reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

POLSKA służba zdrowia grrrrrrrrrrrr

KAsiu powiedz mi jeszcze do jakiego gin chodzisz?? bo ja już sama nie wiem komu mogę zaufać
 
reklama
czy znacie jakies dobre sposoby na goraczke i przeziebienie oraz bol zatok?


jeszcze jedno pytanie:w ktorym mniej wiecej tygodniu ryzyko obumarcia plodu,zatrzymania akcji serca(nie licze skrajnych przypadkow po 30tyg.ciazy) zmniejsza sie?
 
Ostatnia edycja:
Zjola, polecam szpilki, udostepnie jeza.;-) Ano, skoro tak mowisz, to poczekamy - my sie bedziemy zabierac do dziela bezzwlocznie.
Lenka, jak ladnie... Byle tak dalej!
Czarna, nie zasluguja. Dobrze ze i dzis Rajmund litosciwie troche miejsca na swojej poduszce ustapil bo moja (o ile jeszcze moja) zalegnieta byla przez 2 kocie dupy. I to jeszcze patrzy wzrokiem pelnym swietego oburzenia jak czlowiek niechcacy dupsko potraci glowa. Rozwydrzone zarazy... O Tysku zaparkowanym naprzemiennie na naszych klatkach z piersiami nie wspomne bo to norma - on wieczorem jest w sypialni jeszcze przed nami. Ktos kiedys rozwazal wplyw kotow na ludzka potencje - kolosalny jest - sprobuj cos wymyslic jak Ci kot na tylku siadzie, a na poduszce jeszcze ze dwa i patrza jakby chcialy powiedziec "nie przeszkadzajcie sobie, my tylko czekamy az skonczycie."
Emy, tak, myslalam o tym samym co w kraju, ale to nie jest taki pewny biznes jak w Polsce - tam mialam zaje...fajna lokalizacje, tu mieszkam na zadupiu. Robie bizuterie, moze poszukam zbytu, moze cora w Krakowie pohandluje na Grodzkiej - mieliby dodatkowe srodki na utrzymanie... Mysle o child care - cos jak domowy zlobek/przedszkole. Musze rozeznac jakie przepisy reguluja prowadzenie takiego czegos, jak wygladaja warunki samozatrudnienia. Wiem, ze lepiej niz w Polsce, ale przepisy wypada znac. Zapotrzebowanie jest jak cholera - z dziecmi do piatego roku zycia nie ma tu co zrobic, Sure Starty przyjmuja od 4 roku, ale to tylko 3h/dzien wiec tez matka jest udupiona w domu. Majac Work Tax Credit, rodzice maja dofinansowanie do opieki dziennej dla dzieci, wiec koszty czesciowo pokrywa panstwo. Rejestrujac taka placowke (w wynajetym lokalu of course) mam mozliwosc wspolpracy z takimi rodzicami. Nie rejestrujac moge liczyc wylacznie na pelnoplatnych "klientow", wtedy kwestia kalkulacji stawek godzinowych, ale zapotrzebowanie na opieke dzienna dla dzieci jest tu duze. Musze sie przekopac przez przepisy i zorientowac czy to ma sens. I liczyc sie ze sporymi nakladami na poczatek.
Kasia, to juz wypaplalam co mi po glowie chodzi poza zmotoryzowanym lupiezem. Zakrecilam sie na to...
Aga, poczekaj jeszcze... Daj sobie chwile, pozwol zadzialac naturze w ktorakolwiek strone by nie poszlo...
 
czy znacie jakies dobre sposoby na goraczke i przeziebienie oraz bol zatok?


jeszcze jedno pytanie:w ktorym mniej wiecej tygodniu ryzyko obumarcia plodu,zatrzymania akcji serca(nie licze skrajnych przypadkow po 30tyg.ciazy) zmniejsza sie?
Na wszystkie dolegliwości polecam Amol.
Do picia ,wcierania,do inhalacji i nacierania głowy .
U mnie działał rewelacyjnie.:tak::-):-)
Można też tabletki Sinupret na zatoki
 
klaczek musisz zrobic kurs childminder, zarejestrowac sie w ofsted. ja mam dziecko i warunkiem dostawania pieniedzy na przedszkole jest to aby bylo pod opieka osoby zarejestrowanej wlasnie tam.Inaczej bedziesz miala tylko dzieci polskie i to za 2 funty za godzine. Otworzyc przedszkole domowe nie jest trudno.
 
Dzieki, aga, przydatne bardzo wiadomosci podajesz... Czyli najpierw musze sie przylozyc jednak do jezyka, potem kurs... Zamierzalam sie skoncentrowac na polskich dzieciach z racji mojej kulawej angielszczyzny, ale faktycznie chyba masz racje - za 2funty na godzine to ja nie zabezpiecze lokalu, zwlaszcza ze malych dzieci nie nabiore jak gruszek. Przedszkolne tak, ale maluszki to inna bajka. I mozna by pomyslec o wspolpracy z kims.. w kupie razniej.
 
reklama
ja Ci moge pomoz bo jestem nauczycielem z zawodu.Moja mala chodzi do takiego zlobka domowego i mysle ze musisz najpierw zajac sie angielskim. Bez wzgledu na to jakie dzieci bedziesz miec, oni maja kontrole wlasnie z ofsted, czyli ktos musi gadac po angielsku, kontakt z rodzicami itd.ja tez myslalam o tym kiedys ale mnie tutaj w londynie przerazaja ceny za wynajem.
 
Do góry