reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Gabi przepis na gofry holenderskie
30 dkg mąki
2 jajka (białka ubić)
75 g cukru pudru,
1/2 kostki masła( roztopionego)
1/2 litra mleka,
15 g proszku do pieczenia,
szczypta soli
Wszystko razem wymieszać dokładnie mikserem a na koniec dodać pianę z białek. Mi naprawdę smakują:tak:
 
Cześć.
Dawno mnie nie bylo bo mialam zpsuty komputer :-( ale jestem w trakcie nadrabiania :)

Jutro robię tescik, a moze w piatek hmm jeszcze nie wiem ale wydaje mi się że nic z tego. Nie czuje się ciążowo, poza tym temp. nie za wysoka. Nie mierzylam wczesniej wiec niewiem jaka byla moja temp. przed owu ale i tak jest dosc niska.
Ile powinna miec "prawidlowa" temp. w pochwie? ja rano mialam 37,0, fakt ze wczoraj ale wieczorem mialam 37,9 ale to wieczór to tez inaczej.
 
:happy:Cześć dziewczyny po świętach. Ja wróciłam wczoraj późnym popołudniem...i jestem z siebie dumna...pierwszy raz w życiu wybrałam się sama autem w taką daleką podróż :szok:(400km w jedną stronę)...troche psychicznie odpoczełam...ale wyobraźcie sobie że mój "facet" były, miał czelność wysłać mi piękne życzenia świąteczne:wściekła/y:...tylko gdzie był jak przechodziłam przez to wszystko....?????????? Ja już podjęłam decyzje - nie chce go znać...nie jest wart tego ...
 
batonik24 masz rację, faceci powinni być przy nas wtedy, gdy ich potrzebujemy, a nie tylko wtedy gdy im jest wygodnie!!!!:angry:
A, no i gratuluję odwagi 400 km.... nieźle:-)
 
batonik24 masz rację, faceci powinni być przy nas wtedy, gdy ich potrzebujemy, a nie tylko wtedy gdy im jest wygodnie!!!!:angry:
A, no i gratuluję odwagi 400 km.... nieźle:-)


:rofl2: masz racje...powoli się uodparniam na to wszystko...chociaż wiem że jeszcze dużo przede mną...ale jestem dobrej myśli...poza tym,nie uznaje takiego czegoś jak życzenia przez smsa, to oznacza,że tak na pawde mu nie zależy,bo gdyby było inaczej to złożyłby je osobiście...
 
Dlaczegotak - wróciłam,bo się tylko na chwię zgubiłam;-)
Póki co - dalej mój organizm strajkuje...i czeka mnie wizyta u gina...(wolę iść do dentysty,niz do ginekologa:sorry2:)...
a Ty jak się miewasz???:)
Batonik24 - ja też jestem z Ciebie dumna;-) (jeśli mogę oczywiście)...400 km to jest kawał drogi:) nie znam tematu z tym byłym i sms'ami,ale jak będę mieć chwile,to obiecuję poczytać trochę wstecz;-)
miłego popołudnia Kobiety;) buziaki
 
Na pewno będzie dobrze Dlaczegotak - Twoja Dzidzia urodzi się zdrowa i piękna:)...(chociaż Ty i tak nie przestaniesz się martwić - jak każda mama);-) dbaj o siebie i dzidzię;-)
I bądź dobrej myśli...ja wciąż jestem,że może kiedyś i ja dołączę do grona szczęśliwych mam:]
 
reklama
mnie też w ciąży bardzo urosły piersi...i bardzo bolały...i tyle...
a co na to mówi lekarz??
 
Do góry