reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

witam!
Jeżynka gratuluje drugiej kreseczki i życzę nudnych i spokojnych 9 miesięcy:)
Olu_PM tobie także gratuluje i trzymam zaciśnięte kciuki za dzisiejszą wizytę. Będzie dobrze zobaczysz...
Ja także chciałabym Wam powiedzieć ,że mi się też udało . Teraz czekam na wyniki bety czy prawidłowo przyrasta poprzedni wynik 27 w 25 dniu cyklu przy cyklach 30 dniowych czyli sporo przed @. Boje się strasznie, ale wierzę że tym razem się uda. A wizyte u gina mam dopiero 7.06. Pozdrawiam Was wszystkie
PS. Carri i Słodziutka Wam również gratulacje!!!
 
reklama
Cześć kobietki!

Oluś... kciuki u rąk i u stóp zaciśnięte... a co tam... nawet i uszy zawiązałam w supełek... ;-)

Jeżynka... tak bardzo bardzo bardzooooooooooo głośno
GRATULUJĘ!!!!!
i tak bardzo bardzo bardzo cichoooo zazdroszczę...

Agamati.... Kochana... wszystko jest jeszcze takie świeże w Tobie, ten ból, ta tęsknota, ta rozpacz i żal... masz prawo do płaczu, do krzyków, do złego samopoczucia... Ale pomyśl w ten sposób... (ja tak myślałam) Zobacz, jakie masz szczęście (obie mamy ;-)) Masz już synka (bardzo mądrego i rozsądnego zresztą), który jest całym Twoim światem... a tutaj są dziewczyny, którym, niestety, nie dane było na razie cieszyć się macierzyństwem....

Agnieszka0240... ależ ta Twoja Julcia słodka.... nic, tylko zacałować

Kobietka22... a robiłaś może test na Helicobacter pulori? Bo może masz tylko tego wstrętnego szkodnika (ja kiedyś miałam, a objawy były podobne do twoich), zrobiłam test (kupiłam w aptece bez recepty - jakieś 20 zł) i wyszedł pozytywny... poszłam do lekarki, przepisała mi antybiotyk i zaleczyłam, bo całkiem się tego paskudztwa nie da wyleczyć... No i teraz muszę uważać co jem....

Liluś... no uśmiałam się z ciebie jak nigdy....

Niucha79... GRATULUJĘ i spokojnej ciąży życzę

Czarna... jak po komunii? Eks się spisał... czy na straty?

Kasiu.... A u was jak? Wercia już komunistka ;-)

A u mnie...
dziś jakoś nijako tako...
ni dobrze i źle...
obojętnie zupełnie...

Zlot... boska sprawa...
A Kacper jaki zadowolniony.... tylko co chwila było... Idziemy? No idziemy już? Idziemy? choćby dopiero co stamtąd wrócił....:-D
A jakie maszyny....
rany...
jak mi się zatęskniło za jazdą...

ImageShack Album - 7 images

 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny, wkleję Wam fotkę testu, który dziś zrobiłam rano. Kreska bladoróżowa. 27dc.
test240510.jpg

U mnie kreskę widać bez problemu, choć jest bladoróżowa. Jeszcze boję się cieszyć.
Ja tez widzę kreseczkę...blada jeszcze ale jest na 100 % - gratuluje....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z tego wszystkiego się nie przywitałam...

dzień dobry kochane.

Czas tak szybko ucieka....zaraz moje staranka się zaczną pełną parą...

Buziaki...miłego dnia.
 
Witam :-)
tak ostatnio zaglądam tu tylko od czasu do czasu, ale widzę, że TAAAAAKA fasolówka się szykuje i tak trzymać :-)
Trzymam kciukasy za Was wszystkie kochane zafasolkowane, żeby te miesiące do planowanego terminu porodu były spokojne i nuuudne, z samymi książkowymi wynikami :-)
A starającym się życzę szybkiego doczekania się owoców przytulanek :-)

pozdrawiam serdecznie :-)
 
Witam :-)
tak ostatnio zaglądam tu tylko od czasu do czasu, ale widzę, że TAAAAAKA fasolówka się szykuje i tak trzymać :-)
Trzymam kciukasy za Was wszystkie kochane zafasolkowane, żeby te miesiące do planowanego terminu porodu były spokojne i nuuudne, z samymi książkowymi wynikami :-)
A starającym się życzę szybkiego doczekania się owoców przytulanek :-)

pozdrawiam serdecznie :-)

Witaj kochana...
Ty już prawie na wylocie...
pogratulować....
 
Witam:happy2::happy2::happy2:

Ja wracam od lekarza, oczywiście przed wizytą w domu przeszły mi wszystkie objawy ciążowe i wogóle nie umiałam się opanować. Na usg widoczny pęcherzyk ciążowy 7mm odpowiadający 5 tyg 3 dni. w środku coś miga, wydaje mu się że jest kropek. Powiedział że mam się nie martwić, opanować nerwy i przyjść za 2 tyg.

Kaira no widzisz -> jak pójdziesz na następne USG to już serduszko będzie jak nic:happy2::happy2::happy2:

Dziewczyny...
Przepraszam, że tak tylko o sobie..
O 11.10 mam wizytę i USG..Proszę o odrobinkę kciuków za mnie i mojego maluszka..

Ola kciuki bardzo mocno zaciśnięte -> będzie dobrze:-D:-D:-D

Witam dziewczyny, wkleję Wam fotkę testu, który dziś zrobiłam rano. Kreska bladoróżowa. 27dc.

Jeżynka jak dla mnie jest bladziutka kreseczka, więc jak powtórzysz test to pewnie będzie wyraźniejsza -> OGROMNE GRATULACJE:-):-):-)


Wczoraj nie było rewelacyjnej pogody, ale zdecydowaliśmy, że jedziemy -> wybraliśmy GŁUCHOŁAZY:-D:-D:-D i bardzo dobrze, że pojechaliśmy, bo było SUPER:happy2::happy2::happy2: na miejscu byliśmy ok. 12:30 -> chwilkę pochodziliśmy po rynku (Bartuś tylko pół godzinki spał w aucie, a tak to cały czas wszystko obserwował:tak::tak::tak:), a potem pojechaliśmy w takie miejsce, gdzie można było pospacerować:-D:-D:-D o 13:30 Bartuś ładnie wypił mleczko, a my kawkę -> oczywiście ja mrożoną i zaczęliśmy spacerowanie:-):-):-) wybraliśmy żółty szlak, ale niestety nie przeszliśmy nawet 1/4 i musieliśmy zawrócić, bo z wózkiem nie przejechalibyśmy dalej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: więc wróciliśmy i dalszy spacer był po parku:tak::tak::tak: pogoda zrobiła się rewelacyjna -> wyszło piękne słoneczko i było bardzo cieplutko:-D:-D:-D Bartusia dużo trzymaliśmy na rękach, bo był wszystkiego bardzo ciekawy i w wózku chciał leżeć tylko wtedy, gdy coś miał nad głową, np. drzewa, gałązki i takie tam:-p:-p:-p kupiliśmy mu też wiatraczek, który Go bardzo zainteresował:-D:-D:-D o 17:00 Bartuś miał jeść, więc stwierdziliśmy, że zatrzymamy się od razu na obiadek, ale wszędzie były albo komunie albo poprawiny wesel, więc tylko nakarmiliśmy Bartusia, a obiad musieliśmy sobie odpuścić:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i tym sposobem dopiero jak dotarliśmy do domku zjedliśmy kiełbaski z grilla:-D:-D:-D muszę powiedzieć, że wyjazd był bardzo udany:happy2::happy2::happy2:

Zobacz załącznik 248812Zobacz załącznik 248813Zobacz załącznik 248814Zobacz załącznik 248815Zobacz załącznik 248816
 
Dzięki dziewczyny:-) Sama jeszcze nie mogę uwierzyć. Muszę być dobrej myśli. W końcu kiedyś musi się udać:-)
MamaSówka, śliczne fotki i super, że wyjazd udany:-)
 
v_jolka - dziękuję za dobre słowo kochana!!! Masz rację, że synek dodaje mi sił. Boli mnie jednak, jak widzę, że on też bardzo cierpi. Tak się cieszył, że będzie miał rodzeństwo; każdego ranka przybiegał do naszej sypialni, aby ucałować w brzuszku rodzeństwo na dzień dobry :((( Widzę, że teraz często myśli o Oli, pyta dlaczego musiała umrzeć, ale też stara się nas pocieszyć, jak potrafi najlepiej - zapewnia, że zawsze będzie kochał Oleńkę i wie, że Ona jest zawsze przy nas. Tak bardzo Go kocham, daje mi wiele siły, jest moim motorem do życia!!!

Za wszystkie zafasolkowane trzymam mocno kciuki i życzę spokojnych 9 miesięcy!!!
 
Witam,
jeżynka, gratuluję!
Ola_PM, zaciskam mocno kciuczki...

Dziewczyny, czy, któraś z WAS wie, co dzieje się z ILONKĄ26 ???

Życzę miłego dnia...
 
reklama
Cześć Dziewczyny !!!!

Jeżynka MOJE GRATULACJE dwóch kreseczek i spokojnej ciąży życzę
Agamati1 nie smuć się ,ja też ostatnio mam ciężkie dni.Masz mądrego synka który cie kocha i nie pozwól mu się smucić, on doda ci sił
Ola kciuki mocno zaciśnięte
MamaSówka, śliczne fotki
.
Mnie mój M wczoraj namówił na wyjazd, na początku też nie chciałam ale tak jakoś prosił że się w końcu zgodziłam.Pojechaliśmy nad wodę ,
pospacerowaliśmy, zjedliśmy muszę przyznać że zrobiło się miło tylko momentami serce ściskało gdy widziałam małe dzieci i że ja już nie zobaczę naszego aniołka.Jutro idę na wizytę do mojego gina i zobaczymy co powie trzymajcie kciuki bo mam nadzieję że jest wszystko ok po zabiegu . Tak bym chciała żeby też zobaczyć już 2 kreseczki ale musimy poczekać:-:)-(
Pozdrawiam Was serdecznie i cieplutko bo dziś też mamy ładny dzień.
 
Do góry