reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam w nowym roku nie piszę ale podczytuję, życzę wszystkim mamom aniołkowym aby ten nowy rok przyniósł tylko dobre wiadomości i fasolki pod serduszkiem a poźniej zdrowe bąbelki.
pozrawiam
 
reklama
Az mi sie naprawde glupio zrobilo...................:-:)sorry2:
Wiem ze zawalilam z wiesciami o ciazy i nic nie mam na swoja obrone......

Czas w ktorym udalo mi sie zafasolkowac byl szalony i tak naprawde na forum wrocilam okolo 2 miesiacy temu. Bylam w Polsce na wakacjach , potem na drogich czas minol. Praca na nocki w domu starcow tez mnie wykanczala bo caly dzien piatkowy spedzalam opiekujac sie synkiem potem na 20 do pracy i o 8 rano konczylam prace . Chodzilam spac w sobote bo znowu na nocke wieczorem a w niedziele odsypialam. Pracowalam jeszcze w poniedzialek wiec wtorki byly rowniez wyciagniete z zyciorysu.
Przez to ze mialam lekkie problemy zdrowotne, bole w okolicach dolnych parti brzucha to niedawalo mi to rowniez spokoju ducha - bo prace trzeba bylo wykonac. Za dnia chodzialm spac tak jak moj syn mial drzemki i nie mialam czasu na komputer.
Ostatnio udalo mi sie troche pogodzic wszystko , no a od 24 grudnia juz jestem na macierzynskim.

Na Nowy RoK Zycze wam wszystkie tego by spelnily sie wasze marzenia. By starania zaowocowaly a malenstwa zdrowo sie rozwijaly :)
 
hej Kobietki...witam się noworocznie i składam najespanialsze życzenia...dużo sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!!!
ja sylwestra spędziłam w domu, spiłam się jak pies, 1.01 nie mogłam się zwlec z wyra a wieczorem mąż i szwagier zapodali powtórkę...fajnie bo nie miałam czasu myśleć co i jak, obiecałam sobie że trochę musze przystopować od nowego roku ale niestety pytania typu po co dlaczego za co itp dziś wróciły:( plamienia w sumie od wczoraj nie mam /być może mi się zaraz pojawią znów jak pisałyście/ ale za to zaczęły mnie bardzo boleć piersi...bralam przez 2 tyg B...i kurcze może to za krótko...i jeszcze mam zawroty głowy odkąd poroniłam...brak seksu to mnie wykończy:no: czy naprawdę powinno się czekać do pierwszej @???
 
Isza , to mamy podobne postanowienie , życze nam obu powodzenia!

Doveinred , e tam . Każdy ma swoje powody aby zaglądać i nie bywać na forum. żadna tak naprawde nie ma ci za złe. :)
 
Ostatnia edycja:
Zjola, ja w marcu skończę 43 - jesteś młodsza ode mnie niemal 3 lata. W sumie nie tylko w Polsce koło 40 to już tylko różaniec i wnuczki by wypadało. Tu, w Child Center też się kobicie wyrwało "i chcesz jeszcze mieć dziecko?" z bardzo zdziwioną miną. Wytłumaczyłam z uśmiechem że nie tylko się chce, ale wręcz bardzo się o nie staramy. I tak zwykle się zachowuję - jeśli ktoś chce być w szoku w zw. z moją ciążą, to jego problem, nie mój. Chociaż... drobna różnica między Polską a UK - tu "babcie" po dyskotekach zasuwają w weekendy jak małolaty.
A my w ramach jakiejś pomroczności jasnej zakupiliśmy dzis... łóżeczko dla Pasożyta. Znaczy moja wina bo pojechaliśmy tylko po owoce i połazić po car boocie, ale w craft center zobaczyłam fajne, drewniane łóżeczko i... musiałam go mieć. Proste, z jasnego drewna, nówka, z możliwością obniżania jednego boku. Cokolwiek rustykalne, ale ja akurat lubię takie hippie, folk i etno klimaty. Poszliśmy troszkę za ciosem - wczoraj od znajomych Polaków z którymi się tu przyjaźnimy, dostaliśmy elektroniczną nianię Z Fischer Price - łóżeczko było wobec tego niezbędne.
 
hej dzięwczeta wpadłam zobaczyć czy są jakies kolejne II kreski lub dzieciaczki, nie było mnie ostatnio bo byłam w szpitalu z powodu plamienia a teraz juz w domku leze, jutro sie wybieramy na cmętarz do Filipka:(
 
reklama
ola** dziekuje Ci bardzo :)
aniii zalezy od lekarza. Ja wiem, ze jesli obylo sie bez zabiegu to starac sie mozesz od razu a do @ kaza czekac zeby lepiej bylo ocenic wiek ciazy. Z seksem czekac nie trzeba.
 
Do góry