reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witaski witaski:-)
Od wczoraj mogę mówic do mojej istotki w brzuszku po imieniu - Moja kochana Madziu albo Oleńko.Dzidzia zdrowiutka i na szczescie wszystko w porządku.Wazy prawie pół kilo i po szczegółowym genetycznym usg lekarz powiedział ze mam zdrową dziewuchę:-).Główka na doł, wody i wszelakie przepływy w tętnicach super wszytsko w normie.Martwi mnie tylko to ze jestem przeziębiona i to okropnie.Rano dzis ledwo zwlekłam sie z łóżka.:-(Inhalacje i kropelki do noska oby pomogły.
Acha wczoraj oswiadczyłam mojemu synkowi ze będzie to jednak siostrzyczka i byłam mocno zaskoczona jego reakcją tak bardzo chciał braciszka ale wiadomo wszystko okaze się jak nasza corcia przyjdzie na swiat.


Pozdrawiam kochane
 
reklama
Ewulka cieszę się że wszystko z dzidzią jest dobrze i że będzie dziewczynka będziesz mieć śliczną pareczkę
Ja bym też bardzo chciała dziewczynkę może macie jakieś sposoby na dziewczynkę:-D
 
Witajcie dziewczynki:)
Widzę że same dobre wieści, gratuluję ewulka fajnie masz ja tez bym chciała dziewczynkę dla mojego łobuziaka on raz chce braciszka, raz siostrzyczkę a znowu innym razem to on nikogo nie chce:)

pozdrawiam wszystkie bardzo gorąco :)
 
Cze Dziewczynki,

Milo mi znow do Was pisac :-) Stesknilam sie za Wami :tak::tak::tak: Witam nowe kolezanki- przykro, ze tu musimy sie poznawac :-(
Ja mialam przeprowadzke i mega problemy z agencja, ktora wynajmowala nam dom! Bylismy przez tydzien bezdomni :wściekła/y: No ale juz wszystko jest OK mam nawet neta :-D po miesiacu sie doczekalam! ;-)

U mnie bez zmian, czyli nadal staranka :no::wściekła/y: Juz normalnie nie wiem o co chodzi :-(Bdania super ja i moj M. ,a bociany o nas nie pamietaja :-( :no: Dzis liczylam nasz cykl staran od 1 poronienia i jest to juz 13 cykl a od drugiego 8!!!! Jeszcze co mnie martwi, ze coraz czesciej nie mam owulacji :baffled::szok: Normalnie nie wiem czym sobie na to zasluzylam... No to sie przywitalam :-D namarudzilam Wam tylko hehe przepraszam.... ;-)

Cfcgirl- GRATULACJE kochana!!! spoznione, ale szczere :-):tak::-)

Jezyk- ale ten Twoj synus rosnie :-) Czym Ty go karmisz?;-)

Maggie- zycze Ci udanego dlugiego urlopu (wiesz o co chodzi hehe) :-);-)

Gabi- duzo zdrowka po tej operacji :tak: ciesze sie ze wszystko sie udalo!!!

Dlaczegotak- nie martw sie na zapas! tylko mknij na sloneczko i lap witaminke D :-D

Ewulka- gratuluje coreczki!!! Dziewczynki sa slodkie :-)

Anthea- witaj! Ja mam podobna sytuacje do twojej! Moj problem to nie trzymanie ciazy i nie zagniezdzanie sie zarodka :wściekła/y::no::angry: Znalazlam ginka we wro, ktory powiedzial mi, ze w takich sytuacjach trzeba od pierwszego dnia ciazy (kiedy wiemy o tym, ze jestesmy) brac duphaston w duzych dawkach i AKARD!!! Ja nawet nie chce liczyc ile razy stracilam moje ciaze. Starczy male opoznienie @ a ja juz panikuje! Testow nie robie, bo one wychodza czasem DOPIERO 7 dni po spodziewanym terminie @ (TAK MOWIA LEKARZE) Najlepsza jest BETA, ale tu w Anglii mi jej nikt nie zrobi :(((( Moja rada- jesli mozesz to idz do dobrego gina i monitoruj sie od pierwszych dni ciazy!!!! Wiem, ze nie powinnismy popadac w paranoje, ale czasem to jedyne wyjscie, zeby sie doczekac swojego maluszka.

Mika- Dawaj tu do Londynu choc jednego bociana!!!! :-) Zlapie go i bede trzymac w klatce hehe (bociana to ja ponad rok na oczy nie widzialam) :szok:

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!!!!!!
 
Muffy powiedz mi jaka jest opieka medyczna w Anglii czy po poronieniu i teraz dobrze się Tobą zaopiekowali? Możesz tam liczyć na wsparcie od strony lekarzy?
 
Mika- dzieki serdeczne!!!!!!Kochana jestes :-):-D:-DPoprawilas mi samopoczucie na caly tydzien, albo i rok hehe To bedzie nasz prywatny bociek na uzytek naszego BB! OK? Nazwe go LUCKY!!! Czy wszyscy sie zgadzaja??? ;-)

dilajla- tu opieka jest praktycznie zerowa :angry: Masakra w szpitalach. Dla nich ciaza zaczyna sie od 4 miesiaca!!! Poronienie jest czyms naturalnym :wściekła/y::wściekła/y: Az noz sie otwiera w kieszeni!!!!
 
reklama
dilajla, ja wychowywałam się w mieście, dopiero od dwóch lat mieszkam na wsi i naprawdę nie żałuje tej decyzji.:-) Nie mam gospodarstwa, ale mam wielu sąsiadów, którzy mają krówki kurki świnie, kaczki.... i wiele różnych innych zwierzątek:tak::-D Najgorsze jest to, ze w mieście cały czas miałam ciepłą wodę w kranie i ciepłe grzejniki, a tutaj niestety muszę napalić w piecu, ale to jest chyba jedyny minus, no może jeszcze wścibscy sąsiedzi, ale nie zwracam na nich uwagi:-)

Muffy, ja się zgadzam i cieszę się, że poprawiłam Ci humorek. Jeszcze poprosimy zafasolkowane dziewczyny, żeby na nas poprychały pokichały i napewno nam też się uda!!!!!:-)
 
Do góry