reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam poranną porą ja już nie śpię chyba od drugiej mąż budzik sobie nastawił żeby Pudziana oglądać... i tak przestawiał co pół godziny bo przed jeszcze inne walki były i w ten sposób walka była o 5.30 chyba... a my nie wyspani i po takim budziku już nie mogłam zasnąć i o to :no: jakoś ciągnę... wczoraj na wieczór strasznie przykro mi się zrobiło i sobie po płakałam.. a w dodatku koło godziny 19.00 tak mnie zaczęło w lewym boku boleć że hoho już się przestraszyłam że pewnie zrosty mam a to była po prostu owulka... zawsze ją odczuwałam... ale po poronieniu jakoś wszystko bardziej intensywnie mam okres mocniejszy, śluzu więcej, i owulacja intensywniejsza... no i korzystając z okazji nie spania rano męża dorwałam :tak::eek::confused: co będzie... to będzie.. a on biedak ospały na 7 do pracy ( jemu zawsze po przytulankach spać się strasznie chcę...ale się chłopak poświęcił):cool2:

chucky trzymaj się kochana... dasz radę... co nas nie zabije to nas wzmocni musimy być silne...
Agnieszka ja tez usilnie proszę o zdjęcie... :happy2:
 
reklama
Zjola- dobrze liczysz:tak::tak: dokładnie 24 lipca:-D

Lilijanna- Słonko, masz jeszcze czas na wyprawkę dla Malutkiej;-) dobrze kiedyś wyczytałam, że chciałabyś zrobić sernik na zimno??
 
Witam dziewczyny! Ja dzis sie na slub koleżanki wybieram i właśnie zamiast kwiatów wymysliłam że kupie komplet pościeli i taka fajną satynowo-bawełnianą kupiłam, fajne kolory i z prześcieradłem odrazu, ale jakoś nie mam ochoty ani na slub, a potem jeszcze do brata na imieniny, ale posiedze z godzinke i do domu bo jutro mam dyzur 24 godzinny, a znajac moje szczescie to bedzie pelno pracy....
jankesowa ty figlarko:-)wczoraj pogadałysmy.....widzisz trzeba sluchac starszych pan...haha
 
Witam sie na chwilkę wpadlam
u mnie przygotowania do jutrzejszej komunii - u ciebie Kasiu też jutro - więc życzę żeby się wszystko pięknie udało!!! dla Werci całuski!
Moje dziecko najbardziej przeżywało spowiedź , ale jakoś poszło , poszła na pierwszy ogień to się krótko bała.
Kiecki już wyprasowane , impreza w lokalu to się niczym specjalnie nie przejmuję , tylko spotkanie z rodziną Eksika nie nastraja mnie pozytywnie , ale robię to dla Mai - zacisnę zęby i przetrwam.

Pozdrawiam Was , zajrzę dopiero w poniedziałek
Gratulację dla Carry -- bardzo się cieszę :)
No i witam Chucky - przykro mi że cię też to spotkało , TeZ straciłam swoją 1 ciąże więc wiem jak to boli , zostań na forum , dziewczyny sa świetne i służą zawsze pomocą.
 
Dzień dobry dziewuszki kochane :)

Życzę Wam wszystkim miłego weekendu, równie słonecznego jak przedpołudnie u mnie :)

Komunijnym Mamom gratuluję już tak dorosłych pociech, weselnym i imieninowym królewnom życzę wspaniałej zabawy, brzuchatkom spokoju i kilku kopniaków od kruszynek a staraczkom życzę wspaniałego seksu :zawstydzona/y::zawstydzona/y:;-);-):*

Buziaki:tak::tak::tak:


p.s. a dla nas poproszę o kciuki w poniedziałek od 11
 
Witam się sobotnio!

Błagam nie piszcie o wadze bo na szczęście w mojej wysiadły baterie :-D ale 1 czerwca u ginka mnie nie minie...

Ola_PM kciukasy zaciśnięte już od dzisiaj &&&&&&&

Pozdrawiam Was wszystkie !!!
 
ola_PM kciuki tez już :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: zaciskam.. to ja za te życzenia wspaniałego sexu dziękuję... :confused:
onaxxx niom dobrze że Cie posłuchałam... bo pewnie przez noc bym na zawał umarła....:tak::szok::eek: a ty baw się dobrze tylko na pewno bo Cię znajdę
 
Cześć laseczki

Olu PM kciuki masz jak w banku
Życzę udanych komunii dziewczynki
Kasiu pięknie to wszystko napisałaś.

A ja już na początek weekendu zaliczyłam pogotowie, bo od dwuch dni pobolewał mnie brzuszek (okolice żołądka) ogólnie czuje sie wzdęta i tak jakby ktoś wyłączył opcje trawienia co daje bolesny ucisk rano ucisk przeniósł sie w okolice prawej pachwiny bałam sie wyrostka i pojechałam na pogotowie, tam pani doktor mnie obadała powiedziała,że to nic związanego z chirurgią żeby uspokoić moje nerwy , że albo mam wrzody na dwunastnicy ,albo to na tle nerwowym pytała też czy nie jestem w ciąży bo jak opukiwała to tak jakby macica była ciut za duża, ale może to gazy czy coś, ja odpowiedziałam ,że 4-5 dni temu dopiero była owulacja więc na dobrą sprawe nie mam pojęcia ,niby gumka nie pękła ,ale wiecie różnie bywa, i dostałam tylko zastrzyk pyralgin plus nospa , dziewczyny to możliwe żeby lekarz badając brzuch czuł wielkość macicy troche mi sie to skojarzyło z Myszą chyba nie wiem dokładnie ,ale któraś z was miała na początku ciąży takie boleści w brzuszku?Aż sie troche spłoszyłam ,że może to dzidzi bo biorę leki na pęcherz teraz , miałam dreszcze do tego i takie uczucie rozbicia nie wiem już sama co o tym myśleć chyba wolałabym fasolke niż wrzody nastraszyła mnie ta pani doktor, w każdym razie kazała po wekendzie zgłosić sie do lekarza rodzinnego żeby zlecił usg jamy brzusznej ,może gastroskopie mi darują brrrrrrrr.
 
Witam!
lina82 - dzięki za kciukaski - przydały się:)

lilijanna po wizycie dobrze, lekarz mnie usppokoił, powiedział, że może tak być, zaleciła nospę 2 razy dziennie i więcej magnezu. Duphaston mam brać jeszcze przez miesiąc a później zobaczymy...
A najwazniejsze jest to, że widziałam swoją dzidzię, lekarz usiłowal mi pokazać gdzie są rączki, nóżki itd, ale ja tam tak średnio to widziałam... ale wierzę mu na słowo:) i pierwsza fotka mojego maleństwa do albumu już jest...

Carri...ja na zdjęciu widzę dwie piękniuśkie kreseczki... Gratuluję i dużo spokojności życzę:)
Pozdrawiam wszystkich i za wszystkich trzymam MOCNO kciuki... a ja idę się położyć, bo herbatka imbirowa pomaga ale jeszcze nie tak do końca i przez te nudności jestem słaba jak nie wiem co;-)
 
reklama
Cześć laseczki

Olu PM kciuki masz jak w banku
Życzę udanych komunii dziewczynki
Kasiu pięknie to wszystko napisałaś.

A ja już na początek weekendu zaliczyłam pogotowie, bo od dwuch dni pobolewał mnie brzuszek (okolice żołądka) ogólnie czuje sie wzdęta i tak jakby ktoś wyłączył opcje trawienia co daje bolesny ucisk rano ucisk przeniósł sie w okolice prawej pachwiny bałam sie wyrostka i pojechałam na pogotowie, tam pani doktor mnie obadała powiedziała,że to nic związanego z chirurgią żeby uspokoić moje nerwy , że albo mam wrzody na dwunastnicy ,albo to na tle nerwowym pytała też czy nie jestem w ciąży bo jak opukiwała to tak jakby macica była ciut za duża, ale może to gazy czy coś, ja odpowiedziałam ,że 4-5 dni temu dopiero była owulacja więc na dobrą sprawe nie mam pojęcia ,niby gumka nie pękła ,ale wiecie różnie bywa, i dostałam tylko zastrzyk pyralgin plus nospa , dziewczyny to możliwe żeby lekarz badając brzuch czuł wielkość macicy troche mi sie to skojarzyło z Myszą chyba nie wiem dokładnie ,ale któraś z was miała na początku ciąży takie boleści w brzuszku?Aż sie troche spłoszyłam ,że może to dzidzi bo biorę leki na pęcherz teraz , miałam dreszcze do tego i takie uczucie rozbicia nie wiem już sama co o tym myśleć chyba wolałabym fasolke niż wrzody nastraszyła mnie ta pani doktor, w każdym razie kazała po wekendzie zgłosić sie do lekarza rodzinnego żeby zlecił usg jamy brzusznej ,może gastroskopie mi darują brrrrrrrr.

W poprzednim poście nie napisałam do Ciebie... hm... nie znam się zupełnie na tych wszystkich dolegliwościach, jednak wiem, że badając brzuch lekarz może (podobno) stwierdzić, że macica zmienia wielkość...co do poczętku ciąży to ja tez miałam wzdęty brzuch i właściwie wieczorami nadal tak mam, i czułam różne dziwne bóle :-) więc kochana nie trać nadzieii, a ja trzymam kciuki za to, żeby to jdnak fasoleczka była...
 
Do góry