reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam wszystkie mamy aniołku
Ja sama jestem po 2 poronieniach. Pierwsze 9.01.2007 w 7 tdc, i teraz 20.03.08 6tdc.
Mam do Was pytanie jakie badania należy zrobic zeby wykryc przyczyne poronien? jak długo one trwaja?? Tak bardzo chcialabym na Swięta Bożego Narodzenia miec pod serduszkiem swoje maleństwo ale boje sie po tych dwóch poronieniach... Dodatkowo kiedys stwierdzono mi PCO ale oczywiscie zadnych badan nie mialam robionych tylko z obrazu usg. Czy mamy szanse jeszcze na dziecko??Bo czasem trace nadzieje..Te święta były smutne:(((
Gratulacje dla tych którym się udało-to daje nadzieje ze nam czekającym tez sie uda i bedziemy patrzec na nasze malenstwo jak spi..a jakie badania nalezy zrobic zeby nastepna ciaze zakonczyla sie sukcesem??Czy ktos z was leczył sie po poronieniu w prywatnej klinice ginekologiczno-położniczej w Katowicach na Lubinowej3??Ja chodze do dr ślęczki jest super ale wolalabym miec inf od was kochane kobietki ktore tez to przeszlyscie co robilyscie zeby bylo dobrze??
W ten "wiosenny"dzien zycze nam wszystkim oby wiosna przyniosla nam nadzieje i kolejne fasolki:)
 
reklama
Przed okresem temp spada jesli utrzymuje sie powyzej 37 przez kilka dni a okresu nie ma to mozna powoli sie cieszyc....tak mi powiedzial kiedys moj gin. Podobno temperatura moze spasc nawet kilka godzin przed spodziewana @. Jesli po owulacji wzrosnie i utrzymuje do @ to super bo znaczy ze byla owulacja czyli jest szansa...czyzbys podejrzewala ze jestes w ciazy:)))?zycze ci z calego serca zeby sie udalo, temperaturka nie spadła i małpiszon@ nie przyszedl...
A i jeszcze jedno istotne- jak juz jestesmy w ciazy tez powinno sie mierzyc temp gdyz znaczny spadek moze byc sygnalem ze dzieje sie zle i moze dojsc do poronienia-niestety ja z tej radosci i z tego ze bralam na podtrzymanie leki odpuscilam sobie i stało sie.....:-( O adopcji tez juz myslalam ale zobaczymy co bedzie po badaniach
 
To pachnie mi fasolka:)..lec i rob test a jak nic nie wykaze to do lekarza bo moze to byc cos powazniejszego......ale czuje ze to fasolka:)
 
Mierzyłam takim termometrem elektrycznym i nie od razu po przebudzeniu tylko troche poźniej.
Nie ciesze sie jeszcze raczej jestm przerazona byłam ostatnio chora i brałam polopiryne i inne tabletki i piłam winko na chrzcinach i w ogóle...
Ale chciałabym zobaczymy czy nadejdzie @ bede was informowac na bieżąco, a narazie sie pomodlę że jeśli fasolka tam jest to niech się rozwija zdrowo.

magda powinnaś wymusic na swoim ginekologu wszystkie badania i na toxo i na cytomegalię, badanie w kierunku tarczycy, dziewczyny lepiej się w tym orientuja więc na pewno ci napisza więcej:-):tak:
 
Odebrałam już wyniki krwi kacperka i na moje oko są dobre ale jeszcze nie byłam konsultować z lekarzem bo czekam na wynik kału.
I czekam na Gabi ona pewnie lepiej zna sie w ynikach i powie mi na co szczególnie zwrócić uwagę
 
Hej,jest Gabi:-D także Agnieszka,pytaj.Ważne to chyba,żelazo,Hemoglobina i hematokryt,żeby wysokie było:tak: I Trzymam kciuki;-)
Witam nowe koleżanki.:-(
Ikuś,nie denerwuj się,daj sobie czas,wsio się ułoży
O przepraszam,czasu nie mam poodpisywać,ale pozdrawiam wszystkich.Papa.
 
reklama
Do góry