reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

30 czerwiec...
A jest gorzej niz bylo. Jestem podpieta pod magnez, dostalam dodatkowy relanium , podniesli mi nogi do gory i czekam do rana na decyzje profesora. Bywaly gorsze przypadki niz ja - to jest pocieszajace . Ale to ze jest gorzej niz wczoraj nie napawa mnie optymizmem
Trzymaj sie tam, zobaczysz lada chwila i juz wyjdziesz i bedzie wszystko dobrze.;)
 
reklama
@Oczekujaca123 Mam ogromna nadzieje, ze wyniki wyjdą Ok i wcześniej niż w środę założą Ci ten szew. A wtedy już będzie z górki :) Wiesz, ze nie możesz się teraz załamywać i musisz być dzielna dla swoich dzieciaczków ❤️❤️
 
@Oczekujaca123 Mam ogromna nadzieje, ze wyniki wyjdą Ok i wcześniej niż w środę założą Ci ten szew. A wtedy już będzie z górki :) Wiesz, ze nie możesz się teraz załamywać i musisz być dzielna dla swoich dzieciaczków [emoji3590][emoji3590]
Ja rzekomo wpisana jestem na piatek na szew :o bo profesor twierdzi ze jutto bd wyniki... wątpię.. no ale wierze skoro i on wierzy [emoji14] ( tu chyba chodzi o to że gdyby byly czyste to jest szsmsa na jutro czy pt)
 
Dziewczynki a powiedzcie proszę jak z tym acardem? Jak często bierzecie? Bo moja lekarka kazała przyjmować mi codziennie. A jak z owulacja w trakcie przyjmowania? Bo gdzies wyczytałam ze może ja hamować
Hej, ja tez dostałam lekkie wspomaganie Acardem (150 z tego co pamietam) plus kwas foliowy mocny 5mg. Mam brac codziennie. Gin nic nie wspominał o przerywaniu w czasie miesiaczki, choc wczesniej zapytal czy mam mega obfite (w sumie nie mam, jeden dzien jest pgruby, poźniej spoko, do opanowania). Kuracja na 3 miesiace. Jestem po 1xextra, 1x wczesne poronienie, a staramy sie juz 1,5roku wiec nie ma na co czekac.
Jak u Was to bylo?? zadziałalo?
 
Wiesz co, ja o tej niewydolności ciałka żółtego pomyślałam widząc obraz usg w drugiej ciąży. Nikt mi tego nie potwierdził, żaden lekarz. To tylko moja obserwacja. Ale w momencie kiedy zarodek jest mniejszy niż pęcherzyk żółtkowy to widać że coś nie halo. I wg mnie to było przyczyną po prostu. Teraz duże dawki progesteronu od początku, a on i tak w pewnym momencie tak krytycznie spadł że byłam pewna ze jest po wszystkim... Nie wiem co u ciebie było przyczyną, dlatego mogę mówić tylko jak było u mnie :)
Wyobrażam sobie co musiała czuć kiedy zaczął Ci tak spadać... U mnie do 9 tygodnia wszystko było dobrze. Dziecko było idealnych rozmiarów i nagle serduszko przestało bić. Jakie zajście w ciążę i jej donoszenie jest trudne to chyba żadna z nas nie myślała zanim nie zaczęła sie starać...
 
A jeszcze do acardu. O jakiej porze Dnia bierzecie? Bo lekarka mówiła żeby rano po śniadaniu a wczoraj czytałam na blogu jednej Pani ginekolog ze tylko wieczorem. Ma to jakieś znaczenie? Wiem na pewno ze po jedzeniu żeby wrzodow nie dostać
 
Kochane jestem tu nowa. W zeszłym roku poroniłam ciąże w 6 tc i 5 tc. Teraz jestem w kolejnej ciąży 8tc2d. Wczoraj miałam USG i lekarz potwierdził zarodek 16mm ale nie potrafił wyczuć tętna. Kazał przyjść za tydzień. Jestem załamana, nie wiem co robić. To chyba niemożliwe że tętno nagle się pojawi...
 
reklama
@Effa89 bardzo mi przykro z powodu Twojej straty :(
Ja bym zrobiła betę dla potwierdzenia, nie wytrzymałabym tygodnia w tym stresie :( trzymam kciuki za Twoje maleństwo. Mam nadzieje ze wszystko z nim w porządku
 
Do góry