reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dorotka a kopiujesz ten adres tam gdzie jest URL ? jak tak to musi wyjść

ewa gratuluję fasolki!!!!

batonik nie zamartwiaj się może sobie to wszystko poukłada i wróci a jak nie wróci to jego strata, pamietaj Ty juz nigdy nie będziesz sama już masz swoja fasolkę

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i wszystkim wysyłam ciepłe fluidki i buziaki:-)
 
reklama
Hej babeczki.

Ewulka - GRATULACJE!!!

Batonik - dziewczyny mają rację - odczekaj jakiś czas aż się uspokoicie oboje i dopiero porozmawiajcie. I nic sie niemartw - niebędziesz sama.

No własnie co to za sekrety???????

Cmokaski
 
Ja na chwilkę w czasie przerwy w leżeniu i w walce z przeziębieniem. Mąż zagonił dzieci do łóżek i pojechał do pracy na nockę( elektrownia). Mnie też zagonił, więc skorzystam, że go nie ma:(- tylko mnie nie wydajcie.
Ewa- trzymaj się ciepło, szczególnie, że zima wraca na kilka dni.
Batonik- łatwo radzić komuś, szczególnie jak się jest w lepszej sytuacji. Ale spróbuję. Jak się już prześpisz, pomyśl czy przyczyna konfliktu nie jest do załagodzenia. Może przez emocje powiedziało się coś, czego się żałuje. Często jak jest, prawda? Czy to burza do przegonienia czy czubek góry lodowej? O co warto walczyć i zabiegać, żeby potem nie żałować i nie zarzucać sobie czego? Dziewczyny mają racje na pewno pisząc o czasie danym sobie na przemyślenia i ochłonięcie. Trzymam kciuki
 
Batoniku słodki, biedaku. To nie jest najlepszy moment na takie zmartwienia... Kochasz? Jeśli kochasz, to wiesz co masz robić. Pamiętaj, emocje są zawsze nagorszym doradcą. Niespodziewałabym się pozytywnej reacji na wykrzyczaną wiadomość - to takie drobne usprawiedliwienie Twojego partnera. Napewno do niego za chwilę wszystko dotrze. Mam nadzieję, że to tylko drobna sprzeczka - przecież dzidzia chyba planowana? To mówi wszystko za siebie. Bądź spokojna i cierpliwa... Powodzenia, wszystko się ułoży. Jak mawiała Ania z Zielonego wzgórza: "jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów" :-). Powodzenia :-)

Dziewczyny, a propos suwaczków - czy muszę przy każdym poście kopiować je na nowo?

 
Hej,kochane,nie mam czasu Was poczytać:zawstydzona/y:
Zobaczyłam tylko,że Ewulka jest w ciąży:-):-):-) Suuuuuper,trzymam kciuki bardzo mocno:tak::tak::tak:
Ja mam operację dopiero w kwietniu,ach ta nasza służba zdrowia:angry:
Tak po za tym nico ciekawego.
Buziaki dla wszystkich.Papapapa.
 
reklama
Do góry