reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

witam dziewczynki
ale dzis dzien, szkoda gadać:no:
nie dość ze pochmurno i pada deszcz to ja jeszcze dziś dostałam pierwszej po zabiegu @.:baffled: lepszego dnia chyba nie mogłam sobie wymarzyć:-:)crazy:
jedyne pocieszenie mam w tym ze przynajmniej teraz wiem ze moj organizm wraca do siebie.:yes:
buziaczki, trzymajcie sie cieplutko
 
reklama
dosia24 Ależ to bardzo dobra wiadomość:-) gratulacje, organizm wraca do siebie. Teraz to będzie tylko lepiej z każdym dniem.;-)
 
Cyprysiowa Wielkie ale to wielkie gratulacje:-);-):-D:tak::happy: :rofl2: Dodałaś mi nadziei :tak:
To teraz zabierz się kochana za wysyłanie fluidów :rofl2::tak::-D:-)

U nas pogoda też nieciekawa, nici ze spacerku:crazy:
Chciałabym już lato;-)

Mireczko udanego spotkania życzę:tak:

Dosia,Dlaczegotak, Monika, Jeżyk,Postptaszyna,Milgak, Batonik, Also, Maggie, Szafirek, Niki i inne mamusie pozdrawiam w ten pochmurny poranek i życze udanego weekendu
 
Czesc:)
Cyprysiowa- GRATULACJE:)Bardzo sie ciesze,ze Ci sie udało bedziesz naszym ekspertem hihi:)
Mirosłava-milej zabawy:D to już wiem dlaczego tak bedziłas do fryzjera:D
Dilajla hehe ty nam nie zycz milego weekendu bo my Ciebie latwo z forum nie puscimy na cały weekend:)A co do lata tez juz bym bardzo chcila moze moja figura nie jest zadawalajaca by pokazac cos wiecej ale i tak chce lata chodz pewnie caly spedze w pracy:(
Dosia24super ,ze dostałas akurat dzis sobie odpoczniesz:)po za tym wiesz jeszcze dwa i dodzieła?:)Kochanie tylko sie ciesz:)Ja mam juz ponad tydzien tylko lekarz nie wie czy to naturalne czy leki to powoduja w kazdym razie jak bedziesz miala ponad tydzien tak jak ja wtedy sie smutaj:)Dosia poczytałam o tej chlomadii i wiesz latwo to sie leczy, latwo to zlapac i w dodatku powoduje duzo poronien oj trzeba sie zbadac na to !
Jeżyk- o tak na kazdej wizycie cos nowego. Teraz chodz na BETe i ciagle mi robia USG bo ciaza sie nie wchłania, nie poroniłam jej i chca miec pewnosc ,ze obumarła ale to jest okropne uczucie.....Zreszta moja wizyta w szpitalu wyglada tak:wchodze na robia mi Beta ide na USG wracam i ordynator łapie mnie w korytarzu i mowi dobrze lub zle.A jak zadaje pytanie mowia zobaczymy na nastepnym uSG lub krwi no ale ile mozna czekac.....chcialam by oddali mi wszystkie badania ale powiedzieli ,ze dopiero gdy beda miec pewnosc ,ze wszystko wraca do normy...:(to znaczy ,ze teraz jestem jeszcze po za norma?:(ehhhh taki moj los. Aaaaaa zapomnialam dodac ,ze nastraszyli nastepna ciaza pozamaciczna chodz jeszcze nie znaja powodu tej:(
 
Witam wszystkie panie w słoneczne sobotnie przedpołudnie :-D
Ja tylko na moment,bo czeka mnie dziś wielkie sprzątanko po remoncie :baffled:
CYPRYSIOWA wiedziałam że będzie dobrze :-) Bardzo się cieszę.
BATONIK przytulam bardzo mocno.Wierzę,że niedługo będzie tylko lepiej :-)
MIRKA udanego spotkania :-D
MAGGIE przyjemnego weekendu :-D
MONIKA dużo siły życzę w walce z naszą tragiczną służbą zdrowia :sorry:
Pozostałym paniom miłej soboty :-D :-D :-D :-D
 
tylko pozazdroscic temu kto ma dzs słoneczny, cieply dzien. u mnie pada i pada, zimno, nawet nosa nie chce mi sie wychylic za drzwi.
miroslawa zycze udanego wieczoru
post ptaszyna dziekuje ci za mile słowa, ale nie ma co gratulowac, zawsze zle znosilam pierwszy dzień@ i widze ze nic sie nie zmieniło.
szkoda mi tylko mojego m ze musi mnie znosić dzisiaj, pewnie z checia uciekłby do pracy, hehe.
zycze miłej sobotki dziewczynki
 
dzien dobry...ale napisałyscie przed ten czas co mnie nie było...tzn czytałam was, ale nie miałam mozliwosci nic napidac

dosia24....ja własnie skonczyłam piewsza @ po zabiegu, a w zasadzie dopiero koncze, i generlanie nie czułam sie dobrze i nie czuje sie dobrze....zazwyczaj pierwszy dzien mijał w miare spokojnie, no spa pomagała a teraz przez 4 dni pod rzad brałam po 3 no spy dziennie i było i tak kiepsko...

cyprysikowa...nawet nie wiesz jak sie ciesze...nie martw sie niczym, tym razem bedzie dobrze...jakos tak czuje...

mirka...ja zrobiłam balejaz w zeszłą srode, przed weselem i zapłaciłam 125 zł a włosy mam mniej wiecej do ucha, wiec kochana bardzo niewiele zapłaciłas, czego ci zazdroszcze, bo mnie fryzjer zawsze poprawia humor i chodziłabym czesciej, ale kasy mi szkoda

maggie...mam nadzieje ze weekend udany. a luby wyjedzie bardziej steskniony niz przyjechał

monika i batonik....wiem ze w zaden sposób was to nie pocieszy, ale ja za kazdym razem jak ide na pobranie krwi to sie zastanawiam czy to ma sens i co z tych moich badan wyjdzie...a jak nic?szok! mam juz takie zrosty na zyłach ze niedługo z nogi mi beda pobierac! powaga!

mbieg...siły zycze na sprzatanko...ja dzis zmieniłam posicel w sypialni, umyłam jedną łazienke i skapitulowałam

dlaczegotak...sesja napewno bedzie super...pomysl o odlewie brzuszka...mmnie sie to wydaje super pomysłem...www.mamatecznik.pl-chyba

reszte sciskam i pozdrawaiam i zycze miłej soboty!!
 
Monikaaaa rozbawiłaś mnie:rofl2: ja już czuje się uzależniona od tego forum:-D:-D:-D

Martwię się trochę bo jest już prawie 4 tyg po zabiegu a ja nadal nie mam @ i nie czuję aby ona się zbliżała:baffled:
Nawet brzuch mnie przestał boleć, tak jak wcześniej pisałam że mnie boli całe podbrzusze teraz nic krwawić też nie krwawie już od 2 tyg

Dziś się odważyłam na pieszczoty z mężem wcześniej się bałam:zawstydzona/y:
i po tym no znowu troszkę plamię:szok: ale nic mnie nie boli
Tylko że jak zobaczyłam krew to przypomniało mi się wszystko jak poszłam do ubiakacji i zobaczyłam pierwszy raz krew i tak bardzo wtedy chciałam wierzyć że wszystko będzie dobrze...........ale nie było.........wróciło wszystko te złe myśli wspomnienia:-:)-:)-(

Ale pomału zarażam się optymizmem który pozostawiacie na tym forum więc wierzę że będzie dobrze

Cyprysiowa jeszcze raz przyjmij ode mnie gratulacje, tak się cieszę
Mam nadzieje że i my niebawem do Was dołączymy i założymy fanklub zeschizowanych mam:rofl2::-):happy::-D
 
reklama
Do góry