reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Muffy :-) Fajnie, ze jestes! Slyszalam, ze w Anglii, to dzieci znajduje sie w kapuscie :-D Ale co Bociek to Bociek, nasz wlasny LUCKY

MIKA Superdzieki za tegoz Bocka :-). Tez sie przenosze za miesiac na wies na rok i mam nadzieje, ze bedzie fajnie.

Dilajla :-)
 
reklama
dziewczyny a czy znajdzie sie jakis bociek tez dla mnie?? no moze nie teraz ale pod koniec sierpnia przydałby sie, moze jeszcze nie zdąża odlecieć...
a jak nie to i kapusta moze byc...
byłam dzis u mojego ANIOŁKA dostała piękne serce ..niestety z kamienia...ale moje serce tez z nią jest...
pozdrawiam serdecznie i zycze duzo optymizmu bo pogoda ładniutka:-)
 
Cześć dziewczyny
Ja też jestem mamą Aniołka, moje maleństwo odeszło w lutym 2007 (8tc), wypłakałam chyba morze łez, no ale teraz jest już lepiej. Czeka mnie jeszcze tylko kilka badań i zaczynamy starania. Bardzo tu miło u Was, może przygarnęłybyście mnie do siebie. Pozdrawiam :blink:
 
ja jestem tez poczatkująca ( mama ANIOŁKA 30.04.2008r) ale serdecznie zapraszam bo mi tez sie tu podoba:-)
 
Witam :-)

Właśnie druga @ przyszła. Jak ja już bym chciała zacząć starania, już się nie mogę doczekać końca tej mojej strasznej choroby. Tak sobie pomyślałam ostatnio, że w sumie to ja przecież mogę co miesiąc robić to badanie krwi i sprawdzać czy mi ta toxo spada. Zaszkodzić nie zaszkodzi a może zyskam miesiąc lub dwa ;-)

Ostatnio mam taki zapierdziel w pracy, że nie wiem nawet jaki jest dziś dzień tygodnia ;-) Ostatni raz wolny dzień miałam 18 maja. Grrrrrrr

Pozdrawiam wszystkie PRZYSZŁE mamusie ;-) Miłego popołudnia ;-)
 
Super ze LUCKY sie przyjal! Oby przyniosl nam po malym prezenciku!!!

Witaj wola :-), mowia ze czas leczy rany... ale dla mnie nie ma znaczenia ile go uplynelo. Te 2 daty jak i moje malenstwa juz na zawsze beda w moim sercu!!! do konca moich dni! Moze glupio to zabrzmi ale ciesze sie, ze nie musze tego przezywac sama, ze mam Was i net. Dzieki Boze za internet ;-):-D:rofl2:
 
Wola, kochanie, pewnie, że Cię przyjmiemy!!!:tak: Widzę, że na swój sposób poradziłaś już sobie z bólem, ale jeżeli się mylę, to powiedz nam o ty, wypłacz się .Pozdrawiam Cie serdecznie!!!
 
Dzięki za tak miłe przyjęcie:-D A co do wypłakania się to właśnie znowu pare łezek mi pociekło, ale ja taka płaczka z charakteru jestem, ponoć to zdrowiej. Ja również wszystkie Was serdecznie pozdrawiam:-)
 
reklama
Witam serdecznie!
Ale się dzisiaj rozpisałyście!!!! U mnie nadeszły zmiany. Wczoraj złożyłam wypowiedzenie w pracy, bo juz psychicznie nie dawałam rady: ciągły stres, odpowiedzialność, wieczne pretensje i awantury( czasem myśle, ze to przez ten cały stres kruszynka odeszła). Jestem z siebie dumna, że sie zdobyłam na ten krok. Teraz zabieram sie za poszukiwania nowej pracy.

Maggie witam, stęskniłam się za Twoim optymizmem.
Ewulka123 gratuluje córci i proszę o fluidki ciążowe.
Dlaczegotak nie zamartwiaj sie ta pepowinką i łap słoneczko nad wodą.
Muffy jak wyniki macie ok to juz pewnie niedługo bocian was odwiedzi.
Miroslava dzieki za bociana, zazdroszcze Ci tej wsi. Przez całe życie mieszkałam w domu pod lasem z duzym ogrodem, a spiew ptakow odziennie mi towarzyszyl. Od pol roku mieszkam w centrum miasta i nie moge sie jakos odnalezc.
Wola witam Cie serdecznie, pisz do nas czesto, to przynosi ukojenie.
Miglak gratuluje @. Pogon ta wstretna chorobe daleko, daleko i zaczynaj staranka.
Muffy ja tez sie ciesze, ze moge codziennie zajrzec na ta stronke i ze mam dostep do netu. Co my byśmy bez niego zobiły.....
Pozostałe Aniołkowe Mamusie serdecznie pozdrawiam i przesyłam Wam Sloneczko, które dziś pięknie u mnie świeci.
 
Do góry