reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ale się cieszę, właśnie odebrałam wyniki badań ( tarczyca, hormony , prolaktyna, poz żelaza i coś tam jeszcze) i wszystkie badania są ok i lekarz jeszcze raz potwierdził u mnie zielone światełko:-):-):-):-):-):-)
Powiedział też że w tak wczesnej ciąży u mnie był 9 tydz to w 98% przyczyną poronienia jest wada genetyczna płodu, że czasem się tak zdarza i że nie mam się denerwować bo następnym razem się uda

Ale piękną pogodę dziś mamy
 
reklama
ja tak na chwilke tylko weszlam...chcialam was wszystkie pocieszyc i wirtualnie przytulic....wiem co czujecie...ja sama jestem po dwoch stratach...pierwszego aniolka w 12 tygodniu w marcu zeszlego roku i drugiego anioleczka w 13 tygodniu w listopadze...teraz czekam na szczesliwe daj Boze rozwiazanie w grudniu,....glowy do gory dziewczyny i nie poddawajcie sie...czas idzie do przodu i czasem lepiej nie ogladac sie za siebie zbyt czesto....pozdrawiam i trzymam kciuki za was wszystkie
 
witam dziewczynki,
dzis strasznie płodny dzień mamy... az ciezko nadrobić zaległości.
tyle nowych wiadomości, i co najważniejsze dużo optymizmu z Was plynie.
super, oby tak dalej.
a ja nadal przeziebiona, ledwo co mówie tak mnie gardło boli, a mój m to już całkowicie słowa nie moze powiedzieć. oby szybko przeszłó, bo w sobote na wesele idziemy.
a tak poza tym to moze rzeczywiście ktos ma jakis przepis na dziewczynkę??? tez bardzo bym chciala miec mała królewnę.
buziaczki.
 
Dilajla to gratulacje, ciesze sie Twoim szczęsciem:-). To teraz weźcie cie ostro do pracy, a to taka przyjemna robota:-).
Aga irlandia kciukacy mocno zacisniete. Musi byc dobrze. Odwiedzaj nas czasciej i zarazaj optymizmem i fluidkami, długa kolejka dziewczyn sie po nie ustawia.
Dlaczegotak oczami wyobraźni widze ten wasz pokoik, ubranka, prawie poczułam zapach....
Dosia ja bym chciała królewne i królewicza i wiem ze przyjdzie na to czas.Bedziemy miały nasze skarbki.
 
a pewnie zeby tylko było...:-D:tak: i zdrowiutkie
ale pierwsza marzy sie dziewczynka zeby była. bo na jednym nie mam zamiaru skończyć. hehe
 
wola no pewnie że cię przygarniemy i pocieszymy jak bedzie trzeba:-)

muffy dobrze że juz jesteś bardzo się za tobą stęskniłam

dziewczyny przepraszam że nie doczytałam co piszecie ale...brak mi siły pozdrawiam was wszystkie :-):-):-):-)
 
Ale zasuwacie z pisaniem :)

Aga Trzymam kciuki za Twoją fasolkę, będzie dobrze.
W 200% zgadzam się z Tobą, najważniejsze żeby iść do przodu :)
mirka fajne rzodkiewki, ja też mam ale głównie to zasługa mamy bo ja w schylaniu się ostatnio nie jestem najlepsza:-D:-D:-D
muffy fajnie ze się odezwałaś :) mufinko ;-)
maggie to cudownie że sobie odpoczniesz, czuję że fasolka szykuje się do biegu. Odpoczywaj i ciesz się życiem:-D
wola Witaj, zawsze to lepiej w grupie wsparcia, pozdrawiam
Dlaczegotak Bedziesz miała łobuziaka małego:-D:-D już tak fika. Moja młoda grzeczna bardzo i tylko czasem jej się kopnie przypadkiem nie tam gdzie trzeba. Np. dzisiaj nad ranem w pęcherz, ale może mnie kopać w co zechce. Wszystko zniosę.
Ja po prawie miesięcznej przerwie wkońcu poszłam na moje aqua i odźyłam. Nie ma to jak dawka ruchu, zwłaszcza w wodzie gdzie człowiek taki lekki i sprawny:-D
pozdrowionka

alla Gratuluję odwagi, no to teraz zaczynasz nowe lepsze życie;-);-);-)znajdź sobie jakąś fajowską pracę. trzymam kciukasy :)
Ewulka Gratuluję córeczki :)

Ja dzisiaj planuję dzień porządkowy, zobaczymy co z tego wyjdzie. Coś czuję ze bedą też przerwy na spanie noc to ostatnio za mało (zwłaszcza jak się człowiek budzi przy każdej zmianie boczku)
dlaczegotak u mnie torba spakowana, ciuszki poprane i poukładane w komodzie (bobaskowej)
Quinny w rogu czeka (normalnie lepsza fura od naszej). Lada dzień ma przyjść łóżeczko i takie tam pościele i inne duperelki. Pokoju jak narazie brak. Przez pierwsze 2 miesiące młoda ma kącik w naszej sypialni a potem będziemy pokój urządzać :)

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, te nie wymienione również, tak dużo ostatnio tu Was doszło że przepraszam nie jestem wstanie Was wszyztkich wymienić. Ale musicie mi wybaczyć:tak:...
Przesyłam fluidki ciążowe i jak najwięcej fasolkowych życzeń :)
Ja kiedyś otrzymałam te fluidki właśnie tutaj więc teraz się rewanżuję

miłego dnia
 
reklama
Agnieszko,dla Was też serdeczne życzenia, wszystkiego najlepszego dla Córci i dla Mamusi,bo to też Twoje Święto:-)
A wszystkim tu kobietkom życzę z całego serca,żeby jak najszybciej miały komu kupować baloniki,trąbki,czapeczki i piec tort:tak:
Ja z przygotowaniami jeszcze w proszku:sorry2:
Pa.
 
Do góry