reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mireczko nie wiedziałam że z ciebie taki ogrodnik, jak już będziesz zafasolkowana to takie rarytaski z włąsnego ogródka będą jak znalazł:-D
Ja już jestem po drugiej @ i wiem że mam dni płodne teraz, nawet mój M to wyczuł hehe chyba za bardzo go atakuje hihihih:-D:-D:-D
Moje myślenie staje się coraz mniej racjonalne ta bardzo chcę być znowu w ciąży że już wariuje pomalutku
I tak myślę że jeżeli będzie tak dalej to nie będę czekać do jesieni tylko od czerwca zaczniemy działać a przecież i tak nie wiadomo czy odrazu sie uda

Ewulka daj znać jak wrócisz i zdaj nam relacje e- ciotki są ciekawe co tam w Twoim brzuszku się dzieje ;-)

Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
reklama
Witam Wszystkie dziewczynki :-):tak::-D

Ja tylko na chwileczkę bo mam sporo pracy i tylko czasami podczytuję, trzymam kciukasy za wszystke dziewczynki które mają USG :-D napewno bedzie wszysko w najlepszym pożądeczku:-D

Mireczko piękne warzywka :-D aż ślinka leci.

Pozdrawiam Wszystkie dziewczynki :laugh2::-):-D
 
Witam po dłuuugiej nieobecności...trochę was podczytywałam...wpadłam tylko na chwilkę żeby się pochwalić...dostałam dzisiaj 1 @ 34 dni całkiem normalnie jak u mnie...z jednej strony się cieszę ale z drugiej trochę mnie ograniczy fizycznie a ja cały czas biegam do szpitala do mojej mamy...nawet kilka razy dziennie...w zeszły pon miała operację na trzustkę a w niedzielę 2 operację bo wystąpiły komplikacje...wczoraj to normalnie się bałam że tego nie przeżyje...jakie to nasze życie jest kruche...no i taki dzień matki miała moja Mama...kiepski...a sobie to ledwo zdążyłam pomyśleć w całym tym zamieszaniu...ale filmik Mcdonalda jest przepiekny...obyśmy niedługo też były przy nadziei....muszę wam powiedzieć że kilka razy dziennie widzę jakieś ciężarne...nie wiem czy tyle ich ostatnio jest czy po prostu tak mi się rzucają w oczy...ostatnio pomyślałam że chyba dobrze że nie jestem już w ciąży-Góra wiedziała co robi...bo tyle stresów co ostatnio mam to mój brzuszek i tak by ich nie zniósł...a teraz to nawet nie wiem czy będę mogła się starać tak szybko...zależy jak Mama będzie wracać do zdrowia...oby wróciła jak najszybciej bo bardzo jej jeszcze potrzebujemy...jakie te Mamy są bezcenne ;)
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny...szczególnie te Nowe przytulam mocno...będzie dobrze zobaczycie...czas leczy rany...
 
Dlaczegotak napewno wszystko bedzie dobrze :tak: najwazniejsze ze dzidzia jest zdrowa slicznie rosnie wiem ze napewno ciezko ci sie nie denerwowac ale stresy to powinnas ograniczac malenstwo fiknie pare koziołkow i ułozy sie ja trzeba zeby mamusi wiecej nie stresowac:laugh2:
 
Wiecie co kobietki taki mam problem chyba znowu przyplatała sie do mnie jakas infekcja :-( rozmawiałam z mama ona mowi ze to najprawdopodobniej z powodu silnych antybiotykow ktore brałam. do lekarza jestem umowiona na za tydzien ale teraz to juz niewiem czy czekac czy isc jutro czy on mnie wogole zbada skoro niemam jeszcze @ jestem dpoiero 3 tygodnie po zabiegu Moze ktoras poradzi mi co mam robic????
 
Witam wszystkie mamusie i przytulam wszystkie nowe aniołkowe mamy.

mirka no to gartuluje pierwszych plonów u mnie rzodkiewka i buraczki już wzeszły ale chyba jeszcze będę musiała trochę poczekać zanim pozrywam

anka
dużo zdrówka dla mamy

ewulka
i jak tam po usg? na pewno wszystko jest w porządku

dlaczegotak
no tak nam mało potrzeba żeby zmartwień sobie narobić. a dzidxia w brzuszku rośnie jak na drożdżach:-):-)

gabi
witaj z powrotem
 
Witajcie znowu:)
dostałam dzisiaj wyniki badań hormonalnych, lekarz twierdzi że są bardzo dobre, no to ja już nic nie rozumiem... wszystkie badania są dobre, żadnych cyto, toxo i innego paskudztwa, i to tak normalne żeby po kolei robiły mi się samoistne poronienia? czy tam ciąże biochemiczne, jak zwał tak zwał, dla mnie dziecko. no to teraz już nie wiem czego się przyczepić. powiem Wam że po objawach wydaje mi się że miałam więcej takich przypadków (a przynajmniej o jeden więcej) ale wtedy nie przyszło mi do głowy żeby testy robić, tylko mi się okres spóźnił poprzedzony pięciodniowym plamieniem. Już sama nie wiem, daję sobie czas do wtorku (termin@) jak teraz też coś takiego mi się przydarzy to chyba zwariuję. Naprawdę nie ma na to diagnozy? Powiedzcie, czy spotkałyście się z takim przypadkiem?
 
Witajcie Dziewczynki!

Wracam do swiata zywych! Poprawilam ostatnie prace i egzaminy, oddalam je uczniom... i zostaly tylko 3 dni. Rozdanie swiadectw w sobote i WAKACJE!!!!!

Az 14 miesiecy przerwy w uczeniu! Wzielam urlop dla podratowania zdrowia... bo ucze juz dlugo i mi nerwy siadly, a ten ostatni rok... same wiecie :-(.Nie wiem jeszcze czy dostane zasilek na czas urlopu bo w Finlandii pracuje 8 lat, a przysluguje po 10 latach pracy. mam nadzieje, ze zalicza mi lata pracy w Polsce. Jak nie, to bede musiala poszukac jakies innej dorywczej pracy.

Syla, Mala, Agnieszka! Witam na forum i bardzo mocno Was przytulam do serduszka. Ogromnie wspolczuje Wam straty Waszych Malenstw.

Mala moze pojdz jutro do lekarza, lepiej na zimne dmuchac.

Gabi! Dobrze, ze po wszystkim! Szybkiego i kompletnego powrotu do zdrowka i ...do roboty ;-)!!!!

Ptaszynka! Faktycznie to juz bardzo z gorki :-). Nie przemeczaj sie Kochana

A tak poza tym dziś pod nasz domek przytruchtał jeżyk mały i biorę to za dobry znak.
Trzymajcie za mnie kciuki.

Bardzo mocno zacisniete :-)

Witam!
Pomyslalam, ze podziele sie z wami swoim doswiadczeniem i moze da wam to choc troszke, tak bardzo potrzebnej nadziei....:tak:

Dzieki Emcia!!!! :tak:

Dosienko :-) No jestem! Zdrowiej nam! Mam nadzieje, ze wkrotce poczujesz sie lepiej!
Witam Kochaniutkie:-)
A u mnie wszystko w porządeczku. Czekam na @ bo chcę już zacząć staranka:-). Normalnie nie mogę już sie doczekać:-D:happy:

Muszę się Wam pochwalić, wczoraj zebrałam pierwsze plony z mojego ogródka, a były to...:-):-D

Ale fajne rzodkiewki! Zaczynaj te staranka, zaczynam... mam jakies dobre przeczucia co do Ciebie :tak:

Ewulka! :-) . Strasznie sie ciesze, ze wrocilas na forum. Zdrowiej nam kochaniutka i zarazaj nas tylko ciaza ;-)Czekam na relacje z USG


Ja już jestem po drugiej @ i wiem że mam dni płodne teraz, nawet mój M to wyczuł hehe chyba za bardzo go atakuje hihihih:-D:-D:-D

No to trzeba dzialac i na nic sie nie ogladac :-D

My już po wizycie - szyjka oki , dzidziuś ładnie i zdrowo rośnie i waży już prawie 1,5 kg

SUPER!!!!!! A jakies zdjecie to masz? No i czekamy oczywiscie na relacje z fotosesji.

Jezyk :-) Szafirek :-) Anka :-)

No to wyszedl mi megapost! :szok: Bardzo mocno sciskam pozostale Laseczki :-):-):-).

Milej i stosunkowo udanej nocki ;-)... jak ktora moze ...
 
Anthea, przykro mi ale nie mam pojecia. Przydalby Ci sie porzadny i znajacy sie na rzeczy gin. Pozdrowiam. Nie martw sie :-) Bedzie dobrze!
 
reklama
Maggie, też mam takie przeczucie, że teraz będzie dobrze:-) Musi być, no bo czemu codziennie nad moim domem przelatują bociany:-D:rofl2::laugh2: Wczoraj to aż cztery:szok:

Jezyk, zobaczysz, rzodkieweczki szybko rosną, i nawet sie nie obejżysz jak będziesz je ze smakiem chrupała:tak:Buraczki też u mnie wzeszły, ale ogórki mi wymarzły:-(i musiałam drugi raz wysiać:tak: No ale teraz to chyba w końcu już będzie ciepło, bo jak długo mogą być przymrozki:baffled:

Anthea, jak wyniki masz dobre, to się nie przejmuj na zapas, może to poprostu był przypadek. A tamto plamienie mogło być związane z czymś innym, np. z jakimiś zachwianiami hormonalnymi. A mogło to też być poronienie, wiele z nas napewno to przeszła, tylko, ze może nie obserwowałyśmy swoich organizmów tak jak Ty i nie zauważyłyśmy tego. Kochanie , uszy do góry. Będzie dobrze!

Dlaczegotak, cieszę się, że u Ciebie wszystko ok. Pogłaszcz brzusio od wirtualnej cioteczki:-)

Mała, idź do lekarza, nie czekaj, może to faktycznie bedzie trzeba leczyć jakimś antybiotykiem, lepiej dmuchać na zimne:tak:

anka gratyluję @. Wiem jak ona cieszy:-)

Całuję Was wszystkie i życzę miłego dzionka. Ja muszę ogarnąć trochę mieszkanko, bo moja przyjaciółka zapowiedziała właśnie wizytę za jakieć 2 godzinki.:-)

Udanego dnia!!!!!!:happy:
 
Do góry