reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny czy to możliwe, że 5 tygodni po cc dostałam @?
Nie wiem czy pamiętacie, ale mój Synek nie żył w chwili porodu, więc piersią nie karmie. Już ponad tydzień nie miałam odchodów połogowych. Pisałam do lekarza, ale na ta chwili brak odzewu. Mam objawy takie okresowe: ból pleców i podbrzusza, ale nie wiem czy mogło to przyjść już 5 tygodni po cc.
 
5 posiłków dziennie to podstawa
Naprawdę wy patrzycie ile posiłków jecie dziennie? Jak to działa w praktyce? Np: jak jesteście głodne jeszcze po tych 5 posiłkach to idziecie spać głodne? Albo jak najecie się 4 posiłkami to jecie kolejny mimo najedzenia?
Zastanawia mnie to bo ja nigdy nie patrzyłam na to ile posiłków jem.
 
Hej, wizytę miałam na 15.15. Widziałam mojego synka 😍 wspaniałe 😊
Dzisiaj mam bardzo dobry dzień i chyba powoli zaczynam wierzyć, że wszystko jest dobrze ❤
Super ;* wiedziałas wcześniej że będzie chłopiec? Czy teraz to potwierdziłas?
Ja już miałam tylke USG i nikt jeszcze nic nie powiedział. Mam zamiar teraz w czwartek dr Janosz zapytać. To już 17 tc.
 
Dziewczyny czy to możliwe, że 5 tygodni po cc dostałam @?
Nie wiem czy pamiętacie, ale mój Synek nie żył w chwili porodu, więc piersią nie karmie. Już ponad tydzień nie miałam odchodów połogowych. Pisałam do lekarza, ale na ta chwili brak odzewu. Mam objawy takie okresowe: ból pleców i podbrzusza, ale nie wiem czy mogło to przyjść już 5 tygodni po cc.

Wydaje mi się że to jak najbardziej możliwe
 
Naprawdę wy patrzycie ile posiłków jecie dziennie? Jak to działa w praktyce? Np: jak jesteście głodne jeszcze po tych 5 posiłkach to idziecie spać głodne? Albo jak najecie się 4 posiłkami to jecie kolejny mimo najedzenia?
Zastanawia mnie to bo ja nigdy nie patrzyłam na to ile posiłków jem.
Jesli ma sie cukrzyce lub zapobiega zeby jej nie dostac to 5 posiłków rozklada sie Tak by ostatni byl pozno..ja mam 21.30 ostatni pomiar cukru i jedzenie zeby dziecko nie bylo glodne tak lekarz kazal nie wcześniej zeby nie glodzic dziecka
 
reklama
Do góry