reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

wedlug mnie nie powinnam mi tak powiedziec,ona ma dzisiaj dzwonic tam do szpitala i dowiedziec sie co dalej robic, a ja kontaktowalam sie z ginekoloegiem w polsce i kazal mi zrobic usg za tydzien i jak pecherzyk przyrasta to sie nie martwic. Poczekam na jej telefon zobaczymy co mi powie, jak wymysla znowu cos ciekawego to zadzwonie do szpitala ktory ma nade mna opieke do konca ciazy i ublagam ich o nastepny scan, a jak to nie pomoze to pozostaje mi tylko prywatny gabinet. Ja sie czuje bardzo dobrze i wiem ze bedzie dobrze.
 
reklama
w 6 tygodniu ciazy byl wielkosci 6 tygodnia, czyli rosl prawidlowo. Poszlam na usg za wczesnie i stad te nerwy. po cholere mi to bylo.
 
witajcie


Aga, Magda- MUSI BYĆ DOBRZE!!!!!!!będziecie pazdziernikowymi mamuskami!!!!

zycze3 Wam kochane miłego dnia!
 
hej dziewczynki!!! u mnie dzis minus 14 stop koszmar
aga, marta niech kropki rosna, bety przyrastaja...bedzie ok:-)
przyjechala do mojej ciotki jej wnuczka z dzieckiem i zapraszaly mnie zobaczyc malego, nie jestem jeszcze gotowa, moja Marysia bylaby mlodsza od malego o tydzien....pewnie lzy same by mi lecialy, a znajac delikatnosc mojej ciotki to by mi dowalila jakis niezly tekst......powiedzialam ze niestety w pracy jestem
pozdrawiam was wszystkie
 
cześć :-)

dziękuję wszystkim za wyrazy współczucia odnośnie taty.
i za gratulacje niuni też. tak to czasem bywa, że życie własnie podobnie się układa. ehhh. wszystkiego mieć nie można.

czarna dzięki!

silentenigma moja gin powiedziała, że ucieszy się jak przejdę 16 tydzień ciąży. zastanawiałam się czemu, ponoć właśnie po tym tygodniu ryzyko poronień znacznie spada.

gratuluje wszystkim zafasolkowanym, życzę aby ciąże rozwijały się wzorowo:-)
 
Magda to tak jak u mnie zrobili wczesniej usg sam pecherzyk byl nastraszyli mnie ze moze nic nie byc a wczoraj robilam kolejne usg i jest mala fasolka i tez u mnie wczesna ciaza.Z miesiaczki wychodzi na 8 ty a z usg na 5 ty ale ja zaszlam pozniej.Bedzie dobrze:-)
 
kłaczek - co robił ten twój że takiej kontuzji się dorobił?
Magda MR - bądź dobrej myśli

Dziewczyny trzymajcie kciuki dziś idę o 15 na wizytę i skan.Oby serduszko biło mocno. Już zaczynam się denerwować i nie mogę przestaćmyśleć o tym. Panikuję, wiem ale nie umiem tego powstrzymać.
 
reklama
Do góry