reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

linnea Ja wczoraj jak wchodzilam na usg to nogi mi sie tak trzesly ze strachu taka obawa juz w nas jest bo jak ktos nie przezyl tego co my wszystkie to niewiem jakie to uczucie przed kolejna wizyta.Bedzie bilo jak dzwon:-)A u ciebie wychodzi prawidlowa ciazy z miesiaczki i na usg tez taka jest czy jest jakas roznica??
 
reklama
Witam wszystkie w ten mroźny dzień.

Emy
- prześlij nam trochę słoneczka błagam.
Magda-Mr - beta baaardzo ładnie przyrasta, pęcherzyk przemieszcza się w odpowiednie miejsce, jest świetnie!!!! Cierpliwości Ci życzę, za wcześnie się dowiedziałaś o ciąży i stąd tyle nerwów teraz.
linnea - trzymam kciuki za serducho jak dzwon &&&&&&&&&&:tak:
onaxxx - u mnie też mróz a niby wiosna już miała być brrrrr
mikusia - witam i zapalam swiatełko. Jakieś działania wczoraj były?;-) widziałam że czekałaś w wyrku na mężusia:)
kłaczek - co Twój mężczyzna zrobił z okiem? Podglądał Cię?;-) Swój biznes fajna sprawa, od niedawna też się w to bawię, są plusy - nie ma szefa nad duszą który wiecznie jest niezadowolony z pracy pracownika, minus - chyba tylko jeden , na początku trzeba poczekać na zyski:-) A z językiem - nauczysz się, Ja po 8 latach po polsku mówię tak że nikt nie wierzy że nie jestem z Polski, a wszystko przez to że gaduła ze mnie straszna i od samego początku starałam się dużo rozmawiać:-)
aga2323 - tylko bez stresu i nerwów, trzymam kciuki żeby wszystko było OK &&&&&&
aniunia - jak się czuję mąż? Przecież to jest chore że człowiek idzie do szpitala a tam mu mówią że nie ma lekarza!!!! Głupio zabrzmi ale gratki ze @ przylazła.

Dziewczyny nie wiem czy mam się martwic czy nie , ale dostałam juz w @ po zabiegu, pierwszą dostałam 29.01 a drugą 19.01 i tak że , za przeproszeniem, krew mnie zalewa. Zawsze miałam raczej dłuższe cykle 30-34 dni ,a tu 20 dni ??? Czy to jest normalne?
 
Dziewczyny błagam nie wymieniajcie postów zdanie po zdaniu, dodatkowo Kłaczek - Aga2323 - przenieście się z wieściami jak uruchomić 'przedszkole' na PW proszę, w sensie jakby co tam to sobie przekażcie dalej szczegóły co i jak.

Lenka29 - gratuluję serducha :)
Magda_MR - beta ładnie rośnie, więc zamiast nerwów - - - > radość :)
Zjola - no to jak będziecie gotowi to warto działać, ale może jednak zrobić tą genetykę?
Czarna - ech tyle powiem :/
Anastazja - to jest normalne, organizm się jeszcze ustawia, ja po porodzie mam wszystko rozjechane, cykle, @, wcześniej zero oznak, że @ idzie, teraz ból 3 dni wcześniej niesamowity.
 
Ostatnia edycja:
Witam serdecznie po dłuższej nieobecności. :sorry: Przyszło mi szukać innej pracy. Bardziej stabilnej.. Taka to prawda, że z jednej wypłaty jest ciężko..
U mnie 21dc. Owulację podejrzewam, że wystąpiła między 12-14 lutego.
Martwi mnie trochę od kilku dni zawroty głowy, zgaga, "niestrawność" i zmienne upodobania kulinarne! Nigdy nie jadałam fasoli teraz potrafię zrobić sobie fasolkę po bretońsku wsunąć bez mrugnięcia okiem.. Z zupy warzywnej też wybieram sobie fasolkę zieloną strączkową... (mimo, że dla mnie zielone w zupie to złooo:szok:). Nie wiem czy to ma coś do rzeczy..
Wyznaczyłam sobie nowe cele..
-nowa praca
-nowa szkoła~studium 2letnie "opiekunka dziecięca"
Mam dziwne przeczucie, że akurat mnie trafi błogosławieństwo w najmniej oczekiwanym momencie.. Wręcz można, by powiedzieć, że w najgorszym momencie..
Ni w pi.... i w oko za przeproszeniem.. Nie przestałam pragnąć maleństwa.. Po prostu wyznaczyłam sobie nowe cele...
 
Ostatnia edycja:
Karollcia, mnie tam wsio ryba czy maluszki czy ciut wieksze. Nawet z wiekszymi prosciej bo grupke zorganizujesz, zabawy, czytanie bajek, jakies zajecia plastyczne, muzyczne i sa zajete. Spoko - to akurat na dalsza przyszlosc myslenie, na razie musze zajac sie podstawami.
Aga, pytalam ostatnio w styczniu, wlasnie w bibliotece, odpowiedziano mi ze nic takiego na razie nie ma. Popytam znowu tam bedac - jestem regularnie bo wertuje polke z polskimi ksiazkami.:tak: Skurczybyki maja nawet kilkanascie pozycji somalijskich.
Widze ze masz bojowe nastawienie do sluzby zdrowia - i dobrze. Jak mozesz, zrob scan za tydzien-dwa i zobaczysz co Ci wyjdzie. Pewnie serduszko malego czlowieczka.
Linnea, w pracy mu cos wpadlo do oka... Dostalam paniki ze jakis wior aluminiowyalbo cos w tym stylu bo on w takich "klimatach" pracuje. Na szczescie samo wylazlo, tylko poranilo po drodze. Jest ok.
Anastazja, ja juz bylam "na swoim" w Polsce i znam ten rodzaj chleba. Swoja droga nie sadzilam ze nie jestes urodzona Polka - wypowiedzi w pismie masz bezbledne.
Ops.. Liljanna, sorry. Smy sie zapedzily cokolwiek.
Boox2, sluszna uwaga - masz duze szanse zaskoczyc skoro przestalas nad tym usilnie pracowac.:tak: Inne cele nie przeszkadzaja macierzynstwu, gorzej w druga strone.:-)
 
Witam bardzo cieplutko!
Widzę, że liczba fasolinek pięknie rośnie! Gratuluję! Długo mnie nie było a tu tyle do nadrobienia.... :) Chciałam zapytać was co sądzicie na temat wczesnych testów ciążowych??? Bo mnie wczoraj jakiś diabeł podkusił i kupiłam taki test...:shocked2: Chociaż farmaceutka wręcz odradzała mi go, to ja oczywiście uparta jak osioł potanowiłam spróbować:wściekła/y:I co? Nic! Wiem, ze taki test bardzo może się mylić ale jednak straciłam nadzieję. Chociaż korzystałam z testów owu i pięknie wyszły 14 i 15 lutego ( akurat w walentynki:) ale pęcherzyk mógł nie pęknąć:( Hhhmmmm.... Mam malutki płomień nadziei, że jednak @(3 marca) się nie zjawi.... I byłby przepiękny prezencik na dzień kobiet i urodzinki mężusia. :-)
 
kłaczek-bobosexy były nie mówię, że nie.;-)
@ szacuję na 28l-5m. Jeśli nie no to testuję. :-) Może na dzień kobiet wyjdzie szydło z worka hihi.
Czasem sobie myślę teraz tak, że może lepiej żeby teraz nie było bobo..Finanse.. Ale zdaję sobie sprawę, że to tak o sobie na zamówienie nie działa hihih.:-D Po za tym kasę zawsze się da zorganizować. Wiecie co chyba po raz pierwszy jednakże się troszeczkę obawiam.. Ale ponoć tylko wariat się nie boi.
 
Ostatnia edycja:
Witam. Mam nadzieję, że pozwolicie mi się tu zadomowić:-)
Postanowiłam przeczytać wszystkie posty, choć ze względu na ich ogrom, idzie mi to powoli (na razie dotarłam do 120 strony). Napawają mnie optymizmem i nadzieją, że wszystko jest możliwe, potrzeba tylko czasu.
 
reklama
Boox, przede wszystkim jak na zwariowane smaki to za wczesnie. To sie zwykle w ciazy pojawia kolo 3-4 miesiecy, a na tak wczesnym etapie jakis bol piersi, dziwne "ciagniecie" w brzuchu... Najwyzej. Mysle ze zima spowodowala jakies niedobory i Twoj organizm cos sobie uzupelnia warunkujac takie a nie inne preferencje pokarmowe, co oczywiscie nie wyklucza obecnosci partyzanta. Co do strachu - ja to znam w wersji "tylko glupiec sie nie boi" i jak najbardziej zgadzam sie z Toba. My juz mamy strach wpisany w zyciorys.
Achax, twardziel z Ciebie. Ja nawet nie probowalam calego watku czytac jak zobaczylam ile go jest.
 
Do góry