reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witaj Gabi,
zniknęłam...to prawda...musiałam troszkę odpuścić w temacie dziecka...o niczym innym nie myślałam i o niczym innym nie mówiłam...musiałam nabrać trochę dystansu do tematu...
nie wiem czy nabrałam,ale chciałam bardzo do Was wrócić...
u mnie w porządku...staram się cieszyć z tego, co mam:)
a co u Ciebie Gabi??? Syn rośnie i coraz bardziej do Mamy podobny:-)
Pozdrawiam cieplutko;-)
I witam wszystkie Forumowiczki:)
 
Witam was dziewczyny
Często wchodzę na forum i czytam wasze opinie i rady dotyczące ciąży. Ja też mam pytanie do was. Jakie badania powinno się zrobic po dwóch poronieniach? Dodam że moja gin od razu po stwierdzeniu martwej ciąży w 10 tyg. skierowała mnie na zagieg i wysłała od razu po zabiegu na badania do łodzi do prof. Tchórzewskiego gdzie z mężem poddaliśmy badaniom immunologicznym. 27.03 jedziemy po wyniki (czyli za dwa dni) i nie bardzo wiemy czego się spodziewac.Badania które nam zlecono to:test IMK, przeciwciała ANA, ATA, APA,anty CMV, Helikobakter pyroli, a męża anty - HIV, HCV, HBs, CMV, WR, HBs oraz próby wątrobowe. Może któraś z was coś wie na ten temat? Może słyszałyście coś o tym prof ?????
 
Hej Hej
ja również melduję się po świętach. Najedzona az za bardzo. Trzeba wrócić do własciwych jedzeniowych przyzwyczjeń echhhhh:szok:
jm80 Fajnie że się pojawiłas, witaj:-)
magdaim83 Jeśli chodzi o PCO to polecam poszukanie naprawdę dobrego endokrynologa albo najlepiej 2 w jednym czyli endokrynologa-ginekologa. Konieczne jest leczenie bo PCO moze powodować też poronienia oprócz problemów z zajsciem w ciąże. Natomiast jak najbardziej bobas jest mozliwy i utrzymanie ciązy też. Ja też mam PCO i jak narazie wszystko ładnie idzie i mam nadzieję że niedługo będę tulić moje maleństwo. Tak wiem mam napisać napewno tak będzie ;-)
Asia, Maggie, dlaczegotak, Aga, Gabi, Jeżyk ika i wszystkie wszystkie babeczki całusów 100 :tak::tak::tak:
 
Czesc Babeczki!

Jezyku, a czego Ty slonce nie testujesz, tylko trzymasz w nas w niepewnosci????? Ale byloby fajnie, gdyby jakas nowa fasolinka sie pojawila na watku :tak::tak::tak:

Ja narazie odpadam @ pojawila sie wredota w Wielki Czwartek... Prosil ja kto????
A przez nastepne 2 miesiace jestesmy z najdrozszym w rozjazdach i chyba tez nic z tego nie bedzie...:no:

Gabi Przepis pierwsza klasa. Próbowałam, sosik wyśmienity:-D:rofl2::-D

Ja tez :-D:rofl2::-D

!
Co do tematu adopcji , to ja zastanawiałam sie nad tym ( wspólnie z mężem ) jeszcze zanim zaczęłam staranka , to super pomysł !
Ale nie należy sie poddawać trzeba walczyć , bo macierzyństwo to coś wspaniałego, tak myślę , a za niedługo się przekonam :tak::laugh2::tak:

Swiete slowa Dlaczegotak! Trzymam kciuki za Malenstwo

Agnieszka22, magdaim83, JM, jm80 i Jola witam Was serdecznie i bardzo Wam wspolczuje. Przytulam Was mocno, bo wiem jak boli. Wszystkie tu wiemy i obiecujemy wsparcie.

Ptaszynka :-) Tola :-) Joasia:-) Dlaczegotak:-) Miroslava:-) poglaskajcie brzuszki od wirtualnej cioci. Mam nadzieje, ze zadnego brzuszka nie pominelam... Jesli tak to prosze mi wypomniec ale wybaczyc.

Pozostalym dziewuszkom cmokasy!!!! A Aniowym, Dagusiowym i Ikusiom maluszkom caluski w slodkie pietki i lapeczki.
 
Cze dziewczynki,
witam sie po swietach :-) nie mialam kompa, bo bylam i jestem w Polsce :-)
Witam wszystkie nowe dziewczyny. Bardzo mi przykro, ze musialyscie do nas dolaczyc :-(Ale z nami bedzie Wam razniej :tak:

Jezyku- kochana :-) ciesze sie z twojej wysokiej tempki :tak: to dobry znak :tak:Z ta tempka jest tak- w dniu owu spada o pare kreseczek, by nastepnego dnia wzrosnac! I byc na stalym poziomie :-) Ja mialam po @ 36,6 w dniu owu po szczycie sluzu spadek do 36,4 a nastepnego dnia 36,8 i dzien pozniej 37,00 a teraz mam od paru dni 37,2 :-) Dzis miala byc @ ale czy przyjdzie???? zobaczymy Mam nadzieje, ze do ciebie nie zawita @ TRZYMAM KCIUKI:-):tak:

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE :-)
jm80 witaj super, ze jestes znow z nami:-);-)
 
Czesc Muffy :-)Mam nadzieje, ze pobyt w Polsce i pooddychanie polskim powietrzem dal Ci zastrzyk pozytywnej energii :-) I MOZE COS JESZCZE????

A na marcoweczkach podczytalam o Ewie33:

Ewa urodziła Tosie giganta:szok::biggrin2: 4410 g i 62cm:biggrin2::biggrin2::biggrin2:

WIELKIE GRATULACJE EWUS! ZUCH JESTES DZIEWCZYNA!!!!
 
reklama
dziewczyny nie testuje bo jakos nie chce się nakręcać jeszcze a @ lubi mi się spóźniać więc zobaczymy a poza tym na tej wsi nie ma apteki :-D

muffy a może bysmy tak w jednym terminie miały fasolki zyczę ci tego z całego serduszka
I wam wszystkim tego życzę

Ja narazie staram się o tym nie myśleć co ma byc to bedzie a nie chciałabym bym sie rozczarować bo chyba pekne wtedy
 
Do góry