reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@KatJak gratulacje! Zdrówka dla Was! 🥰

U mnie święta minęły bez @, choć miała się zjawić 25.12. W tym dniu test z rana robiony - biel 🤷🏻‍♀️Dziś znów zrobiłam test, dla pewności tylko i jest druga kreska... powinnam się cieszyć, ale już mam wyrzuty sumienia, bo będąc przekonana ze ciąży nie ma wypiłam w święta jakieś wino, a poza tym martwię się ze dopiero teraz kreska się pojawiła i nie jest super mocna 🤷🏻‍♀️ Zbieram się zaraz i jadę na betę, no i od dziś raczej zacznę kłucie clexanem.
 
@KatJak gratulacje! Zdrówka dla Was! 🥰

U mnie święta minęły bez @, choć miała się zjawić 25.12. W tym dniu test z rana robiony - biel 🤷🏻‍♀️Dziś znów zrobiłam test, dla pewności tylko i jest druga kreska... powinnam się cieszyć, ale już mam wyrzuty sumienia, bo będąc przekonana ze ciąży nie ma wypiłam w święta jakieś wino, a poza tym martwię się ze dopiero teraz kreska się pojawiła i nie jest super mocna 🤷🏻‍♀️ Zbieram się zaraz i jadę na betę, no i od dziś raczej zacznę kłucie clexanem.
Nie ma co mieć wyrzutów, dużo kobiet dopiero po spóźniającym się @ wie, że jest w ciąży i zaczyna dbać o siebie bardziej 😘
Trzymam kciuki za betę
 
Dziewczyny, może pomożecie 10.11 zabieg 17.12 miesiączka, lało się ze mnie ze dwa dni, potem prawie nic i do dziś śluz zabarwiony krwią... Czy to normalne po poronieniu?

Druga sprawa to witaminy - od dziś mam prena care z alliness plus magnez z soligros chyba. Myślę nad NAC. Muszę jeszcze jakiś jod - co polecacie? Zastanawiam się na flora Dix też bo u mnie hemoglobina i żelazo zawsze średnio. Co myślicie?
 
@Mamafasolki Ja pierwszy okres miałam bardziej obfity niż krwawienie zaraz po zabiegu. także moim zdaniem to normalne. A co do żelaza - to lepiej oddzielnie brać, by lepiej się wchłaniało (niż te w preparatach wielowitaminowych).

@KatJak Jak się czujesz??? Toż to już kawał chłopa! Będziesz miała co nosić! Udało się urodzić SN??
 
@Mamafasolki Ja pierwszy okres miałam bardziej obfity niż krwawienie zaraz po zabiegu. także moim zdaniem to normalne. A co do żelaza - to lepiej oddzielnie brać, by lepiej się wchłaniało (niż te w preparatach wielowitaminowych).

@KatJak Jak się czujesz??? Toż to już kawał chłopa! Będziesz miała co nosić! Udało się urodzić SN??
Czuje się względnie ok, oczywiście boli wszystko ale udało się SN chociaż w trakcie sądziłam że się nie da ... Nie wiem jak przeżyłam ;)


Dziękuję bardzo za gratulacje ❤️
 
reklama
Do góry