reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Poroniona, niech sie Twoja kolezanka na zapas nie nakreca to raz, po drugie dysplazja... czego? Dysplazja tanatoforyczna? Kosci? Stawow biodrowych? Po kolei do stwierdzenia potrzebne jest usg - pewnie miala juz robione i gdyby cos bylo nie tak, lekarze by jej powiedzial. Wiec wyluz i niech nie powieksza grona histeryzujacych. Mozesz jej to ode mnie przekazac - nie znamy sie, z bani nie dostane.:happy: A tak serio - niech wyluzuje. Jak pisalam, takie rzeczy stwierdza sie na usg.
 
reklama
kasia 2011 a nie kazali wam odczekać dłużej z pomnikeim? bo mysmy chcieli tak w lipcu stawiać to nam odradzali i najwcześniej na listopada bo ziemia się może osunąć... już sama nie wiem.
a jaki kamien wybraliście?

A z tymi dzieciątkami to koszmar...ludzie tak pragną mieć dzieci a niektórzy pozbywają się ich jakby to były śmieci...nie rozumiem tego....


Kłaczku Ty też odwalilaś kawał roboty...świetnej roboty... też chciałabym zobaczyć jak dowaliłaś lekarzowi hihi ale należało mu się!

Emy fajna data ja jak miałam rodzić Filipka to myślałam nad 10.01.10 a nasz łobuziak urodził się 13.01 jak dla mnie to była najszczęśliwsza 13 w życiu....
 
poroniona84 może i Ewelinkę pobijesz z ilością dni...ale ja po poronieniu 1 @ dostałam dopiero po 10msc :-)
i niech koleżanka się nie nakręca, a jak ją coś martwi to najlepiej z lekarzem skonsulotować dla świetego spokoju.

kłaczek no po prostu uwielbiam Cię czytać!

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Kurde, jaja... Kociemamstwo lezie za mna jak zly sen. W Polsce zdarzalo mi sie tymczasowac koty - raz doroslego, pelnojajecznego gnojka, ale to byl tymczas blyskawiczny bo po dobie pojechal na kastracje a z zabiegu juz do nowego domu. No i maluchy - dzika dzicz kompletna, zasmarkana, z panleukopenia, gdzie cudem udalo sie uratowac 3 z 6. Powiedzialam sobie nigdy wiecej. Kiedy umieraja boli - nie chce znow... I co? I d...! U znajomego w garazu okocila sie obca kotka - 6 antenowych ogonkow, juz biegajacych. Zostac tam nie moga - on nie lubi kotow, z reszta niby czemu mialby je przygarniac? Zadzwonilam do Cat Protection, organizacji zajmujacej sie kotami. No, pewnie da sie wyszukac domy, ale potrzeba tymczasowego... Chcesz pomoc? Zajmij sie nimi. Ops...
 
Bibiana nie kazali nam czekac z kuli tego ze trumienka miala 80 cm dlugosci i 40 cm szerokosci wiec ziemia nie byla tak przekopana na obkolo a pomniczek ma 120 cm dl i 60 cm szer. i do tego dali pod pomniczek takie belki betonowe ktore po bokach wychodzily po 30 cm od pomniczka sumujac mialy 120 cm wiec nie bylo przeciwskazan na stawianie ja sie ciesze bo na swieta juz ma ten domek postawiony:tak:
a kamien to granit
 
Ostatnia edycja:
Angelka123, gratuluję Stasia, piękne imię, moj Synek rowniez jest Staś:)
Dziewczyny, ja podobnie jestem przykładem mamy, ktora straciła swojego Aniołka, było to 23 listopada 2009r., a w dniu 14 listopada 2010r. o godz. 7.40 na swiat przyszedł mój synuś. Termin mialam na 25 ale tak bardzo sie stresowałam by nie urodzic 23 ze urodziłam kilka dni przed czasem. Wierzę, że wszystkie Aniołki powrocą do swoich rodziców, wypatrujcie ich...
 
bibanko - u nas ziemia opadła, pogrzeb był 31. sierpnia, a jutro będziemy mieli stawiany pomniczek, szczerze nie mam pojęcia z jakiego kamienia:zawstydzona/y:Mam wrażenie jakbym musiała drugi raz przechodzić pogrzeb, jutro mam być przy tym z pracownikami zakładu:-(
 
anulka16 bedzie dobrze :-) Ja wracam od poniedziałku, akurat w moje 31 urodzinki. Dzis dzwoniła do mnie moja koleżanka z biura i już nie mogą się mnie doczekać. Aha no i obiecała mi, że ci co wiedzą co się stało nie bedą mnie przytulać :-)
 
Martaik ja też mam synusia z 14 listopada! Ale moje dwa aniołki jeszcze nie wróciły :( Nie mogę się ich doczekać. Chociaż jednego!

Poroniona Kłaczek dobrze napisała, że na usg powinno być widać, że coś jest nie w porządku. Jeżeli chodziłoby natomiast o dysplazję stawów biodrowych, to można z powodzeniem zapobiec zwichnięciom stawów jeżeli wie się, że dysplazja jest. Trzeba pamiętać, żeby dziecka przy przewijaniu nie chwytać za nogi tylko za biodra i do pampersa dołożyć jeszcze z dwie tetrowe pieluchy na wierzch, żeby nóżki szeroko rozstawione były. Potem dziecko trzeba nosić na biodrze z szeroko rozstawionymi nóżkami. Stawy biodrowe wtedy same się pogłębią i będzie po sprawie. Jedynie dziecko może później zacząć chodzić, bo mu pieluchy przeszkadzają :-D. Ja jestem takim dzieckiem po dysplazji obustronnej i niestety po obustronnym wywichnięciu stawów. Jednakże 40 lat temu dzieci szarpało się za te biedne kończyny zaraz po porodzie, no i były efekty! Mój synuś urodził się ze strzelającymi stawami biodrowymi. Na szczęście nie była to dysplazja ale panewki były nieco płytsze. Pieluchy i odpowiednie postępowanie pomogło śpiewająco. Niech się koleżanka na zapas nie martwi, tylko niech zasięgnie porady, czy wszystko jest ok. Gdyby były potrzebne informacje na temat dysplazji i zwichnięcia stawów służę pomocą. Mam 40-o letnie doświadczenie w tej sprawie.

Emy pozdrowionka ;-)

Kłaczku jak tam naleśnik? Dalej wariat?

Pozdrowionka dla wszystkich beż wyjątku :)
 
reklama
poroniona84 może i Ewelinkę pobijesz z ilością dni...ale ja po poronieniu 1 @ dostałam dopiero po 10msc :-)

:szok: No nie gadaj!! Domyślam się, że po poronieniu poprostu szybko zakiełkowało nowe ziarenko stąd ta @ po 10 miesiącach?? Bo jeśli nie o taki rozwój sytuacji chodzi, to chyba można eksplodować bez @ przez praktycznie rok…

Kłaczek, zjola dzięki za info, przekażę koleżance, że jakby potrzebowała rady w dziedzinie dysplazji biodrowej (bo o taką chodzi) to mam dojścia :cool2:. Jeszcze w tym tyg się rozstrzygnie co z małą.
 
Do góry