reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
silentenigma oby nie był taki serowaty bo to mogłaby być jakaś infekcja i trzeba było do gin po globulki jakieś.ale pewnie to ciążowy po prostu:)
magda_mr my się chyba nie znamy,witam i życzę pomyslnego roku 2011! dla Ciebie lepszy będzie na pewno.przytulam mocno:(
 
hej kobietki

w nowym roku życzę samych pieknych i radosnych chwil , książkowych ciąż, zielonych świateł i owocnych staranek
a nowym mamom które się tu pojawią życzę i proszę by tu zostały tu znajdziecie zrozumienie i spokój

a moja Wercia jest po pierwszym w swoim życiu sylwestrowym balu kurcze panna mi powoli rośnie
 
Hejka babeczki!

Witam w Nowym Roczku

My wczoraj przespaliśmy prawie cały dzień :-D Bawiliśmy się wspaniale do piątej rano :tak: Stary rok zostawiliśmy za sobą i nie chcemy się oglądać za siebie. Z nowymi nadziejami patrzymy w przyszłość, czego i Wam życzę.

Kłaczku z tym wiekiem moim, to ja tylko cytowałam lekarza. Wiesz w tym kraju tylko celebrytek nie uważa się za babcie. Jak masz kasę i sławę, to wszystko Ci wolno. Jak jesteś zwykłym zjadaczem chleba, to stanowisz tylko problem, bo jeszcze będziesz coś chciała na NFZ:szok:, więc czterdziestka (którą skończyłam w listopadzie 2010) to wiek, w którym należy zostać babcią a nie matką.

Lilijanko to było "ó", bo ja cholera, chyba niezdiagnozowanym dyslektykiem jestem :-D

Suwaczek zlikwidowany. Nie było tematu :-D

Buźka dla wszystkich bez wyjątku
 
Owieczko mój suwaczek jest taki, bo miałam zaśniad groniasty częściowy, po którym trzeba rok odczekać. Tak w ogóle, po dwóch nieudanych próbach lekarz powiedział, ze nie powinniśmy się już starać o dziecko, bo pewnie z powodu mojego wieku coś nie wychodzi. My jednak podjęliśmy decyzję, ze za rok spróbujemy ostatni raz. Do trzech razy sztuka :)

co to za baran z tego lekarza..moja ciocia ma ok 47 lat i w ciagu 3 lat urodziła kolejną 2 dzieci..tzn w grudniu rodzi to 2 dziecko. tez jest po poronieniu. lat mamy tyle na ile sie czujemy, a na dziecko nigdy nie jest za pozno..

szczesliwego nowe roku..ja spedzilam poczatek roku prawie w łóżku z najprawdopodobniej angina
 
Marysiu myślę, że dla lekarza najlepszą pacjentką, jest taka, z którą nie ma żadnych problemów. Po co się wysilać. Jeszcze by się przepracował biedaczek. Ja mam podejrzenia, że nasz problem nie leży wcale po mojej stronie, bo z wojskiem mojego męża był problem od początku i może to jest przyczyna. No nic spróbujemy może akurat coś zwojujemy. Pozdrawiam
 
Witam się w Nowym Roku,

Marysia-wracaj do zdrówka ,ja wczoraj leczyłam kaca I TO MEGA KACA ,a dziś musiałam wstać o 5 rano na renament w sklepie i ledwo chodze, dlatego wypiłam coldrex i zaległam z laptopem w wyrku.

ogólnie nie mam siły :zawstydzona/y:
 
reklama
Kobietko kuruj się! Ja przetrwałam bez kaca, chociaż wypiłam więcej niż kiedykolwiek i zdziwiona jestem tym faktem :confused: Normalnie, to bym chorowała, że hej!
Myślę, że to dobry znak na nowy, lepszy rok :tak::-D
 
Do góry