reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
On mi się właśnie omal nie popłakał... Znalazłam taki tekst: "Poza tym Twoje dziecko zaczyna reagować na bodźce z zewnątrz i wchodzić z tobą w interakcję, np. kiedy położysz dłoń na brzuchu zbliży się do ścianki brzucha aby poczuć ciepło Twojej dłoni." Powiedziałam, że teraz Pasożyt będzie wiedział kiedy on mi kładzie dłoń na brzuchu, że się przytuli... Facet z wilgotnymi oczami...
 
dzięki dziewczyny za info...Ewelina długość Twojej @ mnie nieco zaskoczyla...szok...a ja dziś odebrłam ze szpitala całą dokumentację i wyniki badania histopatologicznego i wiecie co tam jest???fragmenty tkanek w stanie martwicy ukrwotocznionej...cholera co to znaczy??? żadnych łacińskich słówek /takto bym wrzuciła w google/, moze któraś miała z was tak???a w dokumentacji mam info o wszędobylskim zakażeniu...rany tak sobie myślę że może powinnam coś na to brać...bo tak samo to chyba nie mija...ale maniana...
no i zobaczyłam mojego Malucha na zdjęciu usg...ale mnie ścisnęło za gardło...myslałam że padnę:(i ryk...
 
Boszszsz... Jak na zdjęciu? U mnie na wyniku hist.pat. było tylko coś o kosmkach. Że "kosmki łożyskowe w części obrzękłe i nieunaczynione" - szczerze mówiąc nie mam pojęcia co to znaczy i (głupia ja) nie dopytałam lekarza, zadowalając się jego stwierdzeniem że to bez wpływu na kolejne próby. A on by mi powiedział bo fajny jest. I żadnych fotek nie było do tego - na szczęście z resztą bo na usg z 6t.c nie mogłam na spokojnie patrzeć.
 
anii miało być że czekałam ponad 60dni na @:zawstydzona/y::-p a jeśli chodzi o wynik nie mam zielonego pojęcia i niestety nie pomogę może zadzwoń do ginekologa??
kłaczek pozdrów tego swojego rajmunda bo wszystkie tu zaczynamy ci zazdrościć hihih:-D Itrymestr dobiega końca!!! jeszcze kilkadziesiąt tygodni a tym czasem niech twój mężuś cieszy się z każdego tygodnia a my będziemy czytać chętnie:-)
smutna z seksem ja czekałam 2 tyg od zabiegu

A ja siedzę sama klientów brak podpowiedzcie jak ich zmusić żeby przyszli do mnie zobaczcie moją str o firmie www.muneris.eu po 15 stycznia ukaże się gazetka z artykułem o naszej firmie może się wtedy ruszy jest tak zimno że nie chce mi sie latac z ulotkami:sorry:
 
Dzięki EwelinaK, przekażę. Rajmund jest wyjątkowy - to wiem i sama nie wiem jakim cudem na takiego faceta trafiłam. Warto było poczekać. W zasadzie powinnam być wdzięczna tym głupim babom które go olały - jest zaangażowany, stara się, dba o związek i partnerkę, a że ja mam podobnie, to działa. Po prostu. Ludzie mówią że do siebie pasujemy... Tylko nie wizualnie chyba, choć chudzielec mój twierdzi że z dużej baby czysty zysk bo w zimie ciepło a w lecie cień.
A to maleństwo zwane Pasożytem jest dla nas obojga cudem.
 
Kłaczku no ja wnioskowalam o całą dokumentację medyczną z pobytu w szpitalu, zależało mi na badaniu usg które miałam tam robione stąd to zdjecie /zdjęcie usg/...na wyniku z badania hist. mam tylko krótką info...
Ewelinka no właśnie bardzo Ci współczułam przez ta @ dobrze że wyjaśnilaś:)
 
Aha... Aniii, ja nie brałam całości dokumentacji. Wystarczyło mi to, co lekarz mi pokazał na monitorze kiedy robił usg. Powiedział wtedy "widzi pani, tu powinno być serce, a nie ma nic" - faktycznie nic nie było więc... Nie chciałam takich pamiątek po prostu.
 
reklama
Do góry