reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć laseczki!!! Raczej na 100% ciąża byłam na usg ale jeszcze nic dobrze nie widać dziś ide znowu do mojego ginka. Niestety mam inne zmartwienie...zupełnie nie wiem co mam robić, głupio mi o tym pisać, ale pokłóciłam się z moim partnerem i to chyba na dobre nawet nie zdążyłam mu powiedzieć ....nie wiem co mam robić...nigdy mu nie wybacze...jaki ten los przewrotny...zostałam teraz sama jak palec z tym wszystkim...Nie wiem co robić :(
 
reklama
Ewuśka - czekalam na ciebie od rana na gg ? i co nie doczekałam się ! No to wstawiamy tego suwaka ! dobrze że powiedziałaś laseczkom , bo mnie już tak korciło żeby im powiedzieć , ale trzymałam sie dzielnie i ani nie pisłam słówka !

Ha ha ha a to nie koniec niespodzianek ... ale nic nie powiem ciii :-p

Batonik - przykro mi :-( ale musisz mu powiedzieć , może jednak spróbujecie sie pogodzić ? To bedzie wasz wspólny dzidziuś :tak:
 
Cześć laseczki!!! Raczej na 100% ciąża byłam na usg ale jeszcze nic dobrze nie widać dziś ide znowu do mojego ginka. Niestety mam inne zmartwienie...zupełnie nie wiem co mam robić, głupio mi o tym pisać, ale pokłóciłam się z moim partnerem i to chyba na dobre nawet nie zdążyłam mu powiedzieć ....nie wiem co mam robić...nigdy mu nie wybacze...jaki ten los przewrotny...zostałam teraz sama jak palec z tym wszystkim...Nie wiem co robić :(

Batonik najwazniejsza jest teraz dzidzia :tak: narazie sie nie stresuj bedzie dobrze
a partnerowi powiec o dziecku napewno sie wtedy wszystko ulozy :tak:.
U mnie i mojego mezusia jest podobnie ja myslalam ze jak bede w ciazy to on mnie na rekach bedzie nosil a nosze go ja na tych rekach hi wodole sie nie zmienil
troche jest to spowodowane tym ze on czeka do 10 marca na usg czeka
az lekarz potwierdzi bijace serduszko bo jak bylam ostatnio bylo za wczesnie i byl
tylko pecherzyk a moja ostatnia ciaza byla bez bijacego derduszka wiec M czeka
jak to sie rozwinie ,czeka kiedy moze sie tak naprawde cieszyc i ja tez na to czekam
i z dnia na dzien bardziej fiksuje :wściekła/y: ze ten czas tak pomalu leci :dry:
 
Dlaczegotak widzisz pod tym co ja napisalam jest taki znak zapyatnia a to pojawialo sie
jak kopiowalam suwaczek wiec to chyba jest ten moj suwaczek kurcze ale co ja zle robie ?
 
Aga 1108 - zdążyłam mu to wykrzyczeć zanim zabrałam wszystkie swoje rzeczy...chyba się tym nie przejął...Boże dlaczego to życie jest takie ciężkie...nie wiem co o tym wszystkim myśleć... :(
 
Batonik- uspokuj się, pozwól troche opaść emocjom i porozmawiajcie na spokojnie, krzykiem nic się nie zdziała
 
Ewulka - tak bardzo się cieszę!!!!!! GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-)

Batonik - przykro mi ze tak się poukładało:-( ale daj Wam trochę czasu....może jeszcze wszystko się ułoży......tak czy inaczej....sama nie zostaniesz....
Daguś - no i tu go masz - On czeka na prezenty!:-)

Miłego weekendu dziewczynki!!!
pa,pa
 
reklama
Do góry