reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Cześć. Tak sobie tu wskoczyłam do Waszego forum, bo przeglądałam fora z tematami o ciąży po 40-tce. Czy mogłabyś napisać jaka to grupa, na której mamy rodząc mają 46 lat? Bardzo bym chciała do takiej grupy się dostać :)
Ja będę miała 46 jak wszystko szczęśliwie się zakończy.Termin mam na 14styczen
 
reklama
A nie boicie się, że wiek robi swoje tzn. ryzyko pewnych chorob zwiększa się wraz z wiekiem (upraszczając temat)
Ryzyko się zwiększa, ale to nadal statystyka... i trochę kwestia szczęścia. Nawet dwudziestolatce może przytrafić się choroba dziecka. Pewnie mniej jest takich dwudziestolatek niż czterdziestolatek, ale nadal... to zawsze mogłabym być/nie być ja 🤷‍♀️
 
Do góry