reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczynki a powiedzcie proszę jak z tym acardem? Jak często bierzecie? Bo moja lekarka kazała przyjmować mi codziennie. A jak z owulacja w trakcie przyjmowania? Bo gdzies wyczytałam ze może ja hamować
Ja bralam acard od sierpnia. Zarowno we wrzesniu byla owu jak i w październiku (tu akurat Zaszlam w ciaze). I tez codziennie. 75 mg
 
reklama
@annkow111 Owulacje może wstrzymać zbyt wcześnie wzięta luteina, o acardzie tego nie słyszałam. Natomiast część dziewczyn odstawia go w czasie @ ze względu na silne krwawienia.
 
@annkow111 pytałaś to odpowiedziałam po prostu :) ale tak jak mówię decyzja należy do ciebie. A acard ja brałam normalnie codziennie 75mg. Nawet przy @ jak nie były mega intensywne to nie przerywałam. Ale można odstawić na te kika dni jeśli masz mocne @
 
@annkow111 pytałaś to odpowiedziałam po prostu :) ale tak jak mówię decyzja należy do ciebie. A acard ja brałam normalnie codziennie 75mg. Nawet przy @ jak nie były mega intensywne to nie przerywałam. Ale można odstawić na te kika dni jeśli masz mocne @
I ja bardzo dziękuję za odpowiedz :) Tylko po prostu zastanawiam się czy to moze być i u mnie cos z całkiem żółtym. Bo w sumie w poprzedniej ciąży po owulacji brałam duphaston tylko przez 10dni. Potem dowiedzialam się ze jestem w ciąży i dopiero mniej więcej od 7 tygodnia znowu zaczęłam go brać i jakoś ciałko dało radę bez wspomagacza. Ale zdecydowałam ze będę brać go teraz. Nie zaszkodzi a może pomóc :) I od jutra acard 75 tak jak radziłyście
 
reklama
I ja bardzo dziękuję za odpowiedz :) Tylko po prostu zastanawiam się czy to moze być i u mnie cos z całkiem żółtym. Bo w sumie w poprzedniej ciąży po owulacji brałam duphaston tylko przez 10dni. Potem dowiedzialam się ze jestem w ciąży i dopiero mniej więcej od 7 tygodnia znowu zaczęłam go brać i jakoś ciałko dało radę bez wspomagacza. Ale zdecydowałam ze będę brać go teraz. Nie zaszkodzi a może pomóc :) I od jutra acard 75 tak jak radziłyście

Wiesz co, ja o tej niewydolności ciałka żółtego pomyślałam widząc obraz usg w drugiej ciąży. Nikt mi tego nie potwierdził, żaden lekarz. To tylko moja obserwacja. Ale w momencie kiedy zarodek jest mniejszy niż pęcherzyk żółtkowy to widać że coś nie halo. I wg mnie to było przyczyną po prostu. Teraz duże dawki progesteronu od początku, a on i tak w pewnym momencie tak krytycznie spadł że byłam pewna ze jest po wszystkim... Nie wiem co u ciebie było przyczyną, dlatego mogę mówić tylko jak było u mnie :)
 
Do góry