reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja też się stresowałam bardziej niż mój a badanie robił już 3 razy 🤪

Dziś robiłam badanie witaminy D3 i wyszło mi 19.2 ng/ml to chyba mało co? 🤔
No ten wyniki taki na granicy, ja miałam bardzo podobny ( 20.2) i mi lekarka powiedziała ze za mało i trzeba podnieść przynajmniej do 35-40. Od ponad miesiąca biorę w dawcę 4000 i za 2-3 tygodnie będę jeszcze raz kontrolować.
 
@Euforia0204 @Blondynka w sieci co u Was?

Dziewczyny, która bierze NAC? Mam Hashimoto i zastanawiam się nad włączeniem :)
dzieki, ze pytasz :) u mnie beta rośnie- dziś już ponad 4,5 tys. w 4t4d. Średni przyrost mam ok.270%.. Teraz się zastanawiam czy iść na pierwsze usg w 5t4d czy 6t5d bo takie terminy są u mojej drugiej ginekolog. Z jednej strony chciałabym jak najszybciej, a z drugiej boje się, że nie będzie na pierwszej wizycie serca i będę znowu się stresować i przechodzić przez to samo co rok temu.
 
dzieki, ze pytasz :) u mnie beta rośnie- dziś już ponad 4,5 tys. w 4t4d. Średni przyrost mam ok.270%.. Teraz się zastanawiam czy iść na pierwsze usg w 5t4d czy 6t5d bo takie terminy są u mojej drugiej ginekolog. Z jednej strony chciałabym jak najszybciej, a z drugiej boje się, że nie będzie na pierwszej wizycie serca i będę znowu się stresować i przechodzić przez to samo co rok temu.
Z doświadczenia powiem, że lepiej nie przyspieszać tej o pierwszej wizyty ;) u mnie beta też pięknie rosła i też poszłam do lekarza tydzień wcześniej niż planowałam i dowiedziałam się, że to puste jajo... Po tygodniu okazało się, że jednak nie i teraz to 'puste jajo' jest z nami od 2 miesięcy i wywróciło nam życie do góry nogami :D ale stres niesamowity i tydzień przeryczany, niepotrzebne to mi było ;)
 
Kochane ja już mam synka obok siebie ❤️ urodził się 27.12 o 19.20
Waży aż 4140 ;) i mierzy 56 cm .
Jestem najszczesliwsza na świecie.
ogromne gratulacje.. kawal chlopa :)

dzieki, ze pytasz :) u mnie beta rośnie- dziś już ponad 4,5 tys. w 4t4d. Średni przyrost mam ok.270%.. Teraz się zastanawiam czy iść na pierwsze usg w 5t4d czy 6t5d bo takie terminy są u mojej drugiej ginekolog. Z jednej strony chciałabym jak najszybciej, a z drugiej boje się, że nie będzie na pierwszej wizycie serca i będę znowu się stresować i przechodzić przez to samo co rok temu.
na jednej i na drugiej moze nie być ♡ także jak masz wątpliwości poszłabym na pierwszy termin i będzie pęcherzyk a za 2 tyg. na kolejny i będzie ♡
 
reklama
Do góry