reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Kobietki, tak sybko pojawiają się nowe posty,że nie nadążam za Wami:)
Post_ptaszyna, Muffy - fajnie być znowu z Wami:) tęskniłam:)
Ewa - GRATULACJE;-)
Modroklejka, Maggie2412 - witajcie Kobietki:)
Jezyk - ja również trzymam mocno kciuki:)
Buziole dla Was wszystkich...fajnie jest do Was wrócić;)
 
Wesołego po świętach :-) :-) :-)

Nawet nie czytam, musiałabym chyba pół nocy na to poświęcić...

Pozdrawiam Was serdecznie, gratuluję wszystkim, którym należa się gratulacje :-)

Całuski
 
Ewa Gratulacje brawo brawo:-D:-D:-D:-D ucałuj malenstwo od Cioci
Wszystkim innym miłego dnia. zmykam do pracy:baffled: haaa ale już niedługio. w połowie kwietnia już bede siedzieć w domku i pichcić obiadki dla meza jak dlaczegotak:-)... Mąż nie moze się doczekać:happy:
 
Hej kobietki......super slyszec ze Wam sie udaje to napawa optymizmem...balam sie ze PCOS moze spowodowac ze nie bede miala dziecka ale widze ze nic straconego. Teraz czekam i odliczam dni do najblizszej wizyty i rozpoczecia badan...mam nadzieje ze juz wkrotce moze w wakacje ja tez bede ie cieszyc ze swojej fasolki...
Dziewczyny testujcie bo my sie tu tez denerwujemy i nie mozemy doczekac:)....
Trzymam kciuki i zycze wszystkim fasoleczek:)...
A tak wogole ile trwaja takie badania po poronieniu??
 
Ewa Wielkie, wielkie gratulacje, niech maleństwo rośnie, a mamusia odpoczywa. Kochana jak znajdziesz czas, to daj znać, co u Was słychać. Pozdrawiam Cię serdecznie, trzymaj się :-)
 
reklama
hehehe u mnie tez sniegu kupa...od niedzieli wielkanocnej jest u mnie siostra wiec i smiechu jest cała kupa..jakos mi z tym lepiej.
mam super przepis na deserek-mus z białej czekolady z marakuja...moze dzis zrobie? w cholere z dietami!
 
Do góry