reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dagus, trzymam kciukasy za ekspresowe rozpakowanko! :tak:
Ikus, Ewus - jak wyzej :tak::tak:Kciukasy!
Joas! Dobrze, ze wszystko OK :tak:. Bo ja sie juz zaczynalam martwic gdzie Ty sie nam podziewasz.

U mnie wszystko OK, tylko mam jakies totalne spietrzenie w pracy no i najdrozszego w domu, troche przeziebionego, wiec ``nadrobie`` pewnie dopiero w niedziele. Trzymajcie sie babeczki! :-)
 
reklama
Hej babeczki.

Po wizycie u gina - wszystko pozamykane i przez 2 tyg nic się niepowinno dziać:wściekła/y:. Następna wizyta 11.03 (czyli 4 dni po terminie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:).


JoannA - też miałam skórcze. Brałam magnez i wychamowało. Współczuje strachu z całego serca ale ważne, że wszystko jest wporządeczku - mała fika, szyjka zamknieta.:-)

Izulka - pocieszę Cię, że praca w podstawówce też niestety nienależy do najłatwiejszych. Większość uczniów ma w "głębokim poważaniu" to czego ich uczysz, a rodzice zamiast pilnować dzieci przychodzą z pretensjami do nauczyciela że nienauczył, że materiał za trudny, że za dużo zadane itp.:dry:

Ika_s - mnie od razu lekarz powiedział, że mam się nieprzywiązywać do terminu porodu. Zaczynam się więc godzić z tym, że młody pojawi się przed samą Wielkanocą - tak mi gin obiecał.;-) Natomiast mój chłop nabija się ze mnie i mówi, że dobrze bedzie jak w kwietniu urodzę.:angry:

Dorota - i jak po sadyście samopoczucie???


Pozdrawiam wszystkie czytaczki. Miłych snów
 
No Dzisiaj pierwsza była Daga :-D 00:06 więc ja jestem druga.
Nie bylo mnie wczoraj wieczorem , bo byłam ze znajomymi w restauracji ( jest blisko mojego domu , mieszkam tu 3 lata i nawet nie wiedziałam o jej istnieniu ) Super zrobiona na taką " starodawną " z kominkiem na środku , balkonami , drewno i kamień super ! Bedziemy teraz często tam chodzić i powiem wam że ceny całkiem przystępne np. deser lodowy w pucharku 5 zł , żurek ( talerz ) 3 zł , piwo 0,5 - 4,50 zł troszke droższe są mięsa ( dziczyzna ) ale tego i tak nie będe zamawiała :baffled: , maja przebogate menu i naprawde stylowy wystrój. A dzisiaj o 11 przychodzi do mnie kumpela , będe jej robić tipsy , też miałam sobie wczoraj zrobic , ale mi sie nie chciało :zawstydzona/y:

Joasia - tak właśnie podejrzewałam :-( długo cie nie było , ale nie chciałam krakać , całe szczęście że jest ok ! Dzidziuś już duży ! Cieszę się że tak szybko do nas wróciłaś !

Jak mi jeszce raz ktoś powie że ciąża to taki piękny beztroski okres w życiu kobiety to kopnę w du*ę - Przysięgam ! :wściekła/y:

tym optymistycznym stwierdzeniem kończe i życze miłego dnia Panienki !
 
Hej babeczki.

Po wizycie u gina - wszystko pozamykane i przez 2 tyg nic się niepowinno dziać:wściekła/y:. Następna wizyta 11.03 (czyli 4 dni po terminie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:).


JoannA - też miałam skórcze. Brałam magnez i wychamowało. Współczuje strachu z całego serca ale ważne, że wszystko jest wporządeczku - mała fika, szyjka zamknieta.:-)

Izulka - pocieszę Cię, że praca w podstawówce też niestety nienależy do najłatwiejszych. Większość uczniów ma w "głębokim poważaniu" to czego ich uczysz, a rodzice zamiast pilnować dzieci przychodzą z pretensjami do nauczyciela że nienauczył, że materiał za trudny, że za dużo zadane itp.:dry:

Ika_s - mnie od razu lekarz powiedział, że mam się nieprzywiązywać do terminu porodu. Zaczynam się więc godzić z tym, że młody pojawi się przed samą Wielkanocą - tak mi gin obiecał.;-) Natomiast mój chłop nabija się ze mnie i mówi, że dobrze bedzie jak w kwietniu urodzę.:angry:

Dorota - i jak po sadyście samopoczucie???


Pozdrawiam wszystkie czytaczki. Miłych snów

Hej witam sie i ja :-) po dentyscie fajnie nawet nie balam sie tak jak zawsze ;-)
 
Dziewczyny mam juz nastronie suwaczka swoj suwaczek nawet jakas rejestracje zrobilam
ale teraz kompletnie nie wiem co dalej :-( sa tu jakies kody ale jakies dlugie
cale nazwy stron pisza i nie wiem co mam wpisywac pomozcie ?
 
:)
no to ja trzecia dzisiaj.
Jak zwykle w biegu tuż przed startem do pracy.

Asiu ciezkie chwile przezyłaś, dobrze że już to za tobą. Ściskam mocno:-)
daga.p młody coś się nie spieszy. No ale po co jak ma tam taki wypas:tak:
ika. została Ci tylko KAMASUTRA :-D:-D:-D Trzymam kciuki za szybkie prucie.

Ja dzisiaj ledwo zywa. Wczoraj fitness, potem pęd po sklepach. Zrobiłam zakupy troszkę dla małej. Mozna powiedzieć że pierwsze, bo to co zamówiłam przez neta jeszcze nie przyszło. rozwaliły mnie na maxa takie małe skarpetki. Kurcze wiedziałam że sa małe ale że aż tak:szok:.
No i młoda ma już pierwszą sukienkę, jak to mąż mówi w moim ulubionym kolorze czyli w paski, he he :tak::tak:
nie wiem skąd tyle energii ale jak wróciłam do domu (po 20 tej) to jeszcze kuchnię posprzątałam i zoibiłam andruta dla małżonka:-):-) no bo ja nie mogę.:no: Ale dzięki temu od 3 tygodni (kiedy to miałam 10 kg na plus) nic więcej nie przybyło a brzuszek rośnie.:-):-):-)
Dzisiaj za to bolą mnie wszystkie mięśnie ale mam jakiś taki kosmiczny zastrzyk energii.
Pozdrawiam dziewczynki wszystkie i biegnę do pracy.
pa pa
 
no to ja jestem i ja:-)
Hej dziewczynki. dzis już piątek.... jak dobrze....chce mi się już weekendu.
Dziś przychodzą do mnie przyjaciółki na "lampkę winka" :-) a w sobotę jedziemy na rocznice ślubu do moich rodziców.

Joasiu - tak się własnie zastanawiałam co sie z Toba dzieje, ale nawet mi do głowy nie przyszło ze może dziać się coś niedobrego. Na szczeście sytuacja opanowana i juz będzie tylko dobrze i lepiej!!!!:-):tak:

Dlaczegotak - to rzeczywiście tania ta knajpa! u nas z lupą takiej szukać.....a i tak się nie znajdzie, niestety :dry:
Co do beztroski ciąży to w naszych przypadkach niestety ciąża nigdy nie będzie beztroska i wolna od zmartwień ale na pewno będzie czymś pięknym, wyczekanym i upragnionym.
Maggie - ciesz się najdroższym i korzystaj z Jego obecności :-);-):-)

Izulka - zdrowiej!!
Daguś - ale w marcu urodzisz!!!:-):-) Maluch pewnie czeka na lepszą pogodę, słonko, kwiatki i takie tam....

miłego dnia dziewczynki!!!
 
Dorota - nie wiem na jakiej stronie jestes najlepsza jest ta co my mamy z niej suwaczki , kliknij na suwaczka , otworzy się stonka , klikasz pragnancy tickers wpisujesz datę porodu , wybierasz jak ma wygladać , klikasz get my ticker , potem na dole stronki klikasz: yes, I know .... wybierasz środkowy BB kod , kopjujesz , potem klikasz na stronie Baby Boom ustawienia , edytuj podpis, w tabelce edytuj podpis wklejasz kod i klikasz zapisz podpis i już !
 
I ja się meludję:-) dzień dobry

Joasiu - przegoń skurczybyki gdzie pieprz rośnie:tak:

Izulka - miód, cytrynka, łóżeczko:tak:...dużo zdrówka !!:-)
Daga - jeszcze troszke i maluszek bedzie z Tobą, ta końcówka strasznie
się dłuży:tak:

Dorota, Ewelka, Ikas, Maggie, Dlaczegotak, Ewa, Gabi, Tolka:-):-):-)
 
reklama
Dorota - nie wiem na jakiej stronie jestes najlepsza jest ta co my mamy z niej suwaczki , kliknij na suwaczka , otworzy się stonka , klikasz pragnancy tickers wpisujesz datę porodu , wybierasz jak ma wygladać , klikasz get my ticker , potem na dole stronki klikasz: yes, I know .... wybierasz środkowy BB kod , kopjujesz , potem klikasz na stronie Baby Boom ustawienia , edytuj podpis, w tabelce edytuj podpis wklejasz kod i klikasz zapisz podpis i już !

wiem jestem tepa ale nie wiem gdzie sa ustawienia na Baby Boom ?
 
Do góry