reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@nnat. ewidentnie te kłujące bóle należaly do pęcherza. Wzięłam pierwsza dawkę antyboityku i od razu lepiej się czuję. Ja miałam przed staraniami silne zapalenia pęcherza z krwiomoczem, dwa razy. Dużo nawracających infekcji. Uspokoiło się kiedy wyleczyłam ureaplasme na którą okazało się chorowałam. Mam nadzieję, że niedługo mi przejdzie. :)
Oooo no to cudowne wiadomości :) trzymam kciuki żeby było tylko lepiej :)
Ja też jestem mistrzynią doszukiwania się znaków ;) oby to był ten dobry znak dla mnie :)
Nooo, trzymam kciuki! :)
Niech ten drugi cykl będzie i u Was tym szczęśliwym [emoji3590]
 
reklama
@M@lly jest to możliwe o ile dobrze pamiętam to chyba @Dzoana88 miała 9dc i się udało :)

@mohaaa @Paula919191 ja też zamierzam używać pasków w tym cyklu żeby wiedzieć co i jak te z rossmana się sprawdzają :) zaczelyscie już starania? :) ja mam ostatnie dni @ może od środy ruszymy :D
My zaczęliśmy :) u mnie dzis 10 dc :) Ale nie myślimy o tym teraz za dużo, bo nie dosc, ze urządzamy drugie mieszkanie to jeszcze mój mąż się w weekend wyprowadza za granice, wiec mamy duuuuuzo do roboty :)
 
Ostatnia edycja:
Ja jakoś dziwny krótki okres chyba mam bo zaczął się w sobotę a dziś wstałam rano a tu prawie śladu nie ma :/ nie wiem o co chodzi. Wczoraj wieczorem już też słabiutko jak nigdy. Ja tak i tak czuję presję więc raczej paski mi nie zaszkodzą jeszcze bardziej ;p a seks i tak będzie pewnie co 2 dni ;)
Może faktycznie coś ten okres oznacza? :D
Chociaż ja szczerze mówiąc zawsze miałam miesiączki średnio obfite, a jakieś 2 cykle po drugim poronieniu coś mi się rozjechało i każdy kolejny okres duuuuzo słabszy. Nie wiem co to oznacza i wcale mnie to nie cieszy
 
@Anitta013 przepisany mam Ospamox. Pani przyjmująca na IP mówiła że jest bezpieczny w ciąży. Staram się w to wierzyć. ;)
@Jivka Ja właśnie ostatnio ciagle piłam wodę z cytryną. Może nie w takich ilościach jak Ty ale piłam i niestety chyba za słabo. Kupię teraz tę soki z apteki z żurawiną i będę pić i potem myślę wodę z miodem i cytryną ;)
 
Ja dostałam na infekcje 1 saszetke Afasturalu. ;) też lekko się zmartwilam że to antybiotyk, ale nikomu nie ufam tak jak profesorowi w tyhc kwestaiach, więc nawet się nie zastanawiałam. Przecież wie co robi :)
 
@Anitta013 przepisany mam Ospamox. Pani przyjmująca na IP mówiła że jest bezpieczny w ciąży. Staram się w to wierzyć. ;)
@Jivka Ja właśnie ostatnio ciagle piłam wodę z cytryną. Może nie w takich ilościach jak Ty ale piłam i niestety chyba za słabo. Kupię teraz tę soki z apteki z żurawiną i będę pić i potem myślę wodę z miodem i cytryną ;)
Ja takie "leczenie" wdrażałam jak tylko poczułam jakiś dyskomfort i szybko przynosiło ulgę. Zero infekcji. Normalnie to tylko zwykła woda [emoji4]
 
reklama
Dziś zrobiłam betę i mam 157,5, czyli wszystko ok. Zrobiłam też progesteron, który wyszedł 19,05, czyli przy dolnej granicy. Czy tu już powinno się brać luteinę? Do tego zrobiłam TSH i trochę się przeraziłam bo wyszło 3,88. Przy tej ciąży co poroniłam miałam TSH 2,6 i dostałam euthyrox 25 i TSH było ok. 2. Poroniłam w marcu i dalej miałam zalecone brać euthyrox i tak biorę. W sierpniu ostatni raz badałam TSH i było ok. 2. Czy te 3,88 to już strasznie dużo? Jutro idę do ginekologa, ale się trochę stresuję.
 
Do góry