reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hejka dziewczyny:) Nie było mnie parę dni ale postaram się nadrobić:)
Chciałam się zapytać bardziej doświadczonych, kiedy powinna się pojawić miesiączka po poronieniu samoistnym wczesnej 5-tygodniowej ciąży bez żadnej ingerencji lekarza?? Z góry dziękuje za odpowiedź..
Pozdrawiam i życzę udanego i owocnego wieczorku:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczynki.
Witam sie niedzielnie-hihi
Prosilyscie o zdjecie Julki,ale ja mam tylko jedno nowe...

Ps.Znikam spac bo zaraz na stojaco zasne.Buziaki SL271256 [800x600].jpg
 
Ewcia3004 – tak tak sernik to jest to co cały czas za mną chodzi, aczkolwiek resztami sił się powstrzymuję, bo jestem w takim stanie, że blacha zniknie szybko. :dry::zawstydzona/y: Mam już jeden przepis od Kasikz coś a’la sernik, ale poproszę o przepis jak masz coś fajnego, bo ja lubię mieć w domu swoje ciasto, szczególnie jak ktoś do nas wpada znienacka, to zawsze mogę się wykazać, własną twórczością, a mój zeszyt z przepisami to mój ulubiony zeszyt i biada temu kto go ruszy bez mojej wiedzy. Uwielbiam w kuchni nowych rzeczy próbować.

Onaxxx – bardzo fajny pomysł z pościelą, mam nadzieję, że nie było tak źle ;-)

Czarna76 – życzę jak najmniej problemów z rodziną Eks, mam nadzieję, że dla dziecka będą zachowywać się normalnie, mojej kuzynki córa szła do komunii tydzień temu, to tatuś w ogóle nie przyszedł, a dziadkowie wymyślili, że na dwie godziny zabiorą dziecko do domu z imprezy, były łzy, oskarżenia i ech, całkiem to dziecku niepotrzebne przecież. Życzę udanej imprezy, mało stresu i dużo uśmiechu. Mamuśka dasz radę, Córcia też :tak:

Kasiu – powodzenia, Wercia jest mądrą dziewczynką, dacie radę :tak:

Ola_PM – na pewno kciuki będą zaciśnięte i będziemy czekać na wieści ;-)

Kobietka22 – trzymam kciuki żeby to nie były wrzody, bo niepotrzebne Ci kolejne zmartwienia :sorry2:

Tulipanek – no do jasnej ciasnej, pierwsza fotka ląduję najpierw na forum, a potem do albumu, no błagam Cię – zlituj się nad nami, daj nam powzdychać, poszukać w tej czarnej masie rączek i nóżek :sorry2:
Jasminekg – kiedy powinna? Różnie zależy od organizmu, no ale ok. 30 dni :blink:

Agnieszka – ślicznie, już zaczyna ślizgi? Jest słodka i te oczęta – ach :tak:


A ja wczoraj poprałam ciuszki, wyschły ładnie w ogrodzie wśród słoneczka i wiatru, wieczorem poprasowałam, ale śmiałam się sama z siebie, bo miałam problem ze składaniem tych ubranek :-p No, ale ostatecznie jakoś sobie poradziłam i wymyśliłam jak będzie dla mnie najlepiej.
 
Witajcie kochane
Miałam się częściej odzywać ale załapałam się na kurs wizażu po powrocie to już nic mi się nie chce ale fajnie wyjść z domu a nie siedzieć ciągle w czterech ścianach. Doczytałam co u was ale nie pamiętam co komu miałam odpisać skleroza ciążowa już we mnie wstąpiła. W piątek była u mnie kuzynka i była u wróżki a ta jej powiedziała że ktoś z jej rodziny kto mieszka blisko niej jest w ciąży i że widzi malutką dziewczynkę, ona zastanawiała się kto to może być to w końcu parskłam śmiechem i powiedziałam że to ja. Dla mnie to dziwne bo nigdy nie wierzyłam w żadne wróżki i takie inne zobaczymy czy faktycznie będzie dziewczynka, dopiero wtedy uwierzę.
Wszystkim życzę miłej niedzieli
 
Witam babeczki!!!
Od wczoraj mam znowu doła :(
Dziś mąż wyciągnął mnie na Starówkę, aby poprawić mi nastrój...............niestety przyjechałam do domu jeszcze bardziej przygnębiona.......... tyle kobiet z brzuszkami spacerowało..........było mi tak cholernie przykro, bo jeszcze 4 tyg.temu też miałam piękny ciążowy brzuszek, a w nim naszą Oleńkę...........:(((
Mój synek widząc moje przygnębienie i łzy w oczach powiedział...mamusiu nie smuć się, przecież Ola jest i będzie zawsze z nami, bo jest w naszych sercach.........rozryczałam się, jak małe dziecko.........Mati ma dopiero niespełna 7 lat, a takie poważne przemyślenia...........
Ola_PM - kciuki zaciśnięte!!!
 
Czesc dziewczynki:-)
Olcia_PM kciuki na jutro mocno zacisniete:-)Zobaczysz,ze wszystko bedzie dobrze:-)
Carri gratulacje!!!!Super,ze mamy kolejna fasolinke:-)Czekam na nastepne.
Agamati bardzo mi przykro,ze cierpisz...Bol nigdy nie minie,ale musisz nauczyc sie z tym zyc...Pisz jak najczesciej na forum a napewno chociaz w jakims stopniu Ci to pomoze...

Dobranoc dziewczynki:-)
 
Witam dziewczyny, wkleję Wam fotkę testu, który dziś zrobiłam rano. Kreska bladoróżowa. 27dc.
test240510.jpg

U mnie kreskę widać bez problemu, choć jest bladoróżowa. Jeszcze boję się cieszyć.
 
Dziewczyny...
Przepraszam, że tak tylko o sobie..
O 11.10 mam wizytę i USG..Proszę o odrobinkę kciuków za mnie i mojego maluszka..
 
reklama
Do góry