam się i skontrolowałam poziom tsh i wyszło 2,71 przy normie do 4.20 więc jest dobrze ,ale gdybym ewentualnie starała się o dzidzie to za wysoki jest ten poziom , no cóż będę kontrolowała to co jakiś czas, pozdrawiam wszystkie cieplutko:)
 
A ja znowu zaległości nadrabiam, pewnie w weekend już będe na bieżąco :tak:

Anetha81
– mam nadzieję, że leżysz i odpoczywasz nadal
Monisiowata – i Ty sobie odpoczywaj ile wlezie, potem po porodzie się nagonicie
Kahaka – jak trochę na L4 odpoczniesz to nic Ci się nie stanie
As76 – piękny ludzik
Miśkam – jeszcze nie doczytałam co i jak na wizycie, ale jestem z Tobą
Dolofka – gratuluję udanej wizyty
Ewelinak26 – wcale nie odpoczywam od Was, tylko pracy mi się nagromadziło nie wiedząc czemu i praca przeszkadza mi w byciu na bb, ale zawsze nadrabiam tam gdzie skończyłam, obecnie jestem na 5.10 i czytam sobie dalej. Staranka troszkę zaniedbane, bo zasypiam podczas usypiania Ady i o 20 już mnie nie ma
 
Hej hej
Anetha, super, gratulacje! Test z krwi to pewnie PAPPA, nic się nie bój.
kasia24, TSH masz bardzo ładne:tak:
karolcia, fajnie, że się odezwałaś. Pierwszy trymestr za Tobą, teraz będzie lepiej. Ja też na tym etapie odetchnęłam.

Ja dziś byłam w Rossmanie i kupiłam termometr kąpielowy :-)
 
Anetha, wyluzuj. Jest bardzo dobrze. Badania ktore Cie czekaja, to prawdopodobnie USG celem zmierzenia przeziernosci karkowej i uwidocznienia kosci nosa, potem moze zrobia Ci test PAPPA (z krwi, zaden problem) i to sie robi pod katem zespolu Downa, a takze pozwala wykluczyc dwie inne trisomie, czyli zaspol Pataua i zespol Edwardsa. Spokojnie, to nie boli.
 
Martyynaa, po pierwsze to mega gratki! Twoj man powinien in vitro robic zawodowo- zobacz jaka Ci probowke zafundowal.:-D Po drugie, zmienilabym gina bo ta jest jakas niedokrecona - przeciez jak pacjentka ma wyjasnione, wytlumaczone i jest doinformowana, to jest spokojniejsza. Jesli by mnie spytala czy chce lekarzem zostac, powiedzilabym grzecznie, ze mam prawo wiedziec co sie w mojej d... dzieje, a jej za to placa zeby mi o tym mowila. Tylko ze mnie sie wlacza bydle w takich razach, od czasow pobytu mlodego w Prokocimiu. Co do Clexane - to nazwa handlowa leku ktorego substancja czynna jest enoksaparyna, czyli dokladnie to samo co Ty masz. Czemu ja to biore? Jak wiesz, lek ten rozrzedza krew, zmniejsza jej krzepliwosc - stosowany jest w profilaktyce zakrzepowej, po operacjach, przy dlugotrwalym unieruchomieniu, niektorych zespolach zwiazanych z krzepliwoscia krwi. W moim przypadku to wynik dzialania w UK programu rzadowego, majacego na celu zapobieganie zgonom kobiet w wyniku zakrzepicy. Kazda kobieta spelniajaca wiecej niz dwa warunki z listy, dostaje taki "prezencik". W moim przypadku to wiek, ciaza powyzej 3 i nadwaga. Ciaza sama w sobie predestynuje do powstawania zakrzepow, wiec ciezarne "z grup ryzyka" sa pod tym katem w UK chronione.

KLACZEK jeste wielka!Rozbawilas mnie do lez.Przekaze mezowi wiadomosc.

Dziekuje wszystkim za dobre slowa i modlitwe,jak tez mam was wszystkie w swoich modlitwach.

Czytam wszystkie posty ale nie mam kiedy odpisywac ale mysle o was wszystkich.
Pracuje 6dni w tygodniu a komputer w pracy taki wolny i stary ze nie pozwala na dobre czytanie i edytowanie postow.
pozdrawiam
 
reklama
Kochane jestem i czytam Was codziennie. Za wszystkie trzymam kciuki, gratuluję nowych fasolinek:-D o tak się cieszę :-D
Ja... hmmm mam dziwną sytuację.. dzisiaj 12dfl...w czwartek pojawił się śluz podbarwiony krwią jak zawsze przed @... wczoraj spadła temperatura z poziomu 36,76 na 36,54 dzisiaj 36,46... jednak @ brak ma jeszcze dwa dni... przyjdzie na 100% temperatura nie pozostawia złudzeń... popłakałam wczoraj... dzisiaj czekam kiedy wreszcie przyjdzie... chcę zaczynać boboseksy i przejąć BERKA :tak: tylko boję się, że się nie uda, że macierzyństwo jest nie dla mnie, że są wobec mnie inne plany... tylko... jeżeli tak jest ja się nie zgadzam!!! ja o niczym innym tak bardzo nie marzę jak o tej małej istotce:blink:
 
Do góry