reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Na którą masz wizytę? Widziałam swojego Bejbika ostatnio 5 tygodni temu? Musiał się dużo zmienić :D Ja mam wizytę w czwartek :) Daj znać jak po wizycie. SOki dzisiaj kupie :) muszę więcej pić, a nie lubię samej wody :)
Hej, wizytę miałam na 15.15. Widziałam mojego synka 😍 wspaniałe 😊
Dzisiaj mam bardzo dobry dzień i chyba powoli zaczynam wierzyć, że wszystko jest dobrze ❤
 
reklama
@Sandra094 Zrobiłaś bete?

@nnat. Rób jak lekarz każe. Stan zapalny jest gorszy niż przyjęcie antybiotyku.

@Zabulinka_86 Nie jest to bardzo zły wynik, ale wymaga kontroli endokrynologa. Nie martw się na zapas. Bywa że zanim kobiety się zorientują to TSH jest powyżej 10, a wszystko dobrze się kończy.

@Wiatraki Gratuluje udanej wizyty! A imię już wybrane?
 
Nie, nie robiłam. Jeśli zrobię to dam znać.
@Sandra094 Zrobiłaś bete?

@nnat. Rób jak lekarz każe. Stan zapalny jest gorszy niż przyjęcie antybiotyku.

@Zabulinka_86 Nie jest to bardzo zły wynik, ale wymaga kontroli endokrynologa. Nie martw się na zapas. Bywa że zanim kobiety się zorientują to TSH jest powyżej 10, a wszystko dobrze się kończy.

@Wiatraki Gratuluje udanej wizyty! A imię już wybrane?
 
Dziś zrobiłam betę i mam 157,5, czyli wszystko ok. Zrobiłam też progesteron, który wyszedł 19,05, czyli przy dolnej granicy. Czy tu już powinno się brać luteinę? Do tego zrobiłam TSH i trochę się przeraziłam bo wyszło 3,88. Przy tej ciąży co poroniłam miałam TSH 2,6 i dostałam euthyrox 25 i TSH było ok. 2. Poroniłam w marcu i dalej miałam zalecone brać euthyrox i tak biorę. W sierpniu ostatni raz badałam TSH i było ok. 2. Czy te 3,88 to już strasznie dużo? Jutro idę do ginekologa, ale się trochę stresuję.
Luteina moim zdaniem nie zaszkodzi :) a tsh, tak jak pisze witch, nie ma powodu do stresu ale trzeba skonsultować z lekarzem :)

Hej, wizytę miałam na 15.15. Widziałam mojego synka 😍 wspaniałe 😊
Dzisiaj mam bardzo dobry dzień i chyba powoli zaczynam wierzyć, że wszystko jest dobrze ❤
Super! Trzymam kciuki ;)
 
Dziewczyny robię testy owulacyjne i w SB wyszedł mi taki na maksa pozytywny że druga krecha była grubsza i bardzo ciemna. Brzuch mnie później bolał tak silnie. Byłam pewna że to owulacja. Ale temperatu niska bo w granicach 36,38-36,54.
Dziś 34dc.
Macie pomysł co się dzieje lub co z tym robić?
Poroniłam we wrześniu i ten bałagan hormonalny ciągnął się do początku listopada. Jakoś 31.10 zaczął mi się "normalny" okres. Później długo plamienia co jakiś czas. No i tak się to ciągnie a ja już coraz bardziej tracę nadzieję..
 
Jestem dzisiaj już po wizycie. Usg mi nie zrobił bo miałam 14 listopada robione. Dostałam wyniki testu sanco fasolka jest zdrowa to najważniejsze a będę miala dziewczynkę. Kolejne wizytę mam 19 ggrudnia i wtedy zobaczę moja dziewczynkę. Trochę długo ale muszę wytrzymać. Za to lekarz powiedział zero cukru pod każdą postacią i mam przejść na dietę może abym nie dostała cukrzycy ale nic o tym nie wspomniał. Bo miałem glizkoze robiona 9w1d i wynosiła 97. Ja jedynie cukruje herbatę słodkich rzeczy mało co jadam.
 
Taki wynik na czczo niektórzy już traktują w ciąży jako cukrzycę. To nie chodzi tylko o cukier w czystej postaci. Musisz zwrócić uwagę na to co jesz unikać białego pieczywa, jeść regularnie co ok 3 h i będzie ok :)
Jestem dzisiaj już po wizycie. Usg mi nie zrobił bo miałam 14 listopada robione. Dostałam wyniki testu sanco fasolka jest zdrowa to najważniejsze a będę miala dziewczynkę. Kolejne wizytę mam 19 ggrudnia i wtedy zobaczę moja dziewczynkę. Trochę długo ale muszę wytrzymać. Za to lekarz powiedział zero cukru pod każdą postacią i mam przejść na dietę może abym nie dostała cukrzycy ale nic o tym nie wspomniał. Bo miałem glizkoze robiona 9w1d i wynosiła 97. Ja jedynie cukruje herbatę słodkich rzeczy mało co jadam.

A no i gratuluję dziewczynki ! :) jakieś pomysły na imiona już macie ? [emoji173]
 
reklama
Taki wynik na czczo niektórzy już traktują w ciąży jako cukrzycę. To nie chodzi tylko o cukier w czystej postaci. Musisz zwrócić uwagę na to co jesz unikać białego pieczywa, jeść regularnie co ok 3 h i będzie ok :)

A no i gratuluję dziewczynki ! :) jakieś pomysły na imiona już macie ? [emoji173]
No właśnie ograniczę cukier i zacznę jeść ciemne pieczywo i 5 posiłków dziennie.

Na dziewczynkę sporo podoba nam się jagoda oliwka ada iga lub Antosia. Mamy trochę czasu napewno coś wybierzemy z tych.
 
Do góry