reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
W temacie zastrzyków dodam że mnie czasami boli jak trafie w miejsce poprzedniego wkucie.Po kilku opakowaniach ciężko znaleźć odpowiednie miejsce i czasem trafiam na minę:-) :) ale generalnie jest ok.Zastrzyki robię pod katem 90 stopni ale to chyba kwestia indywidualna jak to widzę u Was.Jestem teraz w18 tc i generalnie trudniej złapać fałdkę i ciekawa jestem kiedy dziewczyny zaczęłyście kuć się w udo.
Pisałyście dziewczyny o swoich obawach związanych z ciążą to dotyczy każdej zwłaszcza jeśli ktoś jest tak doświadczony przez los jak my.Ja wizytę mam za dwa tygodnie i już mnie nosi i ciężko odpędzić czarne myśli.Myślę że gdy zacznę czuć ruchy dziecka to trochę się uspokoję.
Ja w mniej więcej w połowie ciąży przeszłam na ramiona z zastrzykami, ale tam miałam ogromne siniaki i dość szybko po jakimś 1,5 Msc na uda.
 
@roki_1991 ja tez sie dlugo nie przejmowalam, 16-24 tc jeździłam do wawy co tydz na usg i tak sie litowali nad tym moim caaaaaalym zasiniaczonym brzuchem a moj gin juz mi imputowal ze pewnie je zle robie i troche sie unioslam duma i chcialam siniakom zaprzestac, aha no i M jakos sie bal mnie tykac bo myslal ze mnie boli a tak to jest klasa, ja tez sie lepiej czuje ale znow cos mam sine plamki ale to polowa 28 tc i jakos mam coraz bardziej napiety brzuch a kazdy z lekarzy mi mowil ze do konca w brzuch i jakos coraz mi ciezej sie wbic i sie boje troche;) @kasiula222 ja po zastrzyku obserwuje czy nie leci krewka i baaaaardzo czesto zaklejam plasterkiem a wczoraj mi sie zdarzylo ze zdjelam plaster do mycia wwieczorem i krewka zaczela cieknac chociaz po calym dniu byla tylko kropeczka na plastrze sie caly czas dziwie, bo az upackalam firane przy prysznicu o_O @witch84 niby nadrabiam wszystko ale nie dam sobie reki uciac ze przeoczylam;) aha czyli to @agatush juz teraz mi sie przypomniało nawet :D dziekuje za cenna wskazowke! Przywrocilas dotyk meza na brzuchu bo sie tak litowal nad nim i bal sie ze mnie boli:) no i nawet jak sie robi siniok to nie boli przy wbijaniu i wpuszczaniu plynu:)
 
Ttotois mi po wyciągnięciu nie leci krew tylko po kilku godzinach ..też będę zklejac plasterkiem .ja tez się obawiam że będzie cały brzuch w siniakach ...a nie mam na to wpływu ...
 
reklama
Hej dziewczyny,mam nadzieję że mnie pamiętacie, chwilę mnie tu nie było ( 3 mies?). Nie zaglądałam na forum bo obowiązki, wakacje, ale może widocznie potrzebowałam wyciszenia... Chciałam się wam pochwalić że wczoraj robiłam test i wyszły 2 kreseczki! :-D Blada bo blada ale jest! Bardzo się ciesze oczywiście, ale też i boję... A co u Was? Czy są nowe "brzuszki"?
 
Do góry