reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dorotka - przesuń na sama góre strony forum Baby Boom , widzisz zielone logo Baby Boom ? pod zielonym logo jest taka różowa linia , jako pierwsza pozycja są ustawienia widzisz ? Kliknij je !
 
reklama
Dorotka ! zrób wszystko jeszcze raz krok po kroku , powoli tak jak ci napisałam , skopjuj dobry kod BB ( cały ! ) wklej w miejsce podpisu ( sprawdź czy się wkleił ) i nie zpomnij potwierdzić ! ( zapisz podpis ) musi zadziałać ! nie ma siły ! :tak:
 
Hej babeczki.

Ależ miałam panikarską nockę. O północy młody poszedł sobie spać i przekimał w spokoju do 5 rano - o tej porze zawsze mnie budził więc teraz już bez rzadnej zachęty z jego strony obudziłam się. Czekam na kopy, a tu cisza. no to zaczynam intensywne myslenie kiedy ostatnio się wiercił i okazuje się, że jak siedziałam przed kompem to ze 2 razy fiknął i tyle. Już w głowie zaczyna się tworzyc makabryczny scenariusz ale myślę sobie - potrzęsę mieszkaniem to może wstanie. No i trzęsę tym brzucholem na wszystkie strony i czuję leciutkie przesuwanie. I znowu panika czy to był ruch czy przez to trzęsienie ciałko się przesunęło i tyle. Myślę sobie - poczekam do 8 i jakby co chłopa w samochód i do szpitala. A ten mały skubanek obudził się o 8 i zaczyna szaleństwa. No myślałam, że zdechnę. Jak zacznę kiedykolwiek wyzywać, że sie kręci albo po urodzeniu płacze w nocy i spać niedaje to zasuńcie mi takiego kopsztala w du***a żebym się nogami nakryła!!!

Ewelka - mały do świąt pewnie czeka. Może mysli, ze coś na zająca dostanie...;-)

Uściski for All
 
Witajcie no wreszcie moge wam powiedziec ze jestem w ciazy i jak narazie wszytsko jest oki.W tamtym tygodniu trafiłam do szpitala z nieposciągliwymi wymiotami ciężarnych ale to jak mam tak zawsze.To moja 4 ciąza ale mam przy sobie tylko 1 synka no i 2 pociecha w brzuszku.Dostałam mnóstwo leków które ratuje moje dziecko i tak łykam sobie co dnia wszytsciutko aby nic mu nie brakowało. Poczekam na zsuwaczek az inna wspanmiała cięzarówka mi w tym pokoaze co i jak sie z ty robi. Powiem wam ze jestem duuuuuuużą panikarą i boję sie tej ciązy chyba najbardziej na swiecie.Wiadomo dlaczego.Z obiczen lekarzy to juz 10 tc troche duzo jak dla mnie ale wszytsko pewnie sie juz niedługo wyrówna.Pozdrawiam reszte zafasolkowanych kolezanek i te które na to z ustęsknieniem czekają - wiem cos o tym.Z męzem walczymy o dziecko 2 lata i moze tym razem uda nam sie. Wierzymy w to bardzo i za kazdym razem przed usg nogi nam miekna i serce łapiemy.Całuski i do usłyszenia
 
reklama
Do góry