reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wiesz co, ja clexane nie używałam.. Tylko neoparin. I zależy od partii szczerze mówiąc. Niektóre mają tak tępe igły że masakra. A niektóre elegancko. Mi się siniaki na początku robiły częściej, teraz już rzadko kiedy się zdarzy tak na prawdę ;)
Gratuluję bety :) który u ciebie dc dziś??
Ja miałam i te i te i w obu zdarzają się tępe igły...
 
reklama
Najważniejszy jest przyrost bety. Zrób po 48 godzinach. Przyrost minimum 66%.
Swoją drogą nienawidzę bety i jak mnie nikt nie zmusi to nie zrobię. Strasznie mnie to stresuje. Ale inne dziewczyny wola robić ja częściej, żeby być spokojnym. Więc jak kto woli :)
 
Najważniejszy jest przyrost bety. Zrób po 48 godzinach. Przyrost minimum 66%.
Swoją drogą nienawidzę bety i jak mnie nikt nie zmusi to nie zrobię. Strasznie mnie to stresuje. Ale inne dziewczyny wola robić ja częściej, żeby być spokojnym. Więc jak kto woli :)
Jest to stres,ale ja np mieszkam w Uk i nie ma opcji bety,i zalowalam.musialam robuc testy by patrzec czy ciemnieja,no i ciemnialy
 
@Takaja123 wpadam na chwilę i co widzę? Boziu jak się cieszę. Gratuluję z całego serca kochana. Zarażaj, Zarażaj, może I mnie coś złapie :) Wierzę, że posypią się kolejne pozytywy, jakoś to zawsze tak falami przychodziło. Dziewczynyki, ja pierwsza pliiiizzzzz, ja seniorka więc ustąpcie babuleńce :tak:
 
@hona to nasze dziewczynki z brzuszkami przesyłają dobre fluidy ciążowe więc łap je ❤️ oczywiście zarazam i ja także łap i ode mnie te moc ❤️

@Star mnie też to bardzooo stresuje. Ale już dziś mi lekarz zapowiedział, że skieruje mnie na powtórzenie bety. Troszkę niski wynik ale zawsze coś. Oby wszystko było dobrze tylko tyle i przetrwać do 8 tyg.

@gigi_ dziękuję Kochana może jak mąż przyjedzie na urlop to może uda się. Trzymam mocno kciuki❤️ my tu podobnie trsfilysmy ja chwilę przed Tobą.

@Star a jak u Ciebie? Bo @ jeszcze nie ma? Jak pisałaś mi tu kilka dni temu "póki nie ma jest nadzieja" więc mocno trzymam kciuki za Ciebie ❤️

@Madzix88 kochana, a u Ciebie który to już tydzień i na kiedy masz termin? :)
 
@Takaja123 jak robisz zastrzyk to przytrzymaj sobie to miejsce, może być tym gazikiem co odkażasz skórę wtedy nie robią się siniaki. Ja też biorę neoparin i na początku robiłam zastrzyki dookoła pępka raz bliżej raz dalej, góra dół i boki :-) czasem niestety igła jest średnio ostra. Złap sobie skórę i wbijaj [emoji4] trzymam kciuki
 
@Lu_cy dziękuję za podpowiedź jutro będę probowac sama kłuć się :) jestem po jednym zastrzyku i niestety odczuwam. Pewnie w tej sprawie będę pisać jeszcze nie raz do Was :) kiedy najlepiej robić zastrzyki?

Dziewczyny jeszcze mam pytanie jak jest z L4 idzie od razu droga elektroniczna do ubezpieczyciela czy muszę osobiście? Ja jutro chce już poprosić bo na wypadek ciąży jestem zwolniona z opłat za ubezpieczenie więc warto skorzystać,a teraz już będzie dobrze i nie będę zwlekać.
 
@Lu_cy dziękuję za podpowiedź jutro będę probowac sama kłuć się :) jestem po jednym zastrzyku i niestety odczuwam. Pewnie w tej sprawie będę pisać jeszcze nie raz do Was :) kiedy najlepiej robić zastrzyki?

Dziewczyny jeszcze mam pytanie jak jest z L4 idzie od razu droga elektroniczna do ubezpieczyciela czy muszę osobiście? Ja jutro chce już poprosić bo na wypadek ciąży jestem zwolniona z opłat za ubezpieczenie więc warto skorzystać,a teraz już będzie dobrze i nie będę zwlekać.
Od razu idzie do pracy L4, cudownie że to wprowadzili. Ja robię zastrzyki rano po śniadaniu, bo wieczorem biorę acard. Tak mi lekarz kazał
 
reklama
Do góry