reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Cześć Dziewczyny!
Chciałam Wam życzyć wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Niech spełnią się Wasze marzenia! Życzę Wam oczekiwanych II kreseczek, spokojnych ciąż i szczęśliwych porodów. I dużo nadziei...

Podczytuję Was, ale jakoś nie mam weny do pisania. Ciężko mi się zebrać i nastawić pozytywnie. Święta i Sylwester to był jednak trudny czas. Mam nadzieję, że w końcu wydarzy się coś pozytywnego...
Pozdrawiam Was mocno.
 
Dziewczyny!
w Nowym Roku życzę Wam wymarzonych bąbelków w brzuszkach.zdrowych i nudnych ciąży. miłości i nadziei w to, że lepsze jutro będzie już jutro!!!spełnienia marzeń!!!
 
hej ,chciałam wam przypomnieć staraczki kochane,że zaczął się wasz rok!!!!! :)
ciężaróweczki i oczekujące na zielone też 2011 już jest więc będzie szczęśliwie!
 
silentenigma czy ten sluz masz takie podobny troche do tego co sie normalnie ma w drugiej polowie cyklu-bo na taki wyglada. Takie sluz jest OK i nie mysle ze nie ma sie czym denerwowac.w ciazy takiego sluzu moze byc wiecej. Jezeli jest bialy i gesty to jest ok. Wazne zeby nie bylo krwawienia,albo jak sluzu jest nagle bardzo duzo i jest przezroczysty to wtedy to moze byc cos nie tak,ale taki sluz jaki masz jest super. ale jak sie martwisz to spytaj lekarza lepiej dmuchac na zimne.
 
reklama
Do góry